Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?


KACPER1_2005

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jak z włoch to nie ma tyle koni co mówił sprzedający a nalepkę zerwał żeby nie sprawdzić KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co szukasz tej naklejki?

Jeśli w celu sprawdzenia wyposażenia to można to sprawdzić po numerze VIN w ETCE :cool1:

Z drugiej strony fajnie byloby wiedziec czy mozna taki duplikat uzyskac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co szukasz tej naklejki?

Jeśli w celu sprawdzenia wyposażenia to można to sprawdzić po numerze VIN w ETCE :cool1:

Z drugiej strony fajnie byloby wiedziec czy mozna taki duplikat uzyskac :naughty:

Po vinie informacje z serwisu są bardzo ubogie:podali mi np.kod lakieru ale nie wiedzą jaki to kolor :mysli:

na temat wyposażenia s line :no:

pozatym założyłem nową książkę serwisową i chciałem mieć wklejkę i tutaj surprise serwis :no:nieosiągalne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Vinie ubogie :decayed:

Jak sie dowiadujesz w serwisie to sie nie dziwie

Sciagnij sobie program na kompa ETKA (czesci do grupy VAG) moge ci wyslac link do torrenta i po wpisaniu w nim VIN mi wyskakuje wszystko co mam na wlepce pod siedzeniem :tongue4:

Oczywiscie komputer musi miec aktywne polaczenie z internetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program ETKA (czesci do grupy VAG) po wpisaniu w nim VIN mi wyskakuje wszystko co mam na wlepce pod siedzeniem :tongue4:

Oczywiscie komputer musi miec aktywne polaczenie z internetem

kiedy ostatni raz to sprawdzałeś???

przecież to już od dawna nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwa miesiace temu sprawdzalem. Dzis zainstaluje i sprawdze to dam znac na 100% :wink4:

No i faktycznie nie idzie juz wyszukac autka po VIN :wallbash: Sciaga tylko aktualizacje ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie ktoś ją usuwa w wiadomym dla niego celu. Taką wylepkę można odtworzyć ale trzeba rozkręcić prawie całe wnętrze. W różnych cześciach auta pod tapicerka są wkładane biało zielone kartki z nadrukiem modelu i typu elementu użytego w aucie. Oczywiście przy szczęściu można odtworzyć 50-60% kodów wyposarzenia (przeważnie wnętrze, typ instalacji, typ klimy,kolor i model siedzeń itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym piszecie...szukac po rozkladaniu samochodu. Powodzenia :polew: Na AKP udzerz do Simpsona... bedziesz mial jak na dloni

Prosze bardzo:

http://audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1389032#1389032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak z włoch to nie ma tyle koni co mówił sprzedający a nalepkę zerwał żeby nie sprawdzić KW

mówisz że kucy jej brakuje bo włoszka :polew: wklejkę mi wsysło z konikami wszystko ok :hi:

Witam

Też masz ściągniętą z Włoch. Nalepek oczywiście też nie było. Byłem w serwisie i sprawdzili tylko kolor nadwozia i tapicerki. Odnośnie odtworzenia naklejki - zero szans. A moc - w serii na hamowni u Rogala było 153KM. :>

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podali tylko kod lakieru :wallbash: ale już mam kolorek :> zmieniam środek także już wiem dużo więcej niż na początku a kuce sprawdzimy po 15tym u Aligatora :dance: pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:36_________________________________________________

O czym piszecie...szukac po rozkladaniu samochodu. Powodzenia :polew: Na AKP udzerz do Simpsona... bedziesz mial jak na dloni

Prosze bardzo:

http://audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1389032#1389032

No niestety gość napisał że nie ma możliwości sprawdzenia vin, dziękuję wszystkim, temat uważam za zamknięty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...