Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
siemanko wszystkim - ja jeszcze na 4h do robotki i też już :drunk:
-
Spociki Łódzkie
siemanko ja w sobotę też się piszę jak by co hehe :evil: :evil: :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
w sumie co z tego że nie myli jak nie ma żadnych konkretów :wallbash: nie wiadomo jak planować weekend przecież już nie długo
-
Spociki Łódzkie
siemanko wszystkim obecnym i nieobecnym także . Słyszałem o jakimś pikniku czy tam grilliku - jakieś propozycje :evil:
-
Spociki Łódzkie
Seba ni ch....a nie pomogło nic :evil: - tymczasem spadam do roboty
-
Spociki Łódzkie
VIVA ESPANIA !!!!! :wink4: [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:48_________________________________________________Siemanko Pani Prezes !!! :wink4:
-
Spociki Łódzkie
siemanko to nowe konto to dobre :polew:
-
Spociki Łódzkie
siemanko mnie też chyba nie będzie :no: Chrzciny
-
Spociki Łódzkie
odnośnie pranka 80 pln-ów to faktycznie nieźle tylko czy są efekty [br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 14:34_________________________________________________ siema Seba cyknąłeś jakieś fotki
-
Spociki Łódzkie
siemanko Madziula, powiadasz, że machałaś sorki ale nie zajarzyłem A propos prania tapicerki to sama czy ktoś ci prał - jeśli ktoś to "wifil kostet"
-
Spociki Łódzkie
Pany żeby koleżanka z tak daleka nam światło gasiła :bicz3: :bicz3: :bicz3: a swoją drogą Basiu o 3.00 to już się dawno śpi [br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 07:38_________________________________________________A propos siemanko wszystkim. Chłodnego dzionka i :JC_fan: :JC_fan: :JC_fan: :drinks: :drinks: :drinks:
-
Spociki Łódzkie
ho ho siemanko faktycznie troszkę cię nie było ale teściówka zadowolona i to najważniejsze. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 22:39_________________________________________________Ale towarzycho dziś rozgadane fiu fiu.
-
Spociki Łódzkie
siemanko. Panowie i Panie będę zamawiał tą naklejkę w przyszłym tygodniu http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_wypukla_3d-t124032.0.html jeśli ktoś też sobie życzy to dajcie znać - będą jedne koszty
-
Spociki Łódzkie
mundial 2010 jak ktoś nie widział to proszę - może być bez głosu (dla wtajemniczonych ) http://www.maxior.pl/film/144579/Fantastyczny_banner_CocaColi[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 08:58_________________________________________________i coś dla maniaków ostrej jazdy :kox: http://www.maxior.pl/film/144611/Idiota_na_autostradzie
-
Spociki Łódzkie
czyli kupa roboty tylko proszę pamiętać o bo dziś będzie bardzo :heat:
-
Spociki Łódzkie
może już rozpoczęli weekend :drunk:
-
Spociki Łódzkie
ja szczerze mówiąc nie pamiętam toru na M1 ale faktycznie będziesz obok wiec podleć
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ze zdrowiem ok spadam na cmentarz zapalić świeczkę bo dziś jest rocznica śmierci mojego Taty. A propos tesco i cartów to podjadę jeszcze dziś i odezwę się później- Spociki Łódzkie
królowie kolorowi sorki i królewny kiedy lecimy na carty :evil: :baseball: [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 14:55_________________________________________________dobra, widzę że towarzystwo nie jest za bardzo rozgadane - spadam na cmentarz.- Spociki Łódzkie
siemanko wszystkim. Widzę że dziś wszyscy nastawieni bojowo-pieszczotliwie . Chyba nie ma się co odzywać za bardzo aby :bicz3:- Spociki Łódzkie
siemanko spadam do robutki - miłego dzionka dla wszystkich :good:- Spociki Łódzkie
http://www.humor4u.info/v.php/humor4/3584/ nowa reklama VW uwaga +18 LAT- Spociki Łódzkie
no no na te carty to bym naprawdę chętnie wyskoczył a medal jak się da to się zrobi- Spociki Łódzkie
dajta spokój z tymi medalami - Spociki Łódzkie