Treść opublikowana przez rychu
-
[B5 AHH] jaki olej
kupiłem niedawno B5 ale nie wiem jaki olej lał poprzedni właściciel.....autko jest 95' rok.....Jesli możecie coś doradzić będe wdzięczny POZDR.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 AHH] Brak paska od klimatyzacji
Witam. Niedawono kupiłem B5 i nie ma w niej paska do limatyzacji. Czy przed założeniem go musze coś jeszcze sprawdzić??- [ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5.1- Nowicjusz - wątek powitalny
witam witam.........ja też jestem posiadaczem od niedawna a dokładnie tydzień- Radio Sony CDX-GT210 Xplod
kaliko ma zupełną rację...radio bez problemów podłączysz ...ale.....miałem podobny egzemplarz w oplu i po 7 godzinach ciągłego działania radyjo się muliło (skoki na ścieżkach). Poza tym miałem tez inne modele xplod i wszystkie miały podobne schorzenia. Więc osobiście nie polecam. pozdrawiam- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jestem za....... :oklaski: wydaje mi się o 18 będzie :th: co ty na to??- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Zdeniu to kiedy jakis zlocik działamy?? :>- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
dowiedziałem się ze strony www.stat24.com- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie!!!!!!!! pozdrowienia z nad morza - [B5 AHH] Brak paska od klimatyzacji