Są w porządku, świetnie świecą, ale mają jeden mały feler-co 3-4 miesiące czeka Cię wymiana bo po prostu się palą. Wiem bo zużyłem dwa komplety i w obu przypadkach spaliły się mniej więcej w tych okresach. Teraz założyłem zwykłe żarówki i na razie wytrzymują.
Panowie, mam pytanie...
Od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 i na jednej z kratek nawiewu (konkretnie strona pasażera) brak jest tego elementu odpowiedzialnego za kierowanie strumieniem powietrza (tego małego wichajstra z chromem). I teraz pytanie, czy można ten wichajster jakoś zorganizować czy trzeba wymienić całą kratkę nawiewu?