Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
właśnie ale dam radę :wink4:
-
Spociki Łódzkie
gdzie będzie ta impreza ???
-
Spociki Łódzkie
a co to za impra weekendowa będzie
-
Spociki Łódzkie
Tomek kiere zmieniles u siebie czy nie ?? zmienilem juz x czasu temu :gwizdanie: lol kiedy wy się widzieliście - nowa kiera naszego doręczyciela dręczyciela jast :good:
-
Spociki Łódzkie
nie tylko ja tam przesiaduję ale tak na poważnie to praktycznie moja rodzinka więc :cool1:
-
Spociki Łódzkie
po czym wnosisz
-
Spociki Łódzkie
- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
dziadek nas wszystkich dopilnuje aby było grzecznie :polew:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
życzysz - masz :polew:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
stanley ty z tą 10-tą i plażą to na serio :shocked:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
może dlatego że dziadek i już nie dowidzi :polew: pozdro dla "dziadekblack" :wink4:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
dziadekblack nie czytał :polew: poprzedniej strony :wink4:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
na identyfikatorze będzie twój nick z forum ...chodzi tylko o +1,bo przecież nie napiszemy +1 i wyszło jak często jeździmy na "ogólne" :polew:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Mariusz , Kasia- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
myślę, że odnośnie godziny wyj. to jeszcze jest czas - ugadamy się wszyscy na forum- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
spoko ludzie - też z Łodzi- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Pucek nie przejmuj się walniemy jednego za Ciebie - pozdrów ode mnie Rybnik - mam tam znajomych.- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
z tego co czytam to w PO może być już całkiem niezła ekipa :mysli: :evil:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ja nie planowałem innej drogi jak tylko autostradą :evil: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:11_________________________________________________Tomek wezmę cię na sztywny hol :polew:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
w sumie możemy podłączyć się w PO i dalej autostradą- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
:wallbash: a już myślałem :wallbash: Tomek czyli startujemy w 3 autka ale damy radę - jak będzie bliżej wyjazdu to może do kogoś się podłączymy :gwizdanie: :gwizdanie:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
można zostać dłużej,przynajmniej do końca września Panie Tomku chętnie ale dzieci, obowiązki, etc :kox:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
A propos czy ktoś jedzie przez Łódź to fajnie by było lecieć większą ekipą :a4fan:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ja generalnie nie mogę się doczekać całego wyjazdu :evil: ale z drugiej strony boje się :drunk: -szkoda, że to nie wyjazd tygodniowy :polew:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
myślę, że Stanley i Bacha :naughty: a czy jeszcze ktoś to sięzobaczy - VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje