Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
:hi: :oklaski: :oklaski: Faktycznie byłem i nawet słyszałem jak ktoś krzyczał na CB ale miałem porozkręcane i nie mogłem w danej chwili ustawić - Badziewie !!!! :evil: Mam troszkę za mało znaczącą rejestracje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Pozdrawiam Magdalenah - też uwielbiam powozić swoją - unikam punktów i mandacików CB zarobiło na siebie . Pozdrowionka dla wszystkich. Nie mogę spać wiec piszę. Podejrzewam, że do poniedziałku minimum do 18.00 mogę się nie odezwać - nie odbije się to na waszej psychice mam nadzieję - :gwizdanie: dziś przychodzi kilku znajomków, będzie na bogato :drunk: przychodzą do mnie same "grzejniki" będzie na bogato - DAM RADĘ !!!! do zobaczenia 08.05.2010 - oby w jak największym gronie :hi:
-
Spociki Łódzkie
spadam na drzewo ostatni niech nie zapomni zgasić światło [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 23:46_________________________________________________przechodzi każdy numer tylko kwestia podejścia
-
Spociki Łódzkie
zależy kto co lubi :polew:
-
Spociki Łódzkie
cholerka będę miał problem bo moja kierowczyni ma troszkę więcej wiosen - trudno będę sam ;( ;(
-
Spociki Łódzkie
dla mnie termin bomba - będę z kierowczynią :drunk:
-
Spociki Łódzkie
jeśli można to ja też tylko nie wiem na który dzień ???
-
Spociki Łódzkie
Konkretnie 08.05.2010 o 18.00????? :drunk: ???????????????????
-
Spociki Łódzkie
jestem za przedmówcą !!!!! Majówka OBSTAWIONA
-
Spociki Łódzkie
nie lepiej zrobić w pierwszy weekend po majowym - więcej osób będzie miało czas :drunk:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:37_________________________________________________takie jest moje skromne zdanie ale ja się nie znam.
-
Spociki Łódzkie
odnośnie spota majowego to też jestem ciekaw oczywiście muszę postawić za znaczek klubowy, aby nie odpadł
-
Spociki Łódzkie
chomer jak byś miał na MMA w Atlas arenie to też daj znać :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zapraszamy - będzie nam bardzo miło :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
dzięki dzięki ale specjalnego szału nie ma. :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 17:13_________________________________________________a propos to faktycznie mogłybyście wpadać od czasu do czasu na jakiś spocik - :> sorki, że w piszę w liczbie mnogiej ale może jakaś kobiałka to też przeczyta
-
Spociki Łódzkie
:hi: Jak tam żyje szanowne grono właścicieli ??
-
Spociki Łódzkie
:polew:"zawsze można wejść na drzewo" :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ewentualnie każdy zajął się swoim, wióry lecą i nie widzą gdzie komp
-
Spociki Łódzkie
dobry wieczór. Co tu dzisiaj taka cisza ??? Pospało się towarzystwo ???
-
Spociki Łódzkie
:> :> widzę, że udało się wrzucić fotki. Szkoda tylko, że tak mało furek. :confused4: . Trzeba mieć nadzieję, że nadejdą jeszcze lepsze czasy tj. więcej kółeczek nadjedzie
-
Spociki Łódzkie
ja podjadę i się zobaczy.
-
Spociki Łódzkie
Chyba już grillują bo cisza jak nigdy. :slina:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim - co tu dzisiaj tak cichutko.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 14:40_________________________________________________Będzie dzisiaj coś ? Tzn. real lub grill. ?
-
Spociki Łódzkie
nie to żebym się chwalił ale fajnie wygląda na grillu trzeba opić aby nie odpadł ... [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 19:44_________________________________________________oczywiście po browarku muszę postawić - tylko nie wiem kiedy spocik grillowy i ile będzie osób
-
Spociki Łódzkie
- małe co nieco na atrapie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie