Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barto-team

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barto-team

  1. byłem wczoraj u dwóch elektro-mechaników. Oboje sprawdzili mi pilota i pilot jest dobry. chcieli go zakodować na nowo ale ja mam tylko jeden kluczyk, a oni twierdzą że potrzebne są dwa więc lipa troszke
  2. Witam was wszystkich serdecznie :gwizdanie: szukałem szukałem i nic nie znalazłem... więc postanowiłem napisać tutaj... Mam taki problem, że nie działa mi sterowanie centralnego zamka z ori pilota. Zamykając kluczykiem, wszystko pięknie działa łącznie z domykaniem szyb i szyberdachu. Moje pytanie jest takie czemu nie działa pilot :?: (baterie kupiłem nowe) czy warto to w ogóle naprawiać czy kupić nową centralkę na allegro i założyć :?: Pozdrawiam
  3. dzisiaj zamówiłem antenkę do radyjka bo miałem złamana naprawiłem radyjko w końcu mi nie ryczy i pozostaje walić po kilometrach :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 19:44_________________________________________________jakieś tam kosmetyczne zmiany str.1
  4. moje pierwsze Audi było czerwone :> i zgadzam się z poprzednikami czerwone jest szybsze :gwizdanie:
  5. to będziesz musiał teraz jeździć w pasach, żeby nie wylecieć przez szybe
  6. lepiej pochwal się od kogo palenie kupujesz :gwizdanie:
  7. jaka jutro pogoda Pany będzie :?: :> spot w bielsku będzie :?:
  8. niema się co rzwodzić za wiele... jak zwykle kawał dobrej roboty :gwizdanie:
  9. hehe kim jestem :?: fanem marki audi musze w końcu wpaść na zlota do bielska i was poznać
  10. Panowie wczoraj się dowiedziałem, że zostanę ojcem
  11. na trasie jadąc między 110-130km/h wychodzi mi 10l LPG. Po miejscu łyka 12l
  12. Krystno co to tyle masz tych audików na tym placu :?:
  13. witam ekipę z Częstochowy :gwizdanie: ja jutro rano uderzam do Częstochowy na parę godzin więc może kogoś spotkam
  14. to zapraszam ;-) i jak by ktoś był to niech się odezwie
  15. a do Wisły się nikt nie wybiere :?: :gwizdanie:
  16. no jak patrzę na to wszystko to mam takiego banan na mordzie, że szok poleciałeś po całości zresztą jak zawsze :gwizdanie:
  17. jest suka jak złoto :> dobra fela w połączeniu z gwintem robi robote
  18. niestety ale był już lany 10W40 więc nie kombinowałem :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.