Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Paradiesgrün chrom , BOSE, scyzoryk, aluramki, VT RS6 felga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałem Wam przedstawić swoja A4.

Rok produkcji 1998

Licznik nie kręcony 231tys (sprawdzony w ASO)

Jeżeli kogoś interesuje wyposażenie to

Na pokładzie m.in:

STANDARD

- Regulowane fotele kierowcy i pasażera

- roleta

- ABS

- elektryczne szyby

- Klimatronic

- immobiliser

- poduszki powietrzne

- elektryczne lusterka

- relingi

- trzecie światło stop i halogeny

- podgrzewane fotele

- regulowana kierownica w 2 płaszczyznach

- System AUDIO BOSE Z SUBEM 6 głośników

- Radio ori Concert

- składane tyle siedzenia

- podłokietnik x2 i welurowe siedzenia

- alufelgi ori 15" zaden cuud

- wspomaganie i centralny zamek alarm i inne cuda

- lakier metalic paradiesgrün perleffect

DOREZANE / ZAKUPIONE / WYMIENIONE

- podgrzewane lusterka

- domykanie szyb z kluczyka i pilota

- automatyczne domykanie szyb z kluczyka przy zamykaniu drzwi

- kluczyk scyzoryk

- aluramki

- led'y(ale jak bedzie soczewka to pojda w wywalkę)

- Automatyczna blokada drzwi po przekroczeniu 15 km/h

- uchwyt na telefon przy konsoli

- Instalacja BRC Sequent 24

- chrom ramka zmiany biegów

- dywaniki nowe

- wszystkie wycieraczki płaskie..

- płyny, filtry, oleje, weżyk hamulcowy, opony,

- żarówki Philips X-treme Vison +100%

SPALANIE

- spalanie benzyna srednio 8,5l/100km gazu 9,5l/100km (jazda dziadkowa mialem 7.5l LPG.. a w miescie rekord 11l/ LPG)

66d48dc156.jpg

0fb0f94345.jpg

202d684110.jpg

50b122b4cb.jpg

5536aefb2f.jpg

6ab171b4e4.jpg

ac9c28e0c9eedbe7m.jpg

1d28a1df1f4e7811m.jpg

564874db2eed6db5m.jpg

Planowany efekt docelowy

- lampki soczewki + xenon 4300k

- halogeny w zderzak

- gleba -30

- felga 17" s-line b6 ?? badz rs6(łopatki)

- zmiana radia (bo podgrzewanie nie daje juz rady)

- mieszek z alcantary szarej

- inne np. ściemma

47e858dfa8.jpg

c9aae176ae.jpg

Autko kupione u handlarza - ale pewne

Stan środka jak i lakieru super

----------------------

Ostatni modzik:

Alcantara szara na mieszek

a>

1999759362_14.jpg

1999759362_15.jpg

---------------

13f9ff2f44.jpg

ad015ed562.jpg

98300f8531.jpg

Opublikowano

kolorek pierwsza klasa :kox: bo też mam taki :decayed:

szkoda że avant :naughty:

Opublikowano

dobrze ze avant :kox:

Opublikowano

Nie obraź się..ale to najbrzydszy kolor jaki może być :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kolor jest super :gwizdanie: :kox:

sory ale przejadly mi sie czarne czerwone szare niebieskie itp.. poprostu jest od zaje..nia tego.. a takich ile w polsce? 10? :polew::naughty:

Opublikowano

Nie obraź się..ale to najbrzydszy kolor jaki może być :decayed:

:bicz3:

kolor jest super :gwizdanie: :kox:

sory ale przejadły mi sie czarne czerwone szare niebieskie itp.. poprostu jest od zaje..nia tego.. a takich ile w polsce? 10? :polew::naughty:

:oklaski:
Opublikowano

kolor jest super :gwizdanie: :kox:

sory ale przejadly mi sie czarne czerwone szare niebieskie itp.. poprostu jest od zaje..nia tego.. a takich ile w polsce? 10? :polew::naughty:

...z czego jedna taka też w Avancie u mnie na osiedlu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Grubawa ADR-ka :good: :good: :good: :good: :good:

Szkoda, że zagazowana, ale co kto lubi :gwizdanie:

Bezawaryjności życzę :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

no no no...kolorek ekstra :wink4: ale i tak jakos mam respekt do czarnego :slina: bezawaryjnosci zycze :naughty:

Opublikowano

chrom na ramkę biegów gdzie dorwałeś?

