Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
kurczaczki chyba w końcu udał się grillas, 23.10 a tu cisza towarzystwo się bawi
-
Spociki Łódzkie
a przykład idzie z same góry bo z Katowic :wink4:
-
Spociki Łódzkie
no to co jak ktoś ma lubi lub może - to co "po dziabągu"
-
Spociki Łódzkie
może być ciężko ale damy radę :punk: nie z takimi problemami człowiek dawał sobie radę :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
podjedź do mnie będzie fajnie :drunk:"Będąc w Watykanie nie Zobaczyć Papierza"
-
Spociki Łódzkie
jak w ten weekend to ja również dla towarzystwa ! :evil:
-
Spociki Łódzkie
mnie by pasowało 05.06.2010 ale na mnie nie patrzcie.
-
Spociki Łódzkie
daj spokój akrobatom - trza po dziabągu żeby Mariuszek zwany Pudzianem nie przegrał - może być ciężko
-
Spociki Łódzkie
:polew: hasło git !!! :good: :polew:
-
Spociki Łódzkie
wystarczy pracować EFEKTYWNIE a nie EFEKTOWNIE [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 15:47_________________________________________________w moim przypadku to działa
-
Spociki Łódzkie
a propos weekendu i dołowania zapomniałem dodać, że poniedziałek mam również wolny :punk: :punk:
-
Spociki Łódzkie
oleje silnikowe, przekładniowe i inne słusznej jakości do naszych ukochanych
-
Spociki Łódzkie
nie listonosz tylko Pan Przedstawiciel Handlowy z służbowym "pikaczento
-
Spociki Łódzkie
Ty to wiesz jak zdołować ludzi :gwizdanie: zdołowany to będzie Pudzian po dzisiejszej a właściwie już jutrzejszej walce z Panem Timem Sylvią [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 14:19_________________________________________________Podnosić na duchu mogę ale tylko na tzw. żywca a nie klikając w przyciski
-
Spociki Łódzkie
wiem też jak podnieść ludzi na duchu
-
Spociki Łódzkie
wszystkim. Nie żebym się chwalił ale niektórzy mają już weekend
-
Spociki Łódzkie
wygląda nieźle - jak kupisz,może być nawet w zimę, to nie zapomnij o jazdach testowych może być w niedzielę ok 18.00 pod realem
-
Spociki Łódzkie
siemanko kfiat_man podjedź dziś na Tulipana ok.18.00 - poszukuj E0 MISIE będę ja i Tomek - "klysek89" to pogadamy
-
Spociki Łódzkie
ja spadam - naraziątko do juterka :hi:
-
Spociki Łódzkie
są jednak dobrzy i pomocni ludzie na świecie :good: "bartek1605"
-
Spociki Łódzkie
na 99% będę
-
Spociki Łódzkie
też bym chętnie podjechał ale szarpie mnie nerwa z tymi lampami :evil: -wstyd !!!
-
Spociki Łódzkie
też się zastanawiałem nad odpowietrznikami ale ostatnio nie miałem gdzie i kiedy - jutro się za to chciałem szarpnąć ale podchodzę do tego sceptycznie nie wydaje mi się aby to pomogło . Ale może.... Pasmatrim [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 22:10_________________________________________________ad. 3 ???? nie wiedziałem - tylko nie kojarzę w tej chwili gdzie ona jest myślę że chyba znajdę.
-
Spociki Łódzkie
k....wa z przodu już nie mogę na to patrzeć, wręcz staram się nie patrzeć na "nią" od przodu bo automatem :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
Pany !!!! Help !!!! Ch...j mnie strzeli !!!!! Czy przypadkiem nie wie ktoś jak poradzić sobie z parującymi lampami w tej mojej . Może jest gdzieś w okolicy jakiś kozak :gwizdanie: , który ma jakiś patent na to.