witam mam licznik z pelnym fissem od a4 b5 95 roku i chcę zamontowac do mojej a4 95 rok mam żółtą i niebieską wtyczkę i mam małą wtyczkę od fissa chyba czarna z jednym niebieskim kabelkiem .co muszę przerobić? w tej chwili fiss pokazuje mi tylko rezerwę paliwa
obydwa są od 1.8 turbo jagby coś trzeba było to mam to a4 na częśći to mogę w razie coś przełożyć do mnie
witam.wymieniłem deskę z przedlifta na polifta i pytanie gdzie podpiąć kabelki żeby podświetlało nawiewy?
drugie pytanie mam bardzo słabe ogrzewanie prawie wcale nie mam a idzie zima.auto łapie normalnie temperature te 90stopni tak już go kupiłem.niedługo robię swap silnika ,czy nagrzewnica jest brudna? dmuchanie pomoże czy nie? ewentualnie wymiana nagrzewnicy jak wygląda? pewnie roboty a roboty.
witam podępne się pod temacik.
mam a4 b5 95 rok 1.8 ADR i robie swap na 1.8 turbo AEB 95 rok mam całego Niemca na częśći pytanie co do przekładania
silnik kompletny wiadomo
elektryka silnika
czy skrzynia biegow pasuje z ADR czy muszę kupić bo Niemiec to quattro więc nie pasuje
elektryka od kompa do wnętrza nie ruszamy tak?
czy półosie pasują czy przekładamy?
co z hamulcami?
co z piastami?
a mam pełny fis co trzeba zrobić żeby chodził umnie?
dzieki z góry za pomoc
jagby co to mam w idealnym stanie ADR na sprzedaż
i napęd quattro na sprzedaz
pozdrawiam