Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Seba ja twardo szykuje się na jakąś sesje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
upalać kapcie można by ale gdyby było Q :evil: [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________zdjęcie nie kłamie :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 20:58_________________________________________________tak na poważnie to szliśmy praktycznie łeb w łeb (w powrotnej rundzie) tylko Siemianowi rowerzysta pokazał się na jego pasie i odpuścił
-
Spociki Łódzkie
nie nie ścigałem się z Siemianem - może Adrenalina wrzuci nie długo jakiś filmik z tego faktu - kręciła praktycznie cały zlocik
-
[ALL B6] Gruha A4 1.9 TDI AVANT
wygląda całkiem zapraszam na łódzkie spociki
-
Spociki Łódzkie
:naughty: :good: :notworthy:
-
Spociki Łódzkie
Tomku nie mogę spakować - zrzuciłem na płytkę i jutro ok. 20.00 podrzuciłbym ci na Orlen ten co ostatnio :wink4: będę tam właśnie ok. 20.00. Może być ???
-
Spociki Łódzkie
No to co? W niedzielę pod Realem ???
-
Spociki Łódzkie
dobra pany ja spadam :wink4: do juterka
-
Spociki Łódzkie
Seba foty zaj...ste !!!!! Ja poproszę na tle fotki nr 2 :evil:
-
Spociki Łódzkie
luźniutka :polew: :naughty: nie ma siły abyś nie wjechał - parking pod Portem jest naprawdę - oczywiście moim zdaniem
-
Spociki Łódzkie
nikt tego nie sprawdza przy wjeździe ale przed wjazdem wisi info na ten temat - Kacha Matrixem bała się wjechać
-
Spociki Łódzkie
w porcie łódź jest nieźle ale nie wpuszczają aut z instalacją gazową - powaga, byłem wiem :no:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________Tomek nie żebym się czepiał twojej furki
-
Spociki Łódzkie
ja tez chce w koncu te zdjecia trzeba BBS cyknac i kiere ma się rozumieć :naughty:
-
Spociki Łódzkie
seba ja się dostosuję - daj troszkę wcześniej znać aby przygotować furkę :evil: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________wierzę w twoje umiejętności i aparat - foty będą na pewno bezbłędne :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :good:
-
Spociki Łódzkie
A Miśki robią sobie teraz po kielichu - oczekując na usta-usta
-
Spociki Łódzkie
zależy kto co lubi robić
-
Spociki Łódzkie
co to towarzystwo się już pospało :polew: czy jak :polew: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 20:10_________________________________________________toć tu cisza jak nigdy
-
Spociki Łódzkie
jak jestem zamyślony to oglądam kolor paneli :polew: oparty o rękę
-
Spociki Łódzkie
ja na tym wcześniejszym zdjęciu to już chyba troszkę śpiący :mysli:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:28_________________________________________________Tomek nie mogłeś wujkowi Miśkowi - Zygmuntowi ładniejszej fotki wybrać :kox:
-
Spociki Łódzkie
My o 18-stej. Wracaliśmy w 4 autka więc trochę nam zeszło.
-
Spociki Łódzkie
Hej hej tu Kasia - Miśkowa:) Jeżeli chodzi o te fotki to chyba trafiło na Ciebie Tomku Krakusy wpadli do nas jeszcze na kawę i serniczek tylko "Bartek-Robercik" zaginął gdzieś w akcji Adrenalina, nic mi nie wiadomo o łapkach mojego Miśka, gdzie i kiedy? A ja gdzie byłam?
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze kilka
-
Spociki Łódzkie
kilka fotek
-
Spociki Łódzkie
henioo jest na obwodnicy Gdańska :polew: [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 21:05_________________________________________________