Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
wnet Chylińska słyszy jęki
-
Spociki Łódzkie
Seba nie spiłeś się ani cię nie spili gdyby tak było to nawet byś jednego kliknięcia nie wykonał a tu wypowiedź że hoho :kox: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Misiek przed sesją zdjęciową :naughty: http://www.postimage.org/image.php?v=TsCoY6i[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 21:20_________________________________________________ fajna sesja no fajna szkoda ze mnie tam nie mogło być ;( ale mam nadzieje ze niebawem jakiś spocik uda się z organizować :gwizdanie: Zapraszaliśmy :wink4: co by nie było :wink4:
-
Spociki Łódzkie
He he, Misiek nie odbierał bo go wyciągnęłam na grzyby
-
Spociki Łódzkie
OK. Jest zgoda - twardym trzeba być a nie mientkim ;) ;) :thumbup: :evil:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 00:04_________________________________________________tym razem na mnie kolej - do dzisiaj PSTRYK
-
Spociki Łódzkie
Poproszę na PW aby zaakceptować
-
Spociki Łódzkie
Podobno Katowice też będą :dance:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 23:52_________________________________________________ fajny avatarek szkoda tylko że nie puszcza oooo kółek na raz :polew:
-
Spociki Łódzkie
podjedzcie jutro na fotki :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Seba kiedy cykamy fotki bo żeśta pospamowali dziś ostro i nie mam za dużo czasu żeby czytać ???
-
Spociki Łódzkie
Seba albo mi się wydaje albo nie masz za dużo roboty bo nudzi ci się że ho ho :polew: :polew: Niezłe naprawdę niezłe :good: :good: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:14_________________________________________________ Gicior - gratki dla koleżanki :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
blond, blond Kachna Miśkowa
-
Spociki Łódzkie
WITAM SZANOWNEGO GOSPODARZA NASZEGO ŁÓDZKIEGO FORUM :wink4: Dzień Dobry Panie Sebastianie :hi: Jam mariuszzgierz nie godzien klikać po łódzkim forum :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
Spociki Łódzkie
Fazy niech leży przy stole a na motorze to niemcy :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
spoko - sama kulturka tylko troszkę niektórzy
-
Spociki Łódzkie
Bartek podrzuciłem Pat'owi fotki więc jak będziesz jakieś chciał to daj mu znać to da ci płytkę
-
Spociki Łódzkie
Halo halo - śpita wszyscy czy jak ??? :kox:
-
Spociki Łódzkie
to w sumie naprawdę na niczym :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
na odwyku będziesz w innym życiu na czym stanęło z tymi koszulkami
-
Spociki Łódzkie
no to co po :beer1: i będzie głośno
-
Spociki Łódzkie
a ha Tomek, Kasia przekazuje pozdrowionka dla Eli :polew:
-
Spociki Łódzkie
właśnie prosimy - puki co ja idę do juterka
-
Spociki Łódzkie
nie może być taka sama prasowanka :kox: wzór jak dla mnie jest naprawdę ok
-
Spociki Łódzkie
Ja myślałem że propozycją jest wyszywanka na polarach którą widziałem na ogólnopolskim :kox:
-
Spociki Łódzkie
prasowanki ok tylko dobrej jakości aby się nie sprały po pierwszym [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 22:00_________________________________________________oczywiście 2 szt. 1 man + 1 women
-
Spociki Łódzkie
Tomek :polew: nie do michy tylko do kielicha :slina: :slina: - byłem widziałem