Treść opublikowana przez Tomlandia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z tego co wiem kabelek do b7 i wyżej zwie się HEX-CAN ale może być wersja HEX-CAN Pro/ CAN OBD2 i wtedy lata w B6 i B7 no, ale oczywiście nie jestem pewien.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z tego co pamiętam ArturB6 ma takowy, więc Jędrekx proponuję poćwiczyć ukłony i może nam się małe zVAG-owanie wyczesze.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czy któryś z kolegów wziął by sprzęcik do INA, aby VAG-a zapiąć. Podpiąłem CAN do radyjka tylko RDS nie lata. Z góry dzięki. :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dla mnie o.k. Myślę, że na McDonalds trafię sam. Jak by co to spytam się tutejszym misiaczkom
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam pytanko a zarazem prośbę, można przestawić spot na godzinę 18- dla mnie czas na wyskok w okolicach w tej pory jest mało kolizyjny z innymi moimi obowiązkami - to jak... czekam na przychylność :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam roczek swojej córki, przez całe trzy dni zwalają się goście. Mam po prostu mocno pokłóconą rodzinę i jedni na drugich patrzeć nie mogą, a my musimy trzy imprezy robić, no ale jak w Ine to czas będę musiał znaleźć. :> Zabierz ich wszystkich na spot, my ich pogodzimy :bicz3: Potem i będzie ok Dobre - z tym, że myślę, że u mnie jest to bardziej złożony problem [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 00:28_________________________________________________W takim razie też DOBRANOC
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nie powiedzialem ze wszyscy tylko spora "wiekszosc" jak sie robi wjazd do Ina to co drugi samochod prowadzoy przez czlowieka okolo 30lat na tablicach zaczynajacych sie na CIN to BMW Mafia u nas działa prężnie, a wiadomo oskalpowani niczym innym nie jeźdzą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam roczek swojej córki, przez całe trzy dni zwalają się goście. Mam po prostu mocno pokłóconą rodzinę i jedni na drugich patrzeć nie mogą, a my musimy trzy imprezy robić, no ale jak w Ine to czas będę musiał znaleźć. :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No nie jako tubylec muszę obronić trochę Ino, są tacy co znają się na samochodach. Więc rozwagi trochę koledzy, nie wszyscy jeżdżą Bolidem Młodzieży Wiejskiej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No i to był by genialny pomysł. Nie tylko Zuzk@ jest z ina i mimo, że mocno mam weekend zajęty to na zlot bym się pisał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no fakt, ale i tak zazdroszczę tez mam u siebie pakiecik Ja będę musiał mieć bilecik i to nie jeden jak chce mieć cały pakiet. Jeszcze się zobaczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no fakt, ale i tak zazdroszczę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ładnie ujęte. Ja określam to ciepłym wnętrzem. Mam naprawdę wielką frajdę jak jade nocą, bo udało mi się z pakietem oświetlenia. PEŁEN!! A masz podświetlane klamki, i gałkę od zmiany biegów ? Wszystko jest No to efekt musi być klasa... Zazdroszczę i szacunek za wytrwałość i poświęcony czas. U mnie brakuje i jednego i drugiego. SZCZEGÓLNIE TEGO DRUGIEGO
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ładnie ujęte. Ja określam to ciepłym wnętrzem. Mam naprawdę wielką frajdę jak jade nocą, bo udało mi się z pakietem oświetlenia. PEŁEN!! A masz podświetlane klamki, i gałkę od zmiany biegów ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niby tak, ale jak rezasz to co inni mają w pakietach to chyba nie można nazwać że nie zdrowo Pełen pakiet oświetlenia naprawdę wygląda imponująco. Mój jest nietypowy mam podświetlanie kratek, podłokietnika, funkcję comming home, a nie mam podświetlonego głupiego kubka na napoje o oświetleniu bocznym drzwi nie wspomnę - a lampki są skoro lampki sa to ystarczy je podlaczyc Niby tak tylko, że u mnie jest tylko ta część czerwona - sama powiedzmy maskownica a w środku bebechów brak więc tak czy siak muszę kupić nowe, albo rezać jakiś uchwyt na żarówkę no i oczywiście jakieś żarniki kupić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niby tak, ale jak rezasz to co inni mają w pakietach to chyba nie można nazwać że nie zdrowo Pełen pakiet oświetlenia naprawdę wygląda imponująco. Mój jest nietypowy mam podświetlanie kratek, podłokietnika, funkcję comming home, a nie mam podświetlonego głupiego kubka na napoje o oświetleniu bocznym drzwi nie wspomnę - a lampki są
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No tak za to, aby podświetlić uchwyt na napoje i szufladkę na drobne to trzeba rezać samemu . Ktoś może kupował te szerokie diody w sklepie czy ASO są do dostania
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chciałbym być taki stary KIEROWNIK - Wszystkiego Najlepszego
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
Jeżeli jeszcze kogoś interesuje problem parujących reflektorów to u mnie zrobiłem to w łatwy i jak na razie skuteczny sposób. Po prostu delikatnie odtłuściłem górę oprawy - tam na złączeniu przy uszczelce. Wziąłem silikon w spray-u i prysnąłem raz na jedną oprawę raz na drugą (uwaga nie za mocno, aby płyn nie dostał się do środka). Odczekałem, aż odparuje i powtórzyłem to jeszcze dwa razy. Ten płynny silikon ładnie doszczelnił te łączenie i problem całkowicie zniknął. Jak wiecie nie dawno paręnaście razy nieźle lało, a światełka czyściutkie - żadnej pary :> Zabieg był wykonany jakieś 3-4 miesiące temu, więc polecam tą metodę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No dobre :>- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeżeli wrzucić te znaczki do tłumacza wychodzi "Stop wędrówki kobieta" chyba trzeba mieć dużo wyobraźni. aby to zinterpretować.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mówiliście dzisiaj, że w Inowrocławiu jest jakaś czarna B7 w sedanie prowadzona przez płeć piękną przypomnicie mi jej nick - wydaje mi się że Zuza... dobrze pamiętam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pierwszy mój spot... dzięki za przywitanie . Miałem odezwać się w sprawie linka do programiku, jak by co z góry dzięki. Pozdrawiam wszystkich ze spotu, było miło - Meetingi Kujawsko-Pomorskie