Treść opublikowana przez barto-team
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
co wlewałeś? mam nadzieje że nie zrobiłeś jakiegos faux pas wszystkie moje audiki jeździły na takim oleju Liqy Moly http://www.liqui-moly.pl/features/katalog?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=55&category_id=23 [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 18:44_________________________________________________ Nie żaden potencjometr tylko procesor bo jest uszkodzony. Ładny audik, automat, dobry wypas dbaj o niego dokładnie procesor, wczoraj o tym czytałem na forum i jutro biorę się za naprawę :>
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
Witaj Krystyna hehe i kolejny ziomek w jednej drużynie
-
[B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
nie u mnie jest wszystko ok. Ale jak wysuszysz dobrze zbiorniczek to złóż to na sylikonie (tak żeby się sylikon nie dostał gdzie pompka zaciąga płyn ) poczekaj najlepiej do następnego dnia, załóż zbiorniczek zalej, płynem i będzie na pewno ok
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
jak tylko się będziesz wybierał w moim kierunku daj znać to się spocika małego ustawi :> a co do modzenia to chyba dopiero na przyszły sezon... w tym roku niedam rady finansowo... Najważniejsze było zrobić wszystkie oleje itp. :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał pięknie z rana :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Korki będą dopiero w przyszły weekend jak będzie pożegnanie Małysza, a tak ogólnie niema tragedii
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zobaczymy zobaczymy :gwizdanie: wpaść napewno wpadne kiedyś :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no pracuje od poniedziałku do piątku do 17 więc zanim zawine na chatę to 18 a co do korków to mi nie przeszkadzają bo jak ja wyjeżdżam to cały śląśk wjeżdża, więc wyjazd mam pusty :> a kiedy wracam to też mam luzik bo śląsk wyjeżdża a ja wjeżdżam więc znowu mam pusto :gwizdanie: hehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pytanko mam Pany nie organizujecie jakiś spotów w weekendy :?: czy tylko w środy :?: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema wszystkim :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
fajny avanturnik :> do zoabzcyska gdzieś na trasie bo dość często tam latam :>
-
[B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
obsmaruj silikonem do okoła... ale przed tym wysusz to dobrze i powinno być git :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam was wszystkich muszę was odwiedzić i poznać ekipe z Audi A4 na spoty audi 80 jeździło się regularnie, ale cóż trzeba iść do przodu i teraz jest A4 :gwizdanie:
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
odświeżam kotleta... może mi ktoś zapoda pomysła gdzie mogę wpakować CB w B5. w pulkach pod kierownica się mi nie mieści... a niemam koncepcji gdzie go wpakować mądrze.... dzięki z góry za podpowiedź
-
[B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
a więc tak zbiorniczek już mam w domu na biurku... do wtyczki od czujnika wsadziłem kabelek ( zamknąłem obieg prądu) przekręciłem stacyjkę i fis pokazuje mi że wszystko ok... teraz mi powiedzcie jak mam ze zbiorniczka wyciągnąć ten czujnik :?:
-
[B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
musze się przyznać, że rozlało się mi trochę płyny jak go wlewałem... może się tam jakieś zwarcie zrobiło i pokazuje, że go niema..
-
[B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
oczywiście, że mam pełny stan zbiorniczka... a świeci nadal...
-
[B5 AEB] Wskaźnik spryskiwaczy
Witajcie. Wczoraj nalałem do pełna płynu do spryskiwaczy w aucie (nie pokazywał mi jeszcze komputer, że jest go mało). Dziś rano przychodzę do auta odpalam i świeci mi na FISIE że niemam płyny do spryskiwaczy... Gdzie szukać przyczyny :?: pozdrawiam
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
hehe znowu w jednej drużynie wiesz co mam ją dopiero od zeszłej soboty, zrobiłem dopiero 400km i narazie jest bardzo pozytywnie w czwartek idzie do mechanika na wymiane płynów... ;-) a sprawdzona została już, i podobno jest w bardzo dobrym stanie ale to się okaże w dalszej eksploatacji
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
jak jest to tylko gdzieś opisane na forum to sam ogarne sprawe...
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
sam to ogarne :?:
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
a mam do was takie pytanko bo mam problem z radiem... do rzeczy... kiedy rano przychodzę do samochodu i jest zimno, włączam radio chce go ściszyć albo pogłośnić to albo się ściszy całkiem albo ryczy na maxa... potem się zagrzeje i działa wszystko poprawnie... da się to jakoś ogarnąć :?:
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
soczewki na pewno wpadną, pewnie gleba i jakaś normalna fela... póki co te kołpaki muszą wystarczyć na ten sezon...
-
Spoty Katowice i okolice
witam was wszystkich serdecznie :gwizdanie:
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
Moje byłe "kochanki" :mrgreen: Witam Wszystkich ;-) Tym razem wam przedstawiam moją A4 1.8T 1998r. :mrgreen: póki co seria ale z czasem się to zmieni :mrgreen: :arrow: na wypasie ma: 4xAir-Bag 2xele. szyby 2xele. i podgrzewane lusterka climatronic pełnego fisa nawigacja zmieniarkę na 6CD kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach regulacja wysokości foteli i lędźwi wspomaganie kierwonicy ABS podgrzewane siedzenia podgrzewane dysze spryskiwaczów podgrzewane zamki w drzwiach szyberdach elektryczny domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka czujniki cofania skrzynia biegów tip-tronic :arrow: zima atakuje... zima atakuje ;-) a tu resztki z osłony silnika które zostały pod autem :shock: :arrow: sesja jesienna ;-) :arrow: a nudy były i psikłem grilla w czarny mat ;-) tak mniej więcej się to prezentuje :-> parę foto :mrgreen: :arrow: a teraz parę foto wnętrza :mrgreen: :arrow: i serduchoooo :mrgreen: ;-) pare aktualnych foto :-)