Opublikowano
  • Autor

...z czego jedna taka też w Avancie u mnie na osiedlu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Grubawa ADR-ka :good: :good: :good: :good: :good:

Szkoda, że zagazowana, ale co kto lubi :gwizdanie:

Bezawaryjności życzę :good: :good: :good: :good:

zagazowana :) mam dostęp do cześci i takich silników takze sie tym neiprzejmuje jak by sie cos rozpadło...

P.S Ojciec miał 400tys w b3 na gazie.. i chodzi jak żyleta..[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 21:27_________________________________________________

chrom na ramkę biegów gdzie dorwałeś?

allegro.pl

Opublikowano

Właśnie? Skąd masz chromik?

Opublikowano

kolorem sie nie jezdzi :good:

wazne ze tobie sie podoba

Silnik hmm... szału nie ma, Gaz jakos znosi :hi:

bezawaryjnosci

Opublikowano

chrom na ramkę biegów gdzie dorwałeś?

allegro.pl

a możesz dać link do aukcji bo widzę same grube te chromy?

Opublikowano
  • Autor

poszło PW

Opublikowano

notorious,w jaki sposób dorezałeś te zamykanie drzwi po przekroczeniu danej prędkości??? chciałbym mieć to u siebie ale nie wiem jak do tego się dobrać.

Opublikowano

notorious,w jaki sposób dorezałeś te zamykanie drzwi po przekroczeniu danej prędkości??? chciałbym mieć to u siebie ale nie wiem jak do tego się dobrać.

Chyba się to ustawia VAGiem, nie pamiętam który kanał. Działa to chyba w ten sposób że po przekroczeniu 15km/h drzwi się zamykają, a otwierają się po zgaszeniu silnika. Było gdzieś na forum. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zakupiłem instalke i albo domykam z klucza.. albo jak mam w lecie otwarte okno.. i zamykam auto to mi sie zamykaja okienka:)

a jesli masz fabryczny alarm to w VAg-COm.. ustawiasz

Opublikowano

kolor jest super :gwizdanie: :kox:

sory ale przejadly mi sie czarne czerwone szare niebieskie itp.. poprostu jest od zaje..nia tego.. a takich ile w polsce? 10? :polew::naughty:

W Polsce tych kolorów tak samo jak ceglastych jest jak psów :wink4: Jakbyś miał Pelican Blue albo jeszcze rzadszy Java green to mógłbyś powiedzieć, że masz unikalny kolor :decayed::naughty:

Opublikowano

notorious,w jaki sposób dorezałeś te zamykanie drzwi po przekroczeniu danej prędkości??? chciałbym mieć to u siebie ale nie wiem jak do tego się dobrać.

Chyba się to ustawia VAGiem, nie pamiętam który kanał. Działa to chyba w ten sposób że po przekroczeniu 15km/h drzwi się zamykają, a otwierają się po zgaszeniu silnika. Było gdzieś na forum. :wink4:

Vagiem, robiłem tak u siebie. Po przekroczeniu 30km/h wszystkie zamki się zamykają.

Opis jest na forum, kodowanie sterowników: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0;highlight=kodowanie

Opublikowano
  • Autor

kolor jest super :gwizdanie: :kox:

sory ale przejadly mi sie czarne czerwone szare niebieskie itp.. poprostu jest od zaje..nia tego.. a takich ile w polsce? 10? :polew::naughty:

W Polsce tych kolorów tak samo jak ceglastych jest jak psów :wink4: Jakbyś miał Pelican Blue albo jeszcze rzadszy Java green to mógłbyś powiedzieć, że masz unikalny kolor :decayed::naughty:

u mnie unikalny bo policjanty mnie znaja i juz z daleka iedza ze nietykalny pozatym kolor jak kolor hehe wisi mi jaki byle nie bialy i rozowy i zolty

świeże dywaniki na lato :):rolleyes:

201102130_hrphreh.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.