Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
melduję, że się odmeldowuję Dzięki for all za miły wieczór :wink4:
-
Spociki Łódzkie
nie jak możesz, tylko trzeba, Pani Kasia Polewać będzie :drunk:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:16_________________________________________________spr :mysli:
-
Spociki Łódzkie
tylko nie ona, mam nadal złe wspomnienia tylko nie ona, mam nadal złe wspomnienia Ania nie cuduj twardym trzeba być a nie mientkim :naughty: a Krakusy to przecież twardziele :cool1:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:05_________________________________________________ Seba no to pół pyka na dłużej ci wystarczy :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:07_________________________________________________k...wa czemu się tak cytuje :wallbash: :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
Tak jak mówisz nie inaczej no to co bejbe po kruku [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:47_________________________________________________chriss-u , :beer1: po owocowym
-
Spociki Łódzkie
Jak znajdzie chwilkę to niech przylatuje - będzie fajnie, jak nie to trudno będzie jeszcze okazja - tym czasem SMACZNEGO :slina: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
:polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: Śliwowica to jest POWER :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
no to pyk - ja dziś wineczko
-
Spociki Łódzkie
Seba właśnie przed chwilą zostałeś oficjalnie nominowany do stania przy griliku w sobotę - jak by w razie był :good:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:00_________________________________________________ Rozumiem że w sobotę BĘDZIECIE :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Siemanko every body Seba czytałem że robisz rybkę - jak tam druga strona :naughty: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Witka wszystkim podobno dzień bez "rezanka" to dzień stracony więc coś trzeba robić bo dni zapierdzielają bezpowrotnie :mysli: a tu dla przypomnienia
-
Spociki Łódzkie
no troszkę wiało ale w tym poj.....anym Zgierzu często nie ma pałeru :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
no prądu nie było :wallbash: więc troszkę trzeba :naughty:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:18_________________________________________________Seba i jak tam twój kolega Bartek - fotograf będzie ??? I może pomocnik do kurczaka z rożna też :naughty:
-
Spociki Łódzkie
:dance: :dance: :drunk: :drunk:
-
Spociki Łódzkie
no właśnie :kox:
-
Spociki Łódzkie
przez ten wiatr [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:55_________________________________________________dobra panie i panowie pora isc lulul wiec do jutra Ja dopiero zajrzałem a ty już lulu
-
Spociki Łódzkie
Siemanko k...wa :wallbash: dopiero mi prąd włączyli. Zero kompa, zero neta :evil:
-
Spociki Łódzkie
Mili Państwo - miłej pracy.(nawet przy niepogodzie ;( ) Ja właśnie spadam
-
Spociki Łódzkie
Do nas nie dojdzie centralną Polskę zawsze omijają przygody tj. tornada, powodzie, zła pogoda - tylko się tu przeprowadzać A cha i jeszcze zajefajne spoty się w tych okolicach odbywają
-
Spociki Łódzkie
u nas gitez majonez :dance: żadnej chmurki - słoneczko, tylko ta temperatura 3,5 *C :confused4:
-
Spociki Łódzkie
no i jak "obie strony doszły" :naughty: :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 06:57_________________________________________________ Siemanko Pani Basiu
-
Spociki Łódzkie
"POBUDKA WSTAĆ KONIOM WODY DAĆ" :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
-
Spociki Łódzkie
bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest?? w naszym ulubionym lokalu uuuuuuuu ........... to pupa zabita my z Bartem sie nie bedziemy tam stolowac bo b :tongue4:eda sie z nas smiac bartek co to jest? za***iste, może być, a grill tam jest?? w naszym ulubionym lokalu uuuuuuuu ........... to pupa zabita my z Bartem sie nie bedziemy tam stolowac bo b :tongue4:eda sie z nas smiac Tomek nie gadaj - ziemniaczki z boczusiem :slina: paluszki lizać :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
no i już jestem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Aniu
-
Spociki Łódzkie
miłego boksowania :wink4: zostaw sobie troszkę siły na klikanko [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:14_________________________________________________Seba jesteś idolem kolejnego młodego człowieka. Adam był dziś na zakupach z Kasią i nie było innej opcji zakupu czapki - " ja chcę taką jak Seba" :wallbash: :wink4: