Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
:hi: ale macie tematy hehehehe :heat: :heat:
-
Spociki Łódzkie
coś na rozluźnienie :polew: http://eskarock.pl/index.php?page=show_song_eska_rock&also_id=11155
-
Spociki Łódzkie
mili Państwo było mi dziś bardzo miło z Państwem poklikać ale niestety spaduje już w kokonik :hi: Do juterka bo jutro :naughty: :naughty: piątek, piąteczek,.................... :polew:
-
Spociki Łódzkie
Ania ale po nas pojechałaś :heat: :heat: :heat: prawda w oczy kole ? broń boże , pewnie w jakiś sposób mamy nasrane ale i tak się :pociesz: :friends: :drunk: :drinks:
-
Spociki Łódzkie
Ania ale po nas pojechałaś :heat: :heat: :heat:
-
Spociki Łódzkie
i mówisz do swojej Jadzi - chce mi się seksu, Jadzia - to chodź - no przecież chodzę :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:57_________________________________________________coś dla koleżaneczki z Krakowa :wink4: http://www.maxior.pl/film/147279/Wygodne_buty_na_obcasach
-
Spociki Łódzkie
i basenik pod ......... :polew: i kaszkę w miseczce :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
na Prezydenta :polew: Seba natychmiast po chusteczke :bicz3: :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
Cześka nie - kiedyś miałem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
na dobra idziemy na całość :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:35_________________________________________________ no no mamy na forum niezłego zdolniache :good:
-
Spociki Łódzkie
no dobra :naughty: czekoladka :naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:29_________________________________________________Sebastian zaprogramuj mi furacza :notworthy: czasem by się to przydało będąc samemu na imprezce można by :drunk: :drunk: :drunk:
-
Spociki Łódzkie
w sumie to nie ma się co dziwić musi przecież odskoczyć dwa województwa :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
a ja już wiem hahahahahahaha :dance: :dance:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:21_________________________________________________rezanie A4 na czas :polew: :polew: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:21_________________________________________________Basieńka to jak murzyn na przejściu dla pieszych :kox: Pojawia się i znika :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba normalnie czytasz w moich myślach właśnie też miałem o to spytać
-
Spociki Łódzkie
i to z reguły jest tak że ten co jedzie prawidłowo niestety "nie daje rady" ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spociki Łódzkie
:shocked: k...wa to było wczoraj
-
Spociki Łódzkie
siema typie [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 20:24_________________________________________________co się stało że się zesrało tzn. że zajrzałeś :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
siemanko I już po pracuni [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 18:00_________________________________________________ a co to - jakiś zadymiarz :evil: ???????
-
Spociki Łódzkie
już czwartuunnnniiiiioooo [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 07:26_________________________________________________ :mysli: tak mi się wydaje, ale ja chyba żyję od piątku do piątku :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 07:26_________________________________________________ Seba zauważyłem to samo, nikt nie chce za mną poklikać od rana :no: :([br]Dopisany: 21 Październik 2010, 08:21_________________________________________________Dobra Misiek - ja spadam do pracuni [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 08:22_________________________________________________Ok. ja też już będę leciał - to co poklikamy wieczorem [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 08:23_________________________________________________ nie ma sprawy narka
-
Spociki Łódzkie
No kiszka, ale w sumie dobrze wyszło, bo jak by mi pierdolnął któryś na trasie, to róznie by mogło być TOM77 polecił mi Krafta ze względu na przebiegi, które robię rocznie. Na 8-10 tyś/rok Kraft wystarczy na parę latek. A jak o inwigilacji mowa - to moja Szanowna Małżonka konta tu nie ma , więc mogę świntuszyć ile wlezie to ja zostaję przy Lemforderze - 8-10 kkm to co 4 miechy musiał bym wymienić :wallbash: ( ja robię jak narazie ok. 40 kkm)
-
Spociki Łódzkie
no ja już też jakiś czas - ale naskrobaliście dzisiaj stronek :gwizdanie: :gwizdanie: Kimi troszkę ból z tym "zawiasem" A propos inwigilacji to permanentna ale przez Kachę a nie przeze mnie :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:30_________________________________________________aha odnośnie zawiechy to ja tylko lemforder ( fabrycznie kładzione w BMW )
-
Spociki Łódzkie
dziewczynki i chłopczyki spadam do roboty - nie dajcie się dzisiaj :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
:banan2: :heat:
-
Spociki Łódzkie
no to już wiem do kogo uderzyć jak będę chciał coś takiego zrobić
-
Spociki Łódzkie
pomysł git tylko trzeba był zrobić jeszcze przycisk Start/Stop w konsoli środowej :naughty: gdzieś na forum o tym czytałem