Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak dla mnie i to chyba tylko poprzednie fele - czyli BBS i lusterka w kolor nadwozia :mysli: te fele które ma w tej chwili to takie jak są - bez zmiany koloru Tak delikatnie zaproponuję - może po kruku tzn. PYK wink4 chriss ku tobie również PYK :good:
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    exactly znaczy dokładnie kochanie [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________no i u mnie też :wink4:
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    exactly
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tobi to org. więc porównaj
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tobi to autko moje i @kachnazgierz zaczynam pracować na przekonaniem mej małżonki aby na wiosnę tak wyglądało albo wcześniej jak się uda
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To jest nasze autko ale .... - sorki misiu :gwizdanie: :gwizdanie: Zakochasz się jak zobaczysz w "realu"
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba dla mnie gites majonez :good: ale faktycznie bez machy :kox: ale to rzecz gustu - nie wiem czy nie zrobię czegoś takiego w realu :mysli: - naprawdę !!!!![br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________Seba ale dach miał być też w macie - czy ja już nie dowidzę :drunk: w sumie coś już był więc może tak być :kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________ a z pewnym klubem vag być może ale nie wiem czy w ogóle dam rade przybyć na nią jak będzie czym to podziele się hehe niestety nie, raczej passaty i golfy [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:00_________________________________________________ rkwon to Twoje autko :? czemu nie pomalowałeś dokładek w kolor nadwozia :? i jak dla mnie to ta czarna maska tak nie do końca, ale kwestia gustu oczywiście Uploaded with ImageShack.us jak sądzicie ta dokładka od Cupry podejdzie do A4 B8 :?: chodzi mi zwłaszcza mniej więcej o ten łup i mniej więcej czy da się ją dołożyć w taki sposób zeby to wyrezać jakos w miare fajnie, a nie jakoś lipnie troche :gwizdanie: Kurcze albo mi się wydaje, albo gdzieś na forum widziałem rezanie w właśnie od Cupry i nie wyglądało to źle :good:
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rozumiem że na sesji będą same B8
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a z pewnym klubem vag być może ale nie wiem czy w ogóle dam rade przybyć na nią jak będzie czym to podziele się hehe Tobi jest okazja to działajmy :naughty: :naughty:
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oglądam przez program sopcast a spis meczy jest na stronce soccer-live.pl do przerwy Real 0:0 niezbyt ciekawy mecz, a raczej wynik jutro może załape się na sesje zdjęciową więc trzeba było umyć maleńką :gwizdanie: Tobi maleńką trza zawsze pucować a jutro Seby nie będzie więc fotki tylko takie narmalne np. z Sony DSC-H10 - uwierz mi szału nie ma :no: chyba że czegoś nie wiem :mysli:
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie gdzie ten meczyk - lecę po kanałach i nie widzę :wallbash:
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mili państwo spocimy się w ten weekend czy nie :?: :?:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 13:26_________________________________________________Podtrzymuję zdanie białej B7 ale ta poniżej też ma swój urok :mysli:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hello dla wszystkich w tak piękny dzień :hi: :wink4: Chyba jeden z ostatnich w tym roku :kox:
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja też tylko że ja po prawej stronie [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:53_________________________________________________po rozchodniaku i Do juterka
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to co - nie będę natrętny jak zaproponuje po "bączku" :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:43_________________________________________________
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie stwierdzono oficjalnie, ale robi swoje
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sorki, Seba możesz możesz możesz :wink4:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mam gruszkową księżycówkę - paluszki lizać :evil:
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaraz zaraz muszę przut polać [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:28_________________________________________________o już no to pyk
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    idź idź ino prędko
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to pyk po jednym kielichu "księżycowej" co panowie na to ??? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:11_________________________________________________ Seba to chyba nie jest taki zły pomysł :mysli: :good:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________Dobra nie chcecie walnę sam
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co to jakiś krem ?- jak tak to Kasia wie na pewno :polew:
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    miał być w piątek :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________pewno zapił i będzie jutro :polew:
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :mysli: :mysli:
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hmm to znaczy że nie masz szkoda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.