Treść opublikowana przez KACPER1_2005
-
[ALL B6] AVF po wizycie u Aligatora.
Pogratulować serii :> wyszło bardzo podobnie jak u mnie kucy mam troszkę mniej ale moment ciut wyższy. Wojtek zna się na rzeczy Gratuluję i życzę frajdy z jazdy :>
-
[ALL B6] Włoszka po spotkaniu z Aligatorem
zawias jest s line, felg szukam wzór rs4 chyba a narazie uzupełniam wnętrze s line ... muszę w końcu zrobić fotki i się pochwalić jaki ten panel potrzebujesz, mam jeden sprawny ale w marnym stanie oddam za stówkę jak chcesz tto podeślę fotki wieczorem
-
[ALL B6] Włoszka po spotkaniu z Aligatorem
Witam, mam to ubogą wersję bez pełnego fis-a więc nie wiem ile pali a tak na poważnie to nie czuję znaczącej różnicy przy normalnej jeździe, ale z drugiej strony troszkę zmieniłem styl jazdy bo teraz w końcu da się normalnie jeździć więc i Włoszka wypija teraz troszkę więcej Jeśli chodzi o przepływomierz to mój troszkę niedomaga z górnym zakresie obrotów Aliemu wyszło ok 6 KM gdzieś ok 4 tyś obr, więc zamiast kupić nowy pożyczyłem dwie sztuki, dzięki uprzejmości serwisu, i po założeniu i przetestowaniu w mojej Włoszce nie odczułem zupełnie żadnej różnicy :gwizdanie: Narazie potrzebna kaska na następne mody więc przepływka poczeka choć i tak pewnie wymienię na nową po zimie :> Pozdrawiam.
-
[ALL B6] Czy pomalowac felgi na zime lakierem bezbarwnym
u mnie w ori skody po zimie utleniła się wierzchnia powierzchnia alu i wyglądało to paskudnie, zobaczymy jak będzie w audi a na wszelki wypadek zabezpieczyłem warstwą bezbarwnego i woskiem, na pewno nie zaszkodzi
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
ładnie, wykres masz ?
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
BADBOY jesteś już po programie?? Pokaż wykres bo jestem bardzo ciekawy jak to wyszło u Ciebie po wymianie przepływomierza, pozdr
-
[ALL B6] Włoszka po spotkaniu z Aligatorem
Wiesz moze jakie masz cisnienie ustawione w peak'u?? Czy wiecej jak 2550mbar? No niestety nie wiem, a powinienem
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
no ładnie gratuluję, wklej wykres to porównamy
-
[ALL B6] Włoszka po spotkaniu z Aligatorem
Różnica jest duża, o wiele lepiej czuć przyśpieszenie Troszkę szwankuje mi przepływomierz, Wojtek wsadził inny i wyszło 142 KM w serii, znowu 520 pln w plecy
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Wkleiłem wykresik w odpowiednim dziale gdyby ktoś chciał looknąć Laguna II po lifcie z motorkiem 2.0 DCI 150 ps w serii wyszło troszkę więcej, ale i pracy duużo więcej, potrzeba ogromnej cierpliwości. Dzięki Ali Jak wasze furki po rolkach
-
[ALL B6] Włoszka po spotkaniu z Aligatorem
Po wizycie u Wojtka zaczęła jeżdzić w końcu tylko na jak długo to wystarczy
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
:gwizdanie: my już po i wyszło fajnie: audi 165.5 ps 389 Nm, renault 177 ps i 390 Nm Trwało to cały dzień, ale Wojtek podchodzi naprawdę profesjonalnie do tematu więc możecie być spokojni o swoje cudeńka. Troszkę szwankuje mi przepływomierz i miała być mała korekta 27ego ale narazie odpuszczę Wykres wkleję jutro. Pytałem Wojtka czy chętni mogą się jeszcze dopisać i wyraził zgodę
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Lista została zamknięta 15 września. strona 6 kolego kacper Informacja że lista zostanie zamknięta 15 lub mknie ku zamknięciu, a konkretna info że tak się stało to wg. mnie znacząca różnica :gwizdanie: Przepraszam kolego adameczek jeśli wprowadziłem w błąd, najlepiej skorzystaj z rady kolegi seves'a
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Lista nie została zamknięta, więc moim zdaniem tak.
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
22 wrzesień bez problemów Może Tobie nie pasowało wcześniej, bo terminy są, także nie rozumiem co Cię wkurwiło :gwizdanie:
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Witam,robię dokładnie to samo jutro u siebie więc mogę podać Ci wszystko co potrzeba jutro wieczorem.
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
http://www.dynosoft.pl/aktualnosci/katowice
-
[B6 AVF] Czarna A4 1,9 TDI
Miałem podobnie jak stały blisko siebie, musiałem przystanąć i dobrze że mój pilot nie otwiera Twojej
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Zapytam ponownie, warto się przesiadać, czy zrobić b6 na git i śmigać Modzić Włoszkę i przy niej pozostać czy może zakupić B7
-
[B6 AVF] Czarna A4 1,9 TDI
Włoszka ma cb z czarną antenką
-
[ALL B6] RNS-E bez kodu czy to duży problem?
OK dzięki, jeśli mamy pewność że jest legal to ASO ściąga kod za 150 pln
-
[B6 AVF] Czarna A4 1,9 TDI
Ładna widuje się z moją Włoszką na elektrownianym parkingu Jak chcesz stały upust w ASO to pisz na pw A na tej fakturze z ASO, to co w chodzi w ten zestaw naprawczy ? rolki i pasek Zapisałeś się na grupowy do Aligatora? Pozdrawiam.
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
Dokładnie przód siedziska szarpiesz do góry na siłę i urwasz zaczepy :tongue4:ale nie ma innej opcji
-
[ALL B6] RNS-E bez kodu czy to duży problem?
tak jest z fakturą
-
[ALL B6] RNS-E bez kodu czy to duży problem?
Witam,mogę kupić tanio navi rns-e z tym że gość nie ma kodu,czy to duży problem go zdobyć? Czy to prawda że jeśli kupię taką z bose a u mnie nie ma tego systemu to trzeba przerabiać system dźwiękowy? Będę wdzięczny za rady,jeśli to już było to sorry ale do jutra rana muszę się zdecydować a dziś już nie mam siły szukać