Treść opublikowana przez narty_jezusa
-
[B5 AFN] Swap AFN na co
Dzieki za porady chlopaki, a teraz kolejne pytanko, jako ze do wymiany mam tylko glowice (cala reszta jest ok) czy musi to byc koniecznie glowica z afn, a jezeli nie to co ewentualnie innego mozna tam wcisnac. Dodam ze nie interesuje mnie zwiekszanie mocy, auto ma jezdzic jak przed ta cala sytuacja...
-
[B5 AFN] Swap AFN na co
Witam, wczoraj przy 150km/h klęknął mi pasek rozrządu co najprawdopodobniej będzie wiązało się z wymianą silnika... Doradźcie mi proszę czy lepiej wstawić ten sam silnik (AFN) czy szukać czegoś innego?
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
hak mam ale juz teraz wiem ze jest fabryczny nie uzywam go wcale to sobie daruje ten drugi coller. Dzieki i pozdrawiam
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
wauzzz8dzva116266
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Byc moze auto bylo bite i dostalo pas wraz z chlodnica z wersji z klima.
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Nie chciałbym niepotrzebnie robić sobie roboty, ale silnika przegrzac tez bym nie chciał...
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Witam mialem ostatnio "malą" kolizje po ktorej bylem zmuszony do zakupu pasa przedniego wraz z chlodnica. Od tego zaczely sie wszystkie problemy . Wiec tak gosciu od ktorego kupowalem pas wraz z chlodnica powiedzial mi ze czesci sa z A4 1.9 TDI, mam ten sam model aczkolwiek w mojej wersji są dwa wentylatory, a w wersji ktora zakupilem jest miejsce tylko na jeden a w miejsce drugiego wstawione sa kratki. Pytanie moje czy musze wycinac teraz otwor i wstawiac ten drugi czy moge zostawic tak jak jest. Dodam ze nie mam klimy w aucie.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)
odkopuje stary temat ale dopiero teraz mialem czas zeby sie zabrac za to... znalazlem dziure pod ta przeplotka, czy to moze byc powod?
-
[B5 AFN] Wymontowanie przedniego szkieletu nadwozia, problem z śrubami
Witam moi mili, mam problem a mianowicie potrzebuje odkrecic śruby nr 1 z ponizszego obrazka jak na moje oko sa to T40 kupilem koncowki itp, jednakze maja troche luzu to raz a dwa to sa tak dokrecone ze potrzebowal bym chyba atomu zeby je odkrecic... Ma ktos moze jakas solucje co z tym zrobic?
-
[B5 AFN] Stożek z turbo?
|"Znalazlem na ebay'u ostatnio cos takiego: http://cgi.ebay.co.uk/ELECTRIC-SUPERCHARGER-TURBO-AUDI-A2-A3-A4-S4-QUATTRO-TT_W0QQitemZ380051915976QQcmdZViewItem?hash=item380051915976&_trkparms=72%3A636%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14.l1318 Powiedzcie mi drodzy eksperci co myslicie o filtrze stozkowym z "doladowaniem :blink:"...
-
[B5 AFN] Jak uruchumic CB radio w angli..
Przywiozlem z polandi CB radio do angli. President model Harry I. Zestaw zostal wyciagniety z Ducato mojego ojca, wiec nie ma mozliwosci ze jest uszkodzone. Radio nie odbiera zadnych kanalow poza szumem. Czytalem gdzies w Internecie ze tutaj sa inne czestotliwosci. Co trzeba zrobic zeby odbiornik funkcjonowal prawidlowo? Z gory dzieki za odp.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)
Wiec tak, przeszukalem wszystko... olej znalazlem na laczeniu tych dwoch rurek: Pytanie nastepujace, widze ze jest szczelina dosc duza miedzy nimi, czy to bedzie wlasnie to, czy jest to norma. Jezeli nie to to umieszcze ponizej jeszcze dwie fotki z silnika, i prosilbym o wskazanie co jeszcze ewentualnie sprawdzic.. PS. wiem jestem noob
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)
jakis blad na fotosiku :/ podam inne screeny
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)
jak bede mial chwilke i warunki zrobie te logi i wrzuce [br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 21:31 _________________________________________________Wiec tak Grupa 10 Grupa 8 grupa 3 Z gory dzieki
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)
bo tak sie wlasnie dzieje. Zawsze okolo 2500 obr/min na 4 biegu samochod przelacza sie w tryb awaryjny....
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)
wtyczek od czego?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)
Dzisiaj podpiolem VAGa ponownie i doszedl kolejny blad: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 028 906 021 CE Component and/or Version: 1.9l R4 EDC 00SG 0803 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06335 4 Faults Found: 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent 01265 - Exhaust Gas Recirculation Valve (N18) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent Ten ostatni to wiadomo, problem z imo ale 1265? Co to oznacza?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (turbo nie ładuje)
VAG wywala mi te dwa oto bledy "519, 575" Tutaj logi: I teraz pytanie czy to N75 do wymiany? Z gory dzieki za odpowiedz
-
[B5 AFN] Niedziałające wycieraczki
Po prostu stanely i koniec... No i działają znowu. Deszcz przestał padac i wszystko jest ok... Co moze byc tego przyczyna??
-
[B5 AFN] Niedziałające wycieraczki
Witam, mam problem z wycieraczkami. Wyjezdzajac ostatnio z domu wrzucilem czasowke razem ze spryskiwaczem, ok zadzialalo. Pare chwil pozniej gdy zaczal padac deszcz wycieraczki odmowily posluszenstwa. Ogolnie zbilza sie w Angli zimna (deszczowa zima) i raczej nie moge jezdzic bez Dodam ze wczesniej problem sie pojawil jednokrotnie ( jakies 3 miesiace temu) ale na drugi dzien wszystko bylo juz ok. Ostatnio bylo dosc wilgotno, moze cos zawilgotnialo i trzeba cos osuszyc czy przeczyscic i zakonserwowac. Z góry dzieki za odpowiedzi
-
Gdzie przerobic?
Szukam jakies osoby czy warsztatu ktory podjal by sie przerobki mojego anglika na "europejczyka" jakby ktos mial jakies informacje gdzie moge to zrobic bd bardzo wdzieczny.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Przygode z moim zaczalem jakis miesiac temu. Zakupilem 1.9 TDI 110KM z 1997r. Samochod jest naprawde rewelacyjny chodz z kolkiem po prawej stronie ( tak dla odmiany ) Pozdrawiam wszystkich