Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rychu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rychu

  1. wszyscy cisną na góry a ja polecam kaszuby http://www.zajazd-ostrzycki.com/start.htm [widziałeś ze kolega przed tobą dostał za takie coś ostrzeżenie i mimo to nic cię to nie nauczyło? TYLKO KONKRETNE PROPOZYCJE]
  2. dzięki śliczne koledzy
  3. wsiadłem do auta i już nie mogłem otworzyć drzwi??? to wygląda tak jakby jakas linka puściała bo jak łapie za ten dinks to wogóle nie ma oporu... pomocy!!!!!!!!
  4. ładne autko :oklaski: więcej fotek i daj wnętrze!
  5. w sumie racja!!!!!!!! a co do numeru rejestracyjnego to programy graficzne robią cuda jeszcez długo potrwa żeby taki numer jeździł po ulicach w moim mieście
  6. Już jakiś czas temu zakupiłem A4, ale dobiero teraz maiałem chwilke żeby umięścić kilka fotek. W najbliższym czasie planuje zmiane na alu no i chyba wstawiae grila bez . http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/13375
  7. dzięki panowie!!!!!!!!!
  8. Witam. Kiedy jadę na prostej drodze wszystko jest OK, nic nie puka nie stuka ale kiedy np zjeżdżam z krawężnika albo jade po nierównej drodze to słychac stukanie z lewej jak i z prawej strony ( z przodu), szczególnie w momencie hamowania. Co to może być???
  9. strzałka
  10. :oklaski:
  11. rychu odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ja również się podłącze ! ! ! :th:
  12. ja również się dołączam :>[br]Dopisany: 22 Lipiec 2007, 17:09 _________________________________________________tak sobie pomyślałem, że można zorganizowac spocik połaczony z grillem np 5 sierpnia na 3 stawkach w słupsku jesli ktoś preferuje proszę o komentarze
  13. witka udanego i szybkiego zakupu!
  14. powitać!!!!!!!!!!
  15. witojcie :>
  16. dzięki za rady!!!!! respekt;)
  17. rychu odpowiedział(a) na rychu temat w 1.9TDI
    dzięki
  18. PZU to złodzieje!!!!!!!!!!! Oni zawsze naliczaja kwotę odszkodowania po cenach części zamiennych.... W takim przypadku można oddać sprawe do sądu i masz pewniaka że wygrasz!!! Mój znajomy rzeczoznawca juz nie jeden raz miał z tym do czynienia...ale....jest jeden minus sprawa w sądzie może ciągnąć się Bóg wie ile....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.