Treść opublikowana przez marcin8047
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
Jedna krzywka była bardzo wytarta i dwa poychacze tez mocno zużyte. Reszta wałka nie najgorzej wyglądała. Przebieg mam 223 tys. chyba oryginalny bo sprawdzałem w serwisie. Wszystkie objawy co pisałem na początku ustąpily tylko nadal slychać cykanie i niewiem co to? Auto robiłem u goscia co robi tylko auta z grupy vag i ma dobrą opinie i mowi ze motor dobrze pracuje ale dla mnie jest za głosny w porownaniu jak niedawno jeszcze chodził
-
Ustawienie pompowtryskow
Jutro to zrobie bo nie mam vaga
-
Ustawienie pompowtryskow
Posłuchaj jak klekocze
-
Ustawienie pompowtryskow
Witam. Szukam jakiegos speca z łodzi i okolic ktory prawidłowo ustawi mi wtryski w a4 b6 1.9. Mechanik wymieniał mi wałek rozrządu i popychacze i chyba nie ustawił pompek prawidłowo chociaż uważa on że jest wporządku
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
Jestem po wymianie wałka i popychaczy wszystko w porządku ale dalej klekocze. Cisnienie oleju jest ok? ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- Pod tym adresem nagrałem krotki film kto ma dobre ucho niech oceni czy nie za bardzo klekocze
-
Prośba o zdjecie
Panowie mam prosbe czy macie jakies zdjecie mocowania nadkola z podloga pod silnika chodzie o ten łącznik (spojler) jak to oryginalnie wygląda?
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
Ok. Jeszcze jedno musze dojechac do mechanika 15km jechac na 3 garach czy brac go na lawete. W połowie drogi pewnie zalapie czwarty ale kawałek bede jechał na trzech i zeby cos sie nie urwało bo troche nim telepie
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
Slyszalem ze wycieraja sie walki w silnikach 2.5 ale ze w 1.9 ?Masakra jakaś?
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
Znajomy ztwierdził że bardzo głośno chodzą popychacze zaworów(takie głośne cykanie). Czy to też może byc przyczyna?
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
Witam.Panowie mam problem z motorem w moim a4. Trzy tygodnie temu wracajac z pracy po przejechaniu 5km silnik zaczłoł sie telepać, dławic, szarpac jakby nie dochodziło paliwo. Zatrzymałem sie odpaliłem raz jeszcze wszystko ok działa normalnie. W przeciagu 3 tygodni problem pojawiał sie nie regularnie. W dniu dzisiejszym na zimnym silniku auto nie pali na jednym cylindrze i świeci sie kontrolka esp. Jak go przytrzymam tak do 60 stopni zgasze odpale jeszcze raz i chodzi dobrze, można jeżdzic cały dzień i nic sie nie dzieje. Znajomy sprawdzał wtryski i podobno są wporzadku jeden ma delikatnie wiekszą korekte ale normy nie przekracza i wywala błąd wypadania zapłonu. I tu prosze o pomoc może ktoś ma podobny problem?
-
Montaż tempomatu
Witam. Szukam kogos kto ogarnie temat zamontowanie manetki tempomatu,manetki komputera poładowego i zakodowanie tego wszystkiego. Szukam kogos z wojewodztwa łodzkiego. Mam wszystkie potrzebne czesci.
-
manetka tempomatu i komputera pokładowego
Ok. Dzieki.
-
manetka tempomatu i komputera pokładowego
Witam. Mam szybkie pytanko czy manetka komputera pokladowego nr. 4E0 953 503 C i manetka tempomatu nr. 4E0 950 521(nie moge odczytac ostatniej litery) bedą pasowac do a4 b6 avant 2002r.? Pytam bo zazwyczaj numery zaczynają sie od 8E0.
-
[ALL B6] Szukam osoby która zamontuje concerta II z okolic Łodzi
Witam. Jak w temacie szukam kogoś z Łodzi i okolic kto podłączy mi radio concert II. W tej chwili mam instalacje nie pod fabryczne radio. Najbardzej zalezy mi na pociągnieciu kabli z licznika i złącza diagnostycznego do radia. Z góry dzieki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich