Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bediks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tom2009 obserwuje zawartość bediks
  2. Skoro wymieniles oba czujniki a nadal wywala halla to może wadliwa jest instalacja która idzie do niego i komp nie dostaje sygnału, objaw masz typowy dla braku sygnalu czujnika wałka rozrządu
  3. Zgadza się ?
  4. Oczywiście wpialem moduł i lata
  5. U mnie było takie złącze, ale mój licznik to 2004 lub 2007 rok produkcji, ktoś go sobie w aso wymienił kiedyś
  6. Pewnie pinów żeby wtyczkę wpiac od tyłu ni ma?
  7. Odgrzewamy ? Poleci mi ktoś firmę która robi mechaniczne skeletony do powiedzmy 1000 zł?
  8. bediks odpowiedział(a) na bediks temat w Audi A4 B5
    Dzięki wielkie ?
  9. bediks opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, może mi ktoś wytłumaczyć po są w dachu wciśnięte po obu stronach takie dwie listwy na krańcach dachu? Można je normalnie wyjąć? Jedna mi lekko odstaje, zbiera się tam woda. Czy tam są jakieś odpływy wody czy to tylko taka ozdoba, pozdrawiam
  10. Wiesz może być tak że pod wpływem temperatury cieknie gdzieś po oringu i to tak delikatnie że zanim dasz radę zobaczyć to wyparuje, mi tak ostatnio ciekla chłodnica, że zanim można było coś zobaczyć to uciekający płyn parowal, jak był dolany uszczelniacz to takie drobiny gumy są które zalepiaja nieszczelności, sprawdź jeszcze krociec z tyłu bloku tam również lubi uciekać
  11. Długo masz to auto? Bo jak dla mnie to poprzedniemu właścicielowi przed sprzedażą ubywal płyn więc zalal układ jakimś uszczelniaczem który właśnie widzisz jego drobny w szklance, proponuję przeplukac bardzo dobrze układ, zalać płynem i obserwować gdzie cieknie, skoro wlany był np ten uszczelniacz to może chłodnica ciekla
  12. Skoro miał pół FIS to sygnał spalania chyba jest pociagniety fabrycznie. Z tego co pamiętam wsad z licznika nie chce gadać ze spalaniem
  13. Po latach posiadania pełnego fisu ostatnio zauważyłem że jak poziom oleju był na tyle niski że się wogole bagnet nie męczył to czujnik nie pokazywał min, jak miałem pół FIS to działało
  14. Potrzebuje jeszcze podmienić przekaźnik sterowania silnika czujnik położenia wału i kostkę stacyjki i jak to nie pomoże to muszę gdzieś oddać do diagnozy, jak cyka przekaźnik to jakby zapłon był odcięty, jak już zalapie to w trakcie jazdy nic się nie dzieje, tylko jak daje zapłon to czasami zaczyna cykac i nic nie mogę zrobić póki nie przestanie i zalapie
  15. Nie wiem czemu nie wkleja mi adresu tematu mojego Nie dawno założyłem temat o cykaniu przekaźnika pompy paliwa, zobaczcie go

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.