Treść opublikowana przez marcinek81r
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
A ja miałem na oku i zacząłem czytać wątki i tak już zostałem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta jak ślpepy z głuchym :hi: a to moja wina, że on i ślepy i głuchy ? Moja raczej też nie. Trzeba zapytać u źródła :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta jak ślpepy z głuchym :hi:- [B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
Piszesz, że wszystko zsynchronizowane z resztą, a sprawdzałeś czasy wtrysku, dawkę rozruchową?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
:shocked:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: yebłem na cyce- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba, Ty jesteś szoferem czy lekarzem? :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- [B5 ABC] Półośki manual a automat czy to to samo?
Dzięki Ale może ma ktoś dostęp do firmowego katalogu?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba było grubo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: :dance: :travolta: :dance2: :yeee: :yeah:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew:- [B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
W moim przypadku sytuacja wygląda troszkę inaczej, po nocy przy tych mrozach pali od strzała a jak postoi pół godziny i dłużej to już muszę się nakręcić. I jeszcze VAG pokazuje słaby sygnał immo, jak dobiorę się do immo i poczyszczę i poprawię styki to będzie wiadomo czy to to.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyznania piątkowej nocy :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej zUo Fieścina sprzedana ;P :oklaski: :oklaski:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i chyba wszyscy poszli w Polskę :drunk: :drunk:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czekaj kórwa , jutro ci possam az ci sie odechce :naughty: :naughty: :polew: yebłem .... :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ide do chałupy, już się narobiłem dzisiaj :decayed:- [B5 ABC] Półośki manual a automat czy to to samo?
Mam okazje kupić od kolegi z forum półośki do mojego audi tylko że owe półośki pochodzą z samochodu z automatem, i teraz pytanko czy półośki z manuala i automatu to to samo? I bez Q. - Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??