Treść opublikowana przez marcinek81r
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedyś musi być ten pierwszy raz [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________Ja jak czytam to co tu piszą to tarzam się ze śmiechu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe wrzody czy standarcik ? standard Czasami trzeba się zresetować
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
ja też obstawiam V6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jebie powiem szczerze, że ani razu nie słyszałem żartu na temat Twojego auta-ślubu Chciałem być oryginalny i jak zwykle się okazało, że mi nie poszło Nie gniewaj się już A gdzie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie może być nic ciekawego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: cały czas napięta atmosfera...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakaś napięta atmosfera...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie Ty kogoś to ktoś Ciebie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 13:10_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ku...a wy.....m się ze śmiechu...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skończ z tymi dragami, bo chyba jednak są za mocne :naughty: Albo zmień dilera, bo ten obecny Cię okłamuje :polew: :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak się udał wczorajszy spocik? Dużo było ludków?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mistrz ciętej riposty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sam raz na weekendową wycieczkę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A skąd tak leciałeś kolego Korzeń?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.