Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duro

  1. stały i chyba cos z 006.. było nie jestem pewny, ale chodzi mi o to czy czyszczenie przepustnicy coś pomoże?
  2. Błąd czujnika przepustnicy, a to są jakieś inne przy przepustnicy??
  3. Witam! Byłem dzisiaj na podpięcie VAGa i okazało się że wyskoczył tylko jeden błąd a mianowcie błąd czujnika przepustnicy. Co mam z tym zrobić?? Muszę kupić nowa przepustnice, czy wystarczy czyszczenie i adaptacja?
  4. Nie wiem jaki mam typ klimy czy stary czy nie ale zastanawia mnie fakt że podczas jazdy wskazania na kanale 49 mi rosną jakby z temperaturą.
  5. Witam! Mam taki problem że calimatronic w moim audi (które stoi na ulicy przez całą noc w temp. powietrza ok. 0 st. C) na kanale 49 pokazuje mi 49 a na kanale 51 pokazuje mi 3. Zastanawia mnie to że słyszałem ze kanał 49 odpowiada temp.cieczy więc chyba coś nie tak mi wskazuje?? Może ktoś mi pomóc? Bo moje auto jak jest zimne nie chodzi tak jak powinno. Wszystkich kanałów na climatronicu mam 76.
  6. Duro odpowiedział(a) na Duro temat w Audi A4 B5
    Nie podpinałem jeszcze pod VAGa bo niebardzo wiem gdzie to można zrobić w Radomiu. Jeśli bede auto diagnozował to lepiej żebym to zrobił na zimym silniku czy obojętne?
  7. Witam! Mam problem tego typu że moje audi po nocy ciężko pali tzn odpala i za chwilę obroty spadają i gaśnie, jeśli dodam gazu to słysze strzały pod maską. Jak odpale ponownie to żeby nie zgasł musze obroty utrzymywać na ok 2000. Jak pochodzi tak ze 2 minuty to juz jest dobrze ale na wolnych obrotach trzęsie całym samochodem i auto zachowuje sie jakby nie paliło na wszystkie gary, tak samo jest na benzynie i na gazie. Wszystko wraca do normy gdy samochód złapie większą temperaturę. Jeszcze dzisiaj zauważyłem ze po nocy gdy samochód stał w temp. ok. 0 stopni C to na climatroniku na kanale 49 pokazało mi temp. 49(jak tylko odpaliłem auto) a na kanale 51 temp. 7st. C. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam z tym zrobić.
  8. U mnie dzieje sie identycznie to samo. Mam taki sam silnik i również z gazem i też mie to bardzo denerwuje więc jak znajdziesz przyczynę to prosze opisz ją tutaj Jak ja dojde to też napisze.
  9. Witam Wszystkich Klubowiczów! Od 3 miesięcy jestem posiadaczem fajniutkiej Audi A4 1,8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.