Treść opublikowana przez KACPER1_2005
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek ma takich zapytan kilkanascie na dzien ( nawet z zagranicy sa ) musisz byc wyrozumialy i cierpliwie czekac Odpowiedź była bardzo szybka
-
[ALL B5] Opony i felgi
ja mam 15/65/15 na ori alumach i jest ok, zgodnie zresztą w wklejką na drzwiach [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 18:47_________________________________________________ 195/65/15 oczywiście
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Witam, gratuluję zaangażowania i pięknego efektu Dotarło moje pytanko?
-
[ALL] Stare i nowe opony... jak założyć na zimę?
Najbardziej rozpowszechniony u nas stereotyp to, że opony znajdujące się w lepszym stanie (mniej zużyte) należy montować na osi napędowej. Ze względu na fakt, iż większość aut posiada napęd przedni, opony lepsze najczęściej trafiają na oś przednią. Inni argumentują to, poprawą kierowalności samochodu, lepszym odprowadzaniem wody oraz lepszą trakcją w przypadku ruszania na śliskiej nawierzchni lub śniegu. Nie do końca się z tym zgadzam, z doświadczenia wiem, że najgroźniejszą i najtrudniejszą do opanowania sytuacją jest silne i niespodziewane zarzucenie tyłu samochodu (lub nawet obrócenie wokół własnej osi) w przypadku hamowania na śliskiej nawierzchni lub jazdy po łuku. Łatwo wówczas utracić całkowitą kontrolę nad pojazdem. W przypadku poślizgu kół osi przedniej podczas przyspieszania lub hamowania ograniczona zostaje kierowalność pojazdu. Aby ją odzyskać wystarczy zmniejszyć nacisk na pedał hamulca lub gazu, co osobiście przeetestowałem Z tego powodu polecam montowanie nowych lub mniej zużytych opon zawsze na tylnej osi - niezależnie od tego, czy samochód posiada napęd na przednie, czy też tylne koła. Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Opony i felgi
Możesz założyć, różnica w średnicy koła będzie niewielka 1.5 mm na minusie więc i przekłamanie licznika niewielkie
-
[ALL B5] Nowe czy używki?
Polecam Ci nowe opony choć prawda że są drogie i niestety "nasze" produkty szczególnie w podanym przez Ciebie rozmiarze ustępują znacznie zachodniej konkurencji. Nie polecam kupowania używanych opon bez pełnego montażu i gwarancji, przynajmniej rocznej - pisemnej, jeśli sprzedawca jest solidny i sprzedaje dobry towar to Ci takiej udzieli. Nie kupuj opon starszych niż 5 letnie ze względu na zmieniające się parametry gumy, radzę też zwrócić uwagę aby wszystkie były z jednej daty czyli tydzień i rok. Pozdrawiam.
- Audi A4 b6 Miro
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Bardzo ładne autko, gratuluję
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Rozmawiałem z Aligatorem telefonicznie i może być jedyny warunek to seria
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Witam wszystkich, zapisuję się ja i zięć Kacper - A4 AVF 1.9 tdi 131PS QUATTRO Zięć - Laguna II 2.0 dci 150PS chyba uzbierała się wymagana ilość osób Pozdrawiam.
-
[B6 AVF] Jaki nacisk na oś w b6 1,9 Q ????
u mnie są takie dane: 1- 1115 kg 2- 1145 kg pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja jestem chętny
-
Dobrzy chiptunerzy
Oczywiście jestem zainteresowany
-
[ALL B6] Audi b6 1,9 Quattro
1.9TDI 131PS :good:QUATTRO TO JEST TO :good: Kolor rzecz gustu
-
Dobrzy chiptunerzy
czyli znowu się spóźniłem szkoda bo za 7 paczek to faktycznie jak prezent od Mikołaja Może następnym razem się uda - jak będziecie coś organizować to proszę dajcie znać jestem chętny
-
Dobrzy chiptunerzy
Drogo czyli ile? W Tychach jest hamownia dla FWD a w Gliwicach dla Q 1400 Wszystko w jednym miejscu w Gliwicach Pytałem telefonicznie i zrozumiałem że chip w Tychach a na hamownię przed i po trzeba do Gliwic, już nie wiem Umawiasz się i jedziesz do Gliwic,tam Wojtek sprawdzi Ci logowaniem motor i na hamowni wszystko ustawi pod nowy program Ja i wielu innych tak mieliśmy,łącznie z korektą Dzięki kolego to jest konkretna informacja tylko ta cena
-
Dobrzy chiptunerzy
Wszystko w jednym miejscu w Gliwicach Pytałem telefonicznie i zrozumiałem że chip w Tychach a na hamownię przed i po trzeba do Gliwic, już nie wiem
-
Dobrzy chiptunerzy
Jaworzno-Gliwice-Tychy-Gliwice-Jaworzno conajmniej 250 km, J-no - W-wa 280x2 . Zgadza się połowę bliżej ale wszystko w jednym miejscu więc czasowo chyba się kalkuluję, pozatym cena wysoka jak dla mnie w Tychach. Zobaczymy ile powie Rogalotti
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam wszystkich, zdecydowałem się zawirusować moje audi z powodu niewystarczającej mocy zastanawiam się czy wszystkie są takie słabiutkie czty tylko moja ,pewnie okaże się po hamowni. Przeczytałem cały wątek i z powodu odległości wybrałem Dynosoft - niestety nie ma hamowni 4x4,trzeba jeździć do Gliwic no i koszt aż 200pln,aha i firma nie ma filii w Katowicach jak niektórzy podają. Teraz próbuję skontaktować się z mistrzem Rogalem-jak Go określacie Na forum golfa podobno są jeszcze zapisy na grupowy chiptuning gdyż u nas się spóżniłem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jaworzno Audi A4 1.9 TDI 130KM :> narazie w garażu czeka na nowe tablice