Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

flyman7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez flyman7

  1. rav, atest (a w zasadzie tylko informacje odnośnie typu folii jak i zakładu, który ja montował) dostajesz za każdym razem, jeżeli przyciemniasz foliowo szyby wg norm i przepisów czyli bez przednich szyb - myślę, że to normalne. Natomiast piecowo można sobie również przednie boczne przyciemnić i tu już dostajesz atest Instytutu Szkła i Ceramiki - ważny zarówno dla Policji jak i Stacji Diagnostycznej. Oczywiście zarówno folią jak i piecowo można sobie przyciemnić szyby olewając normy - ale wtedy nikt pod tym Tobie się nie podpisze. Po prostu zrobią jak chcesz, skasują Cie i na tym się kończy.
  2. Całość kosztowało do mojego autka 1280zł plus dodatkowe powłoki solar i chrom - 400zł
  3. Ja w poprzednim aucie (Golf V) miałem folie, oczywiście wszystko wg przepisów i norm - atest dostałem standardowo. Niestety trwałość tej folii i jakość wykonania spowodowały, ze po dwóch latach zaczęły być widoczne rysy i małe bąbelki. W obecnym autku zafundowałem sobie piecowe przyciemnianie szybek. Jakość nieporównywalnie lepsza. Oczywiście tez w granicach normy i tez dostałem atest imienny oraz na VIN autka. Jak zrobię jakieś fotki to wrzucę na forum Generalnie rzecz biorąc, jeżeli masz dobry zakład i dobrej jakości folie to spokojnie możesz sobie takie "zainwestować".
  4. Zerknij sobie tutaj, firma posiada o wiele większą ofertę: http://www.autoblok.com.pl/index-1.html
  5. flyman7 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jak ja się wyrwę z sideł rodziny (czyt. teściów) to też postaram się być. Poznam przynajmniej Was na żywo
  6. I sami zobaczcie. Niby kraje byłego Związku Radzieckiego są takie biedne a tu proszę, taka fura na wschodzie :wallbash: Auto robi wrażenie - nie ma co :notworthy:
  7. Kurcze, jak tak czytam wszystkie posty to az normalnie mnie korci chip silnika + multitronic. Oczywiscie chodzi mi o moc na wyzszych biegach, bo ze sprintów jak koledzy wyroslem. Poki co to martwi mnie chrobotanie w silniku jak wbije R lub D - jak sie z tym uporam (czyli najwczesniej za 2-3 tygodnie) i diagnostyka silnika pokaze, ze wszystko jest w porzadku to bedzie chip + obszerny test na forum. Poki co to ciesze sie nowym nabytkiem
  8. Witam wszystkich. Nadeszła w końcu chwila, kiedy rodzina się powiększa i zwykły Golf już nie wystarcza :> Dlatego nowym nabytkiem została Audi A4 Avant z 2005r. Ciesze się, ze istnieje forum dedykowane typowo A4, mam nadzieje, ze uzyskam tutaj sporo cennych informacjo oraz będę mógł się podzielić swoja wiedza (chociaż na te chwile wynosi ona 0 ) Pozdrawiam wszystkich Audimaniaków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.