-
-
1.6 AHL nie ma mocy/ odcina przy 5 tyś
Skoro wymieniles oba czujniki a nadal wywala halla to może wadliwa jest instalacja która idzie do niego i komp nie dostaje sygnału, objaw masz typowy dla braku sygnalu czujnika wałka rozrządu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zgadza się ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Oczywiście wpialem moduł i lata
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie było takie złącze, ale mój licznik to 2004 lub 2007 rok produkcji, ktoś go sobie w aso wymienił kiedyś
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pewnie pinów żeby wtyczkę wpiac od tyłu ni ma?
-
Jakie zegarki nosicie?
Odgrzewamy ? Poleci mi ktoś firmę która robi mechaniczne skeletony do powiedzmy 1000 zł?
- Dach sedan
-
Dach sedan
Witam, może mi ktoś wytłumaczyć po są w dachu wciśnięte po obu stronach takie dwie listwy na krańcach dachu? Można je normalnie wyjąć? Jedna mi lekko odstaje, zbiera się tam woda. Czy tam są jakieś odpływy wody czy to tylko taka ozdoba, pozdrawiam
-
Dziwny kolor płynu chłodniczego
Wiesz może być tak że pod wpływem temperatury cieknie gdzieś po oringu i to tak delikatnie że zanim dasz radę zobaczyć to wyparuje, mi tak ostatnio ciekla chłodnica, że zanim można było coś zobaczyć to uciekający płyn parowal, jak był dolany uszczelniacz to takie drobiny gumy są które zalepiaja nieszczelności, sprawdź jeszcze krociec z tyłu bloku tam również lubi uciekać
-
Dziwny kolor płynu chłodniczego
Długo masz to auto? Bo jak dla mnie to poprzedniemu właścicielowi przed sprzedażą ubywal płyn więc zalal układ jakimś uszczelniaczem który właśnie widzisz jego drobny w szklance, proponuję przeplukac bardzo dobrze układ, zalać płynem i obserwować gdzie cieknie, skoro wlany był np ten uszczelniacz to może chłodnica ciekla
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Skoro miał pół FIS to sygnał spalania chyba jest pociagniety fabrycznie. Z tego co pamiętam wsad z licznika nie chce gadać ze spalaniem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Po latach posiadania pełnego fisu ostatnio zauważyłem że jak poziom oleju był na tyle niski że się wogole bagnet nie męczył to czujnik nie pokazywał min, jak miałem pół FIS to działało
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Potrzebuje jeszcze podmienić przekaźnik sterowania silnika czujnik położenia wału i kostkę stacyjki i jak to nie pomoże to muszę gdzieś oddać do diagnozy, jak cyka przekaźnik to jakby zapłon był odcięty, jak już zalapie to w trakcie jazdy nic się nie dzieje, tylko jak daje zapłon to czasami zaczyna cykac i nic nie mogę zrobić póki nie przestanie i zalapie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Nie wiem czemu nie wkleja mi adresu tematu mojego Nie dawno założyłem temat o cykaniu przekaźnika pompy paliwa, zobaczcie go
-
Zachodniopomorskie pogaduchy