Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak między wierszami :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moj mistrzu czy zdjecia juz polecialy na konkursik ????? jak wysłałeś to poleciały :polew: :wink4:
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak w środku tygodnia? ...ludzie to się bawią Kochana, moja Żona w weekendy albo ma szkołę, albo pracuje, więc tak naprawdę to pada na twarz, jak wraca do domu :> Niech się zresztą bawi, bo jak już będę miał to Audi, to JA wtedy będę się bawił :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :good: :good:
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak w środku tygodnia? ...ludzie to się bawią Pani Prezes to nie kwestia zabawy to jest mus aby koleżanki jutro rano też były koleżankami :polew:
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaale żeś pojechał teraz BTW, RS4 to też moje marzenie... A marzenie marzeń to S5 albo RS5, ale to chyba dopiero na emeryturze ;( mowie ci o rzeczach osiagalnych w przeciagu 12 miesiecy zobaczycie bedzie to biturbo 2,7 L bo najralem sie na to jak pedofil w sklepie z zabawkami dla dzieci :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tomciu najważniejsze są marzenia i siła w dążeniu do nich - Gratki za postawę. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na pewno nie w tym samym czasie ale staną - a propos jeden już jeździ tj. jeździł kolega J3rzyk ale miał małą awarię więc ostatnio się nie pokazuje.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:18_________________________________________________ten Tygrysowy z Jarosławca powalił mnie na kolanka
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pozazdrościć pozazdrościć
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi poruszył dziś zaje fajny temat mianowicie biała A4 :evil: mój następny model to również biały ale avant :evil: co do modelu to się jeszcze zobaczy :naughty: ale będzie :wink4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widzę, że w ciągu dnia tu znacznie więcej się dzieje niż wieczorami - muszę koniecznie zmienić pracę
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek kupuj - nie zastanawiaj się
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak się nastawiałem na fotki na Obywatelskiej na opuszczonej stacji :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba okazało się że poczta od ciebie doszła (6 sens...) prawda tylko że nie ma żadnego załącznika ani nic w treści :wallbash: [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 10:02_________________________________________________ :mysli: co tu taka cisza :mysli:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podrzuć coś na rozgrzewkę :evil:
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomciu dryndaj do mnie, będę pod telefonem albo nad zależy od tego kiedy będziesz dryndal :polew:
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia ja już też się wspomagam, a jutro ok. 13.00 w bliżej nie określonym miejscu puki co mam tel do ciebie więc dam ci troszkę wcześniej znać
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    " mariola.... robi najlepsze show, jeżeli trochę poczekasz zobaczysz ją " :polew:
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: słyszałem i widziałem pierwszy raz :polew: :polew: :good: :good:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    heloł to i tak mega szybko
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A propos Pani Prezes już w domu czy jeszcze wróciła do kompa. Troszkę szybka ta podróż z pracy do domu, i jeszcze te zakupy. Normalnie długość przelogowania z programu na program :kox:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:49_________________________________________________ a ta co walczy w kisielu ? nie znam nie znam :mysli: albo ciężko myślę - w sumie po tygodniu ciężkiej pracy może tak być :polew:
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale chyba nie Balcerowicza :polew: W sumie nie znam żadnej Marioli [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:45_________________________________________________Trza by się rozejrzeć :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na szybko to Ryż Rozmaitości u cing-ciangów i Mariola OKOCIM spojrzeniu :naughty:
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u nas to normalka - łodziaki umiom się bawić :polew:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:15_________________________________________________Jak by co Smacznego i niespodziewanego :drool: :drool: chyba że sama gotowałaś.
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i owoce na drzewach proszę powiesić i trawę na zielono machnąć :polew: będą będą gruszki na wierzbie, śliwki na sośnie F-16 nad głowami będą fruwały i machały skrzydełkami :polew: na dzień dobry
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to co ja se pyknę jednego za udany weekend
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czerwony dywan, kwiaty, niemcy na motorach, chleb, sól, śliwowica - wszystko będzie :naughty: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.