Treść opublikowana przez szypki12
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no mierzyłem srednica jest 55mm, wiesz chcem tylko wizualnie poprawić bo te standartowe rureczki to tak sobie wyglądają.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopaki czy nie bedzie problemu z założeniem końcówek ultera NX04 do 1.8T http://moto.allegro.pl/ulter-koncowki-okragla-kadex-czestochowa-i1290609722.html
-
[B5 AVG] Proste końcówki wydechu
czesc do 1.8t normalnie założe bez problemów koncówki ultera NX04 http://www.tuning-studio.pl/p869,koncowka-tlumika-nakladka-ulter-sport-nx04-60x150.html
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
siema mam do was pytanko,czy normalnie bez problemów założe do siebie końcówkę ultera NX04 srednica 60mm. przerwa między jedna a drugą rurą jest wystarczająca na dwie nakładki?
-
[B5 AEB] Granatowy Avant by Glovash
siema weszły bez problemu te końcówki o średnicy 60mm??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek lej motula x-cess 8100 5w40 ja latam na tym oleju i na prawde polecam,no i to jest odpowiedni olej do naszych silników
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
kondonami to są przekombinowane a4-ki i niebieskie wnętrza
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
a według ciebie co powinienem zrobić? chyba mowilem ze na zewnatrz nie potrzebuje wiecej nie założe 20-stek bo sie jezdzic nie da po naszych super drogach,na glebe też jej nie posadze bo ja tym samochodem dużo jezdze a nie woze sie po bulwarze.PODOBNO MA BYC ZROBIONE ZE SMAKIEM.A na firmowy tuning optyczny mnie nie stac jeszcze.
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
troche juz tego przewertowałem zaufaj,narazie umówiony jestem na przyciemke.
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
powoli będę rezał ,dawajcie jakieś podpowiedzi tylko bez wiochy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
aha ogólnie bardzo ładna ta twoja a4-reczka, też musze wstawić sobie te ringi w zegary od razu inaczej
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
aaaa dzieki za info bo zaczalem sie niepokoić widzisz ja mam z czerwca.... a Ty z jakiego miesiaca masz swoją??? te białe podświetlenie jest poprostu piękne..
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no kur..... ja mam 99 i mam na czerono wszystko;/
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
miałes juz białe podswietlenie zegarów/??
-
[B5 ANB] Czarne Quattro 1.8T
siema mam pytanko do was,czy od 2000 roku dawali te białe podświetlenie na zegarach???????Jak to jest bo ja mam 99r ale mam na czerwono wszystko. Białe wygląda o wiele wiele ładniej!
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
no to widze że jesteś przygotowany na maxa :> tak jak u mnie boli mnie to że nie mam ESP tak jak u Ciebie
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
pomyśl nad ksenonem jeszcze. W nocy to docenisz no i poprawia wygląd auta
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
bardzo ładny polifcik i kolorek niczego sobie tylko weż wsadz radeyjko orginalne!
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopaki wiecie może czy to bedzie czujnik temperatury czy termostat, bo na trasie mam niedogrzany silnik temp.w granicach 70,75 stopni a w mieście czasami jest normalnie ale tez spada,nie wiem czy sie zawiesza coś czy poprostu do wymiany????????
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcin olej wporządku super kontakt no i ekspresowa wysyłka.pozdro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dokładnie teraz tylko w internet,ważne by wystawione było w wyróżnionych tzn. na pierwszej stronie i pójdzie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie opłaca sie wogole tam jezdzić drogimi autami... max do 20 tys, to czasami schodzą .
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
nooo na elbląg to i tak dużo za duże.......masakra te nasze dziury...
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
dzięki:) w jakim sensie kolor przechodzony??????????właśnie moim zdaniem jest to nietypowy granacik.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
od marcina biore motula 8100 x-cess ,no latałem b6 130koni i jest to super samochód i super silnik(z ta smuga dymu i klekotem to żarcik;) heh mi jak narazie 1.8T wystarcza,ale napisz co Ty masz zalane.