Treść opublikowana przez barto-team
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
byłem wczoraj u dwóch elektro-mechaników. Oboje sprawdzili mi pilota i pilot jest dobry. chcieli go zakodować na nowo ale ja mam tylko jeden kluczyk, a oni twierdzą że potrzebne są dwa więc lipa troszke- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Witam was wszystkich serdecznie :gwizdanie: szukałem szukałem i nic nie znalazłem... więc postanowiłem napisać tutaj... Mam taki problem, że nie działa mi sterowanie centralnego zamka z ori pilota. Zamykając kluczykiem, wszystko pięknie działa łącznie z domykaniem szyb i szyberdachu. Moje pytanie jest takie czemu nie działa pilot :?: (baterie kupiłem nowe) czy warto to w ogóle naprawiać czy kupić nową centralkę na allegro i założyć :?: Pozdrawiam- [B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
dzisiaj zamówiłem antenkę do radyjka bo miałem złamana naprawiłem radyjko w końcu mi nie ryczy i pozostaje walić po kilometrach :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 19:44_________________________________________________jakieś tam kosmetyczne zmiany str.1- [ALL B5] czerwona niuniuś
moje pierwsze Audi było czerwone :> i zgadzam się z poprzednikami czerwone jest szybsze :gwizdanie:- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
to będziesz musiał teraz jeździć w pasach, żeby nie wylecieć przez szybe- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lepiej pochwal się od kogo palenie kupujesz :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster a będziesz jutro :?:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jaka jutro pogoda Pany będzie :?: :> spot w bielsku będzie :?:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie:- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
niema się co rzwodzić za wiele... jak zwykle kawał dobrej roboty :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe kim jestem :?: fanem marki audi musze w końcu wpaść na zlota do bielska i was poznać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie wczoraj się dowiedziałem, że zostanę ojcem- Ile pali Wam gazu?
na trasie jadąc między 110-130km/h wychodzi mi 10l LPG. Po miejscu łyka 12l- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krystno co to tyle masz tych audików na tym placu :?:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobre ranooo- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam ekipę z Częstochowy :gwizdanie: ja jutro rano uderzam do Częstochowy na parę godzin więc może kogoś spotkam- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale urwał :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to zapraszam ;-) i jak by ktoś był to niech się odezwie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a do Wisły się nikt nie wybiere :?: :gwizdanie:- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
no jak patrzę na to wszystko to mam takiego banan na mordzie, że szok poleciałeś po całości zresztą jak zawsze :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobry wieczór- [B5 APU] Avant 1.8T Duży_Przemo
jest suka jak złoto :> dobra fela w połączeniu z gwintem robi robote- [B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
niestety ale był już lany 10W40 więc nie kombinowałem :gwizdanie: - Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5