Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] czerwona niuniuś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ;)

postanowiłem zaprezentować wam moją niunie. Kupiłem ją w lipcu, w sierpniu wsadzony gaz sekwencja.

silnik 1.8 rok 95

wyposażenie:

-climatronik

-el. szyby i lusterka

-2 poduszki

-immo

-centralny z kluczyka (scyzoryk)

-wspomaganie

-abs

samochod obniżony, wymieniony tłumik

Felgi 16" 255/55 obecnie stoi na zimówkach 15 wiec stalówki

Jeżeli chodzi o mody to ja jeszcze nic w niej nie zrobiłem wszystko co jest było wkładane przez poprzedniego właściciela w niemczech, dotychczas wsadziłem jedynie radio alpina CDE-111RM i głośniki w pułke 6:9

W dzień przed nowym rokiem został wymieniony rozrząd, olej, wahacze.

Plany:

-ramke grilla na czarny mat - JEST

-lampy soczewkowe (czarny środek) - JEST

-felgi na czarno - JEST

-zaciski klockow w czerwien -JEST

-głośniki w drzwi, skrzynia i piecyk

-kierunki na błotnikach czarne

-oświetlenie nóg

-kierownica s

-klamki i lusterka w kolor

-tylne lapmy po lift

generalnie troche bym chciał w niej nagrzebać jednak wszystko zależy od funduszu wiec postaram sie wszystko pomalutku porobic a czy wyjdzie się okaze ;)

Z góry sorry za złą jakość zdjęć ale czesto robione szybko aby były i tylko telefonem gdyż nie mam dostępu do aparatu :(

20012011060.jpg 20012011063.jpg 20012011065.jpg 20012011067.jpg 20012011069.jpg

Więc na pierwszy odstrzał zostały rzucone felgi. Robione własnoręcznie, szlifowanie zajeło około 8 godz na jedną felge, następnie malowane były na lakierni przez wujka ;) Przebieg prac:

07022011114.jpg26042011192.jpg13052011328.jpgDSC04819.jpg

Nastepnie przy zmianie kół pomalowałem zaciski hamulców :tongue4:

14052011329.jpg

A tak wyglądało to już razem:

18052011348.jpg

Po czym wymieniłem lampki na soczewkowe z czarnym środkiem :naughty:

18052011349.jpg

No i przyszedł czas na ramke grilla w czarny mat :rolleyes:

04062011362.jpg

i narazie wygląda to tak:

05062011363.jpg05062011364.jpg05062011365.jpg

jeszcze tylko boczne kierunki czarne ktore są juz w drodze do mnie ;)

86164438.jpg87598676.jpg50753900.jpg:naughty:

Opublikowano

Plany jak najbardziej OK, ściągnij jeszcze te naklejki z klapy i zrób coś z tym nie małym wydechem :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no i naklejki zniknęły ale wydech ten sam ;p

Opublikowano

Lampki wybrałeś najgorsze z możliwych z ringami, jedyne z ringami warte załozenia są od FK :wink4:

Koncepcja na auto dobra :good:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje ale te lampy rzeczywiście nie pasują :no: kwestia gustu oczywiście jeśli Tobie się podoba to ok :good:

Do malowania felg nie ściągałeś opon? :shocked:

Ramka spoko, też mam w czarnym macie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

he jeżeli chodzi o lampy to wiedziałem że większość będzie przeciwna ale z racji ograniczonych środków padło na te gdyż głownym priorytetem były czarne środki a ringi można odłączyć i lampy świecą jak normalne więc nie ma problemu ;p

a opony siedziały na felgach sądziłem że nie będzie źle ale nie polecam ;p za duzo babrania z taśmą i gazetą ;p ale jakoś dałem rade :D

Opublikowano

mam takie same lampy jak ty z takimi kupiłem auto 2lata temu i świeciły bardzo dobrze lecz z czasem zobaczysz że zaczną się soczewki wypalać i szkoło przednie plastikowe jest bardzo podatne na zarysowania ogólnie furka mi się podoba :) bezproblemowej jazdy życzę :):hi:

Opublikowano

kierunek modów dobry :good:

czerwony z czarnym wygląda zakur...wiście :kox:

Opublikowano

Dokładki, lusterka, klamki i progi, opony dobrze wypastować na czarno i wygląda elegancko ;)

Opublikowano

ladna czerwoniutka :) ... a ja zawsze bede powtarzal ze czerwony jezdzi szybciej :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

moje pierwsze Audi było czerwone :> i zgadzam się z poprzednikami czerwone jest szybsze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dokładki, lusterka, klamki i progi, opony dobrze wypastować na czarno i wygląda elegancko ;)

klamki i lusterka będa malowane jakos w niedalekiej przyszłości raczej ale zastanawaim sie co do dokładek i progów nie wiem jak to będzie wyglądało ;p jeszcze sie pomysli :D

a co do czerwonego no wiadomo ze szybsze :polew::cool1:

Opublikowano

Masz w swoim avatarze ładnie pomalowana Audiczkę z pakietem od S4 - dokładki akurat w czerwonym kolorze wyglądają bardzo ładnie, w mojej by to już nie wyglądało za ciekawie :/

Opublikowano
  • Autor

Masz w swoim avatarze ładnie pomalowana Audiczkę z pakietem od S4

no tak ale wlasnie z pakietem S4 to tez innaczej wygląda :D dlatego zastanawiam sie co do malowania tych moich dokładek pozyjemy zobaczymy

ogółem mam do malowania maske i błotnik przedni wiec jak wujas zjedzie do polski to raczej będzie malowane i wtedy może bym dorzucił to wszystko bo klamki i lusterka na 99,9 % beda malowane ale co z dokladkami to zobacze, aż tak mi to nie przeszkadza a w sumie i tak sie łączy zeby cala była na czerwono czarno :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.