Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Jak dla mnie i to chyba tylko poprzednie fele - czyli BBS i lusterka w kolor nadwozia :mysli: te fele które ma w tej chwili to takie jak są - bez zmiany koloru Tak delikatnie zaproponuję - może po kruku tzn. PYK wink4 chriss ku tobie również PYK :good:
-
Spociki Łódzkie
exactly znaczy dokładnie kochanie [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________no i u mnie też :wink4:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Tobi to org. więc porównaj
-
Spociki Łódzkie
Tobi to autko moje i @kachnazgierz zaczynam pracować na przekonaniem mej małżonki aby na wiosnę tak wyglądało albo wcześniej jak się uda
-
Spociki Łódzkie
To jest nasze autko ale .... - sorki misiu :gwizdanie: :gwizdanie: Zakochasz się jak zobaczysz w "realu"
-
Spociki Łódzkie
Seba dla mnie gites majonez :good: ale faktycznie bez machy :kox: ale to rzecz gustu - nie wiem czy nie zrobię czegoś takiego w realu :mysli: - naprawdę !!!!![br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________Seba ale dach miał być też w macie - czy ja już nie dowidzę :drunk: w sumie coś już był więc może tak być :kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________ a z pewnym klubem vag być może ale nie wiem czy w ogóle dam rade przybyć na nią jak będzie czym to podziele się hehe niestety nie, raczej passaty i golfy [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:00_________________________________________________ rkwon to Twoje autko :? czemu nie pomalowałeś dokładek w kolor nadwozia :? i jak dla mnie to ta czarna maska tak nie do końca, ale kwestia gustu oczywiście Uploaded with ImageShack.us jak sądzicie ta dokładka od Cupry podejdzie do A4 B8 :?: chodzi mi zwłaszcza mniej więcej o ten łup i mniej więcej czy da się ją dołożyć w taki sposób zeby to wyrezać jakos w miare fajnie, a nie jakoś lipnie troche :gwizdanie: Kurcze albo mi się wydaje, albo gdzieś na forum widziałem rezanie w właśnie od Cupry i nie wyglądało to źle :good:
-
Spociki Łódzkie
Rozumiem że na sesji będą same B8
-
Spociki Łódzkie
a z pewnym klubem vag być może ale nie wiem czy w ogóle dam rade przybyć na nią jak będzie czym to podziele się hehe Tobi jest okazja to działajmy :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
oglądam przez program sopcast a spis meczy jest na stronce soccer-live.pl do przerwy Real 0:0 niezbyt ciekawy mecz, a raczej wynik jutro może załape się na sesje zdjęciową więc trzeba było umyć maleńką :gwizdanie: Tobi maleńką trza zawsze pucować a jutro Seby nie będzie więc fotki tylko takie narmalne np. z Sony DSC-H10 - uwierz mi szału nie ma :no: chyba że czegoś nie wiem :mysli:
-
Spociki Łódzkie
no właśnie gdzie ten meczyk - lecę po kanałach i nie widzę :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
mili państwo spocimy się w ten weekend czy nie :?: :?:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 13:26_________________________________________________Podtrzymuję zdanie białej B7 ale ta poniżej też ma swój urok :mysli:
-
Spociki Łódzkie
Hello dla wszystkich w tak piękny dzień :hi: :wink4: Chyba jeden z ostatnich w tym roku :kox:
-
Spociki Łódzkie
ja też tylko że ja po prawej stronie [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:53_________________________________________________po rozchodniaku i Do juterka
-
Spociki Łódzkie
no to co - nie będę natrętny jak zaproponuje po "bączku" :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:43_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
nie stwierdzono oficjalnie, ale robi swoje
-
Spociki Łódzkie
Sorki, Seba możesz możesz możesz :wink4:
-
Spociki Łódzkie
ja mam gruszkową księżycówkę - paluszki lizać :evil:
-
Spociki Łódzkie
zaraz zaraz muszę przut polać [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:28_________________________________________________o już no to pyk
-
Spociki Łódzkie
idź idź ino prędko
-
Spociki Łódzkie
no to pyk po jednym kielichu "księżycowej" co panowie na to ??? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:11_________________________________________________ Seba to chyba nie jest taki zły pomysł :mysli: :good:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________Dobra nie chcecie walnę sam
-
Spociki Łódzkie
a co to jakiś krem ?- jak tak to Kasia wie na pewno :polew:
-
Spociki Łódzkie
miał być w piątek :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________pewno zapił i będzie jutro :polew:
-
Spociki Łódzkie
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :mysli: :mysli:
-
Spociki Łódzkie
hmm to znaczy że nie masz szkoda