Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Fotki będą - jeszcze dziś postaram się coś wrzucić
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
zarówno dla mnie jak i Kasi było :good: fajne towarzycho, czas spędzony naprawdę w miłej atmosferze- nie możemy doczekać się już następnego może Bukowina Dzięki wszystkim :hi:
-
Spociki Łódzkie
no jak cos to pisz doWLKP oni mysle ze na 10 sie zbiora to moze do nich zdazysz doleciec albo gon nas chipa masz to dasz rade sam nie wiem żeby dogonić was może być problem - chyba sypnę na WLKP i szybciej ich dopadnę - tak myślę :mysli:
-
Spociki Łódzkie
k...wa najwcześniej mogę być 8.15 w strykowie więc d*pa zbita :( Jakoś dam radę przynajmniej tak myślę Jeszcze pomyślę jak jechać .
-
Spociki Łódzkie
Tomek startujecie ze strykowa - ale na WLKP czy bezpośrednio na miejsce ???
-
Spociki Łódzkie
siemanko Jak tam sprawy wyjazdu - o której lecicie
-
Spociki Łódzkie
była mowa że lecimy więc pytam - swoją drogą fajnie by było w kilka aut.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 16:32_________________________________________________spadam na chwilkę - będę za ok 40.min
-
Spociki Łódzkie
ale jedziemy przez Poznań ???
-
Spociki Łódzkie
siemanko jak z tym wyjazdem - o której startujemy ???
-
Spociki Łódzkie
Jak pilna to napisz konkret co potrzebujesz - coś na pewno wymyślimy [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 20:06_________________________________________________witam Pani Prezes
-
Spociki Łódzkie
:good: :polew:
-
Spociki Łódzkie
myślę, że kolega Bartłomiej - bartek1605 mógłby rzucić przysłowiowym okiem - nasz łódźki fachura
-
Spociki Łódzkie
Ja chętnie obejrzę za odpłatą - ile płacisz za obejrzenie zdjęć :polew: łykam każdą kwotę :polew:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
:polew: chyba mało :polew:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
a Tobie tylko przebieranki w głowie myślę, że byłoby śmiesznie :polew: [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 21:21_________________________________________________nie będę pił i na pewno moja pani mnie nie pozna :polew:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
wszystkim. Panowie organizatorzy. Przed zmianą miejsca zlociku była wzmianka że impreza sobotnia tylko i wyłącznie w przebraniach w tej chwili tej wzmianki nie ma tzn że już nie aktualne a tak chcieliśmy się przebrać
-
Spociki Łódzkie
siemanko Panowie. Czy macie może jakieś namiary na firmę, która dorabia dywaniki samochodowe - myślę o welurowych - posypał mi się ten od kierowcy
-
Spociki Łódzkie
Emilia zamknięta, Stryków działa oraz Piątek na dzień dzisiejszy również dziś jechałem więc pewniak jak będzie w dniu wyjazdu well see
-
Spociki Łódzkie
myślę, że w dwie godzinki spokojnie dolecimy a Poznań i tak o 9.00 wyjadą.
-
Spociki Łódzkie
nie przesadzaj - wystarczy o 7.00 na Stacji Shell w Zgierzu przy wylocie na Piątek
-
Spociki Łódzkie
to, że by pasowało to nie znaczy ze nie dam rady na 9.00
-
Spociki Łódzkie
siemanko Tomek jak tam w nowej pracy :naughty:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 17:43_________________________________________________ mi by bardziej pasowało na 10.00
-
Spociki Łódzkie
narka ja też już spadam
-
Spociki Łódzkie
no no to gratki że coś znalazłeś :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:29_________________________________________________a materiały na pewno będą potrzebne :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Ja bym poleciał jak doczytałem o tym jakiś czas temu to też poleciałem i zacząłem sprawdzać - okienka otwierają się i zamykają z pilota :naughty: [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:25_________________________________________________Tomi jutro do nowej roboty kierowca Pana Prezesa :cool1: