Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Seba jak tam foty od Bartka :mysli:
-
Spociki Łódzkie
córa będzie chciała jak jej weźmiesz jakąś lalę :polew: bo będzie się nudzić
-
Spociki Łódzkie
miałem być sam na zdjęciach :gwizdanie: ale jakoś tak wyszło że ekipa pojechała razem ze mną :wink4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:59_________________________________________________a propos foty chyba nie wyszły najgorzej :mysli:
-
Spociki Łódzkie
w sumie ze zgierza też będzie mi po drodze. Miałeś przyjemność po południu :mysli:
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Kimi tu Misiek tj. Mariusz jak jesteś ze Zgierza to bez problemu pojedziemy razem :good:
-
Spociki Łódzkie
no czytałem - chłopaki i dziewczyny, ludzi akurat przejeżdżających i w ogóle - po emotkach wydedukowałem że będzie jakaś dłuższa impra :polew:
-
Spociki Łódzkie
bułkę przez bibułkę się rozumie - szlachta :polew:
-
Spociki Łódzkie
gites majonez :good: zapodawaj temat :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Tomek proponuję 09 październik - jest troszkę czasu aby każdy miał czas na dostosowanie się i wykombinowanie kilku godzinek .
-
Spociki Łódzkie
tak teraz myślę :mysli:, że zawsze będzie ktoś komu będzie daleko :kox: - obojętnie gdzie będzie spotkanie ale ja jestem naprawdę ZA !! :good:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:21_________________________________________________ZACZYNAJ ZACZYNAJ :wink4:
-
Spociki Łódzkie
ale w weekend żeby był nasz nadworny fotograf :wink4: :wink4: to będzie sesja jakich mało :evil:
-
Spociki Łódzkie
ja nie osobiście ale coś słyszałem :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Tomku przeleciałem dzisiejszy dzień na forum i chyba pomysł na spocik wojewódzki jest naprawdę GREJT :wink4:
-
Spociki Łódzkie
no przecież pytałaś czy możesz publikować a tak w ogóle to dzień dobry wszystkim.
-
Spociki Łódzkie
a co z kompromitującymi zdjęciami lub filmami od Pani Prezes vel cioci Basi ??? :mysli:
-
Spociki Łódzkie
:mysli: :mysli: [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:32_________________________________________________Tomek o co "kaman" ???
-
Spociki Łódzkie
moje propozycje znasz - są kilka stron wcześniej
-
Spociki Łódzkie
jesteśmy !! hej hej [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 08:18_________________________________________________Seba pisz do Huga aby zrobił głosowanie - podeślij mu nasze propozycje i będzie gites :good:
-
Spociki Łódzkie
no dobra - dobranoc wszystkim
-
Spociki Łódzkie
ludziska co wy już śpita ??? :mysli: Cisza, że szok. :kox:
-
Spociki Łódzkie
siemanko ja mam trzy typy http://www.postimage.org/image.php?v=gxw7B8r http://www.postimage.org/image.php?v=PqcZknA http://www.postimage.org/image.php?v=Pqc_9LA Myślę, że mój Adaś najbardziej cieszyłby się z pierwszego - w sumie wystąpił w sesji :wink4: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 17:54_________________________________________________Apropos pierwszego to fajnie by wyglądało jak by Adaś stał za siatką i patrzył na auto :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
pewnie też będą siemanko Pani Prezes [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 08:31_________________________________________________mili Państwo spadam do pracuni - tym czasem miłego dzionka i do klikanka :wink4:
-
Spociki Łódzkie
ale macie tematy od rana :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Seba skromność przez ciebie przemawia :wink4: foty są :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157065.0