nigdzie nie znalazłem siłownika w salonach meldują, że tylko całe komplety - sam siłownik nie występuje. Ale dałem cynk człowiekowi który lata na Poznań, może coś znajdzie.
Witam szanowni koledzy,
doczytałem na wcześniejszej stronie forum, że być może zlecicie się jutro tj. w niedzielę pod Realem. Jeśli tak to chętnie też bym podjechał pogadać, podpytać i takie tam.
Pod Realem tzn. na Włókniarzy.
Pozdrawiam wszystkich
Mariusz.
Witam wszystkich posiadaczy Audi ciesze się, że mogłem dostąpić posiadania tej marki . Fajnie być w gronie ludzi, którzy znają się na "rzeczy". Pomykam A4 B6 1.9TDI 130HP. Do zobaczyska na naszych dziurawych drogach.
Pozdrawiam wszystkich
Mariusz