Treść opublikowana przez MarianekZg
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
no dobra ....................................... Bieniek poproszę o zwrot kasy - nigdzie nie jadę . Odczuwam próby zastraszenia :polew:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Tak po prawdzie to ja to ustalam. A profil Kasi na NK podeślesz ? Będzie pokoik 2 osobowy będzie profilek
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
jak w wojsku - młodzi mają zawsze prz......bane !!!! :polew:
-
Spociki Łódzkie
:hi: spocimy coś w niedzielę czy cisza :gwizdanie: Może w sobotę jakiś grilik
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
wszystkim. Jeśli można to chciałbym spytać jak będą dzielone miejscówki w/g zasług :gwizdanie:, znajomości , grubości portfela czy uczestniczenia w życiu klubu . Jeśli to ostatnie to ja z Kasią chyba na ławeczce przed ośrodkiem :polew:
-
Spociki Łódzkie
ale ostatni w tym tygodniu - przecież piątek !!!! a już od wieczora :drunk: :drunk:
-
Spociki Łódzkie
:good: dryndnę ok. 12.00
-
Spociki Łódzkie
to kup 4 szt. jak walniecie z Ewą na dwie ręce to muszą być efekty :polew:
-
Spociki Łódzkie
albo łapkę na komary http://www.allegro.pl/item1054313327_lapka_na_muchy_komary_paralizator_zabija_w_locie.html
-
Spociki Łódzkie
panie kolego może tutaj http://autosiatki.pl/bagazniki-wypozyczalnia.html
-
Spociki Łódzkie
ja sortowałem w piątek wieczorem i całą sobotę :kox: ogień i dym :kox: - odpoczywałem wczoraj przez cały dzień - oczywiście trzęsawki non stop.
-
Spociki Łódzkie
Prezesie jak dla mnie :good: . Czekamy na określenie się innych.
-
Spociki Łódzkie
podpisuję się - tylko gdzie i o której a będę na 100%
-
Spociki Łódzkie
wszystkim fiu fiu ale nas zaszczyt kopnął sam "Prezes" w łódzkiem, a mnie jeszcze bardziej bo w samym zgierzu, ale spoko jak zwykle jeden nie zdąży, drugi coś tam itd..... a podjedzie na spot jedno, góra dwa autka. :evil:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 08:42_________________________________________________Pany i Panie kiedy się zlatujemy aby przywitać "Prezesa" ???? Powychodzić ze swoich i określić się - nie róbmy wstydu. :evil:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Panie Tomku robię spad i pakuje się w kokon - jutro ok. 6.00 podnoszonko :kox:- Spociki Łódzkie
a propos - jak wyszło przyciemnianie i jakie koszta ??? :naughty:- Spociki Łódzkie
dobrze, że można bez tego jeździć- Spociki Łódzkie
zdejmowałem tylko tą największą część więc na 100% nie powiem jak zdjąć plastiki wokół szyby ale jak ją zdejmiesz na pewno do tego dojdziesz Dużą część faktycznie trzeba odkręcić przy uchwytach 2 wkręty oraz 2 w schowku przy trójkącie, następnie mocno szarpnąć - zaczną wychodzić zatrzaski. Do odczepienia części dolegającej do szyby zrobiłem sobie prowizorkę, o której przeczytałem na forum - niestety nie mogłem tego znaleźć w tej chwili - prowizorkę w postaci blaszki o wymiarach ok. 10cm/5cm. Następnie bok 5 centymetrowy zagiąłem pod kątem 90 stopni aby otrzymać swego rodzaju haczyk, który można włożyć między szybę i plastik i następnie również mocno pociągnąć w kilku miejscach. Mam nadzieję, że w miarę jasno wytłumaczyłem W moim przypadku wszystko zadziałało jak należy :good:- Spociki Łódzkie
no no nie wszyscy - ja jestem . Czy mogę Ci w jakiś sposób pomóc z tą klapą ???- Spociki Łódzkie
Seba ja rozbierałem - co potrzebujesz ???- Spociki Łódzkie
siemanko, gdzie robisz tą ściemkę szybek ???- Spociki Łódzkie
wieczór wszystkim. Pozdrowionka dla wszystkich z Zakopanego :wink4:- Spociki Łódzkie
Panowie nie można nikogo przymuszać do tego aby przyjeżdżał na spoty, wystarczy aby każdy określił się w niedzielę czy przyjedzie czy nie i wszystko.- Spociki Łódzkie
ok to ja też podlece - Spociki Łódzkie