Treść opublikowana przez TDI_QUATTRO
-
Olej w rurze intrecoolera 2.0 TDi
Witam, odepnij rure wychodzącą zaraz z turbiny i zobacz czy tam jest mokro jezeli tak to zobacz przy okazji luzy na turbinie głównie osiowy jak jest to moze byc oznaka ze sie szykuje do wymiany, ale sprawdz tez rure która idzie do węza zaraz przed samo turbina rurka odmy bo tam moze tez wychodzic olej wraz z gazami z bloku silnika
-
Turbo BRD ZAKUP :(
no to wychodzi na to ze moj to byl jakis ewenement bo mi wyszlo z turbo brd i wtryskami 0,230mm 155 km i 330 Nm bez strojenia, az nie moglem uwiezyc ale jednak zrub softa i sie pochwal i sie kiedys spotkamy na swiatlach powodzenia
-
Turbo BRD ZAKUP :(
do przewidzenia, wiec nie ma sie co martwic!
-
Turbo BRD ZAKUP :(
Tez tak mialem ze od 2500obr/m dopiero wstawala ale nie deptaj jej od poczatku tylko pierwsze 500 - 600 kilometrów jezdzij spokojnie a bedzie lepiej i bedzie wczesniej wstawala wiec spoko al po strojeniu banan bedziesz miał na twarzy co najmniej z tydzien jak co to pisz jak tam poszło.pozdro ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- a wracając do fmic to tez będzie gorzej bo zmieniłeś kubaturę dolotu wiec im większa kubatura tym turbo musi dłużej pompować wiec na strojeniu się nie zdziw jak będzie mniej od serii ale tak jest przeważnie
-
Turbo BRD ZAKUP :(
FMIC jest zrobione, przeciez nie stroił bym auta na ori IC, a napisalem ze narazie jest xxx km i xxx Nm bo nie zostal wystrojony w ten sam dzien, a jak odebralem to wyszlo 177 km i 373 Nm i powiem ze jest git i juz sie to fajnie odpycha jak na A4Q przy takiej masie. a do V-tech-u tak jak mowie nie mam narazie złego zdania, zobaczymy jak to wyjdzie puzniej
-
Turbo BRD ZAKUP :(
na seryjnej mialem 135 km i 290 Nm ale brakowalo to zakupilem BRD wtryski bosio 230 stage II i tam jeszcze kolektor AWX flansze zaslepiony egr i jak na ten moment tuner mowi ze jest 162 km i 343 Nm ale mowi ze bawi sie dalej wiec zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy do 17 ma czas
-
Turbo BRD ZAKUP :(
Już bylem we wrzesniu w 2011 u nich, i nie powiem zrobili tak jak chcialem mialo byc bezdymnie i bezpiecznie gla gratow w srodku do wyciagneli pod prawiae 135 km i 290 Nm troche przyjemniej sie jezdzilo i teraz juz brakuje, wiec zlego doswiadczenia nie mam zobaczymy po dzisiejszym modzie, a dynosofcie bylem ale tam mial zyczenia troche zeby kupic map sensor 3Bary i cos tam jeszcze wymyslal, terminy tez ma juz oddalone, tylko ze wojtek robi indiwidualnie to jest ten plus jak wtuce to sie pochwale co wyplulo moje A4Q
-
Turbo BRD ZAKUP :(
Witam podepne sie pod temat. Bo jestem wlasnie po takim wydatku BRD po regeneracji kupilem na gieldzie w gliwicach a oni sa z wroclawia, kupowalem kiedys juz u nich i bylem zadowolony ale ryzyko jest zawsze, teraz tez sie boje ze mi sie wysra na trasie no ale coz taki mamy rynek i nic nato nie poradzimy, ale co do kupna to bierz po regeneracji w/w masz gwarancjie 1 rok jutro jade na chip do V-TECH katowice to zobaczymy co pokaze te turbulum pozdrawiam
-
[B5 AJM] Problem z mocą czy może norma
To ja raczej spasuje, jak wiekszosc na forum pisze "zapnij vaga, vag wam prawde powie" skoro 80% forumowczów tak zachwala, a tak naprawde to wiekszosc nie wie na czym polega ten VAG. Pozdrawiam tez tych co maja go w malym palcu moze kto inny wam prawde powie :tongue4:
-
[B5 AJM] Problem z mocą czy może norma
http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b5-sedan-1.9-tdi-quattro-116km.html [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:18_________________________________________________i zassaj wezyk z gruszki jak masz opor to kierownice sie zacinaja a VAGOWANIE z byle pier**la nic ci nie da bo mechanik ci powie ze przeplywomierz szwankuje i tyle. i zadne tam n75 czy inne bzdety, jak masz walniety n75 to masz ciagly brak mocy. Skad wiem sam jestem mechanikiem VW AUDI SKODA SEAT
-
[B5 AJM] Problem z mocą czy może norma
10.8 do setki i to w automacie dziwne i to jeszcze w wersj avant, który jest troszkę cięższy od sedana to ja mam 115koni 310 Nm i to jeszcze w Quattro i mam ok 11 a tu taki ewenement :blink:
-
[B6 AWX] Chwilowy zanik mocy
podlacze sie do tematu, a masz moze tak ze na tym drugim biegu nie ma nie ma nic a nagle dostaje kopniaka i wszystko jest ok?? [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:12_________________________________________________jeżeli tak jest jak napisalem powyżej to skombinuj sobie wezyk tak aby pasowal do gruszki i sprubuj zassac powietrze a druga reka sprawdz trzymajac sztange lopatek powinny sie ruszac ok 2 cm jezeli jest pewien opór to przeczysc sobie turbine a jesli chodzi o ten syk spod maski to jeszcze posprawdzaj wezyki podcisnienia moze sa sparciale
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów :> AUDI A4 B5 1.9 AJM QUATTRO