Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
nie żartuj sobie :> - min. 20 plus drzewa (taką ma nadzieję ) a propos :beer1:
-
Spociki Łódzkie
odnośnie okładania to mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami :good: no to co ...................................... :beer1: żeliwniak troszkę za mały na 30 osób :gwizdanie: słyszałem, że minimum tyle ma być
-
Spociki Łódzkie
śmichy chichy ale naprawde trzeba ustalić kto jutro bierze jakiś ruszt widziałem Maseraka i Eggurole, nie wspomnę o Kamelu :notworthy:
-
Spociki Łódzkie
Jest jest :> uczy się :> :good: nie chciałbym być namolny ale może :beer1:
-
Spociki Łódzkie
można by powiedzieć, że oprawa artystyczna gali na światowym poziomie :good: no to :beer1:
-
Spociki Łódzkie
JAN SEBASTIAN
-
Spociki Łódzkie
:beer1: [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 22:35_________________________________________________podejrzewam, że w tej chwili w Katowicach przebywa elita elit :beer1:
-
Spociki Łódzkie
teoretycznie fajnie być na miejscu i oglądać na żywola ale chyba lepiej widać wszystko w TV. Jak będzie we wrześniu w Atlas Arenie może uda się załatwić kilka bilecików w gratisie oczywiście :good: no to chlup :beer1: :beer1:
-
Spociki Łódzkie
dzięki za pamięć
-
Spociki Łódzkie
nie uwierzysz ale o to samo spytała moja pani jak dryndała do mnie - oby "nie było smażenia na kolektorach" :> chyba rozmawiałeś z moją panią!!! no to chlup
-
Spociki Łódzkie
PANY !!! Pomalutku przełączajcie na polsat - myślę, że będzie się działo. Tym czasem po "dziabągu" :beer1:
-
Spociki Łódzkie
smacznego :beer1:
-
Spociki Łódzkie
zaraz tam szybki - po prostu smutny drzewo w robocie, młodzież już śpi - tylko dziabągować i czekać na pudziana :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
he he ja już zrobiłem - pomaleńku "dziabąguję" :beer1: robię podkład na jutro
-
Spociki Łódzkie
Przewidują że Pudzian będzie ok 22.30 - 23.00
-
Spociki Łódzkie
co to towarzycho się pospało czy and ? Cicho tak jakoś - chyba, że każdy ma Polsat Sport a tam....... mordobicie
-
Spociki Łódzkie
będę przygotowany :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :wink4: :wink4: :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Zapraszamy serdecznie. będzie nam bardzo miło.
-
Spociki Łódzkie
cholerka tak naprawdę to nie wiadomo ile będzie wiary niby wszyscy podpytują kombinują ale w sumie żadnych konkretnym oświadczeń to się nie doczytałem - nie wiem ile zabrać ze sobą browarów odgrażałem się, że postawię za swój znaczek klubowy co by nie odpadł i nadchodzi czas, że muszę to zrobić jutro
-
Spociki Łódzkie
:hi: jak tam nastawienia na jutro :drunk: ???
-
Spociki Łódzkie
szkoda, że ja nie znam waszych rejestracji często śmigam po Łodzi :gwizdanie: a i od czasu do czasu przez Katowice również - znajomi w Rybniku , rodzinka w Sosnowcu Zawsze kogoś by się trafiło
-
Spociki Łódzkie
nie była to tylko moją decyzja - mojej przytulanki także, a nawet chyba jej bardziej.
-
Spociki Łódzkie
E0 MISIE :a4fan: Nie zawsze to pomaga ale co zrobić - decyzja zapadła
-
Spociki Łódzkie
u mnie było grupowo na majówce - ale przyznaję się bez bicia - było "bez hamowanka" :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:14_________________________________________________co ty ???[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:15_________________________________________________to już nie można być na Tomaszowskiej czy nie można być miśkiem ???
-
Spociki Łódzkie
:hi: widzę, że wszyscy nie możemy się doczekać tych hulanek i swawoli a w pogodzie nie zapowiadają za ciekawie :no: