Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: ale macie tematy hehehehe :heat: :heat:
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    coś na rozluźnienie :polew: http://eskarock.pl/index.php?page=show_song_eska_rock&also_id=11155
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mili Państwo było mi dziś bardzo miło z Państwem poklikać ale niestety spaduje już w kokonik :hi: Do juterka bo jutro :naughty: :naughty: piątek, piąteczek,.................... :polew:
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ania ale po nas pojechałaś :heat: :heat: :heat: prawda w oczy kole ? broń boże , pewnie w jakiś sposób mamy nasrane ale i tak się :pociesz: :friends: :drunk: :drinks:
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ania ale po nas pojechałaś :heat: :heat: :heat:
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i mówisz do swojej Jadzi - chce mi się seksu, Jadzia - to chodź - no przecież chodzę :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:57_________________________________________________coś dla koleżaneczki z Krakowa :wink4: http://www.maxior.pl/film/147279/Wygodne_buty_na_obcasach
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i basenik pod ......... :polew: i kaszkę w miseczce :polew: :polew:
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na Prezydenta :polew: Seba natychmiast po chusteczke :bicz3: :bicz3:
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześka nie - kiedyś miałem :gwizdanie:
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na dobra idziemy na całość :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:35_________________________________________________ no no mamy na forum niezłego zdolniache :good:
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dobra :naughty: czekoladka :naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:29_________________________________________________Sebastian zaprogramuj mi furacza :notworthy: czasem by się to przydało będąc samemu na imprezce można by :drunk: :drunk: :drunk:
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w sumie to nie ma się co dziwić musi przecież odskoczyć dwa województwa :decayed: :decayed:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja już wiem hahahahahahaha :dance: :dance:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:21_________________________________________________rezanie A4 na czas :polew: :polew: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:21_________________________________________________Basieńka to jak murzyn na przejściu dla pieszych :kox: Pojawia się i znika :polew: :polew:
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba normalnie czytasz w moich myślach właśnie też miałem o to spytać
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i to z reguły jest tak że ten co jedzie prawidłowo niestety "nie daje rady" ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :shocked: k...wa to było wczoraj
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema typie [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 20:24_________________________________________________co się stało że się zesrało tzn. że zajrzałeś :gwizdanie:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemanko I już po pracuni [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 18:00_________________________________________________ a co to - jakiś zadymiarz :evil: ???????
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    już czwartuunnnniiiiioooo [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 07:26_________________________________________________ :mysli: tak mi się wydaje, ale ja chyba żyję od piątku do piątku :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 07:26_________________________________________________ Seba zauważyłem to samo, nikt nie chce za mną poklikać od rana :no: :([br]Dopisany: 21 Październik 2010, 08:21_________________________________________________Dobra Misiek - ja spadam do pracuni [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 08:22_________________________________________________Ok. ja też już będę leciał - to co poklikamy wieczorem [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 08:23_________________________________________________ nie ma sprawy narka
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No kiszka, ale w sumie dobrze wyszło, bo jak by mi pierdolnął któryś na trasie, to róznie by mogło być TOM77 polecił mi Krafta ze względu na przebiegi, które robię rocznie. Na 8-10 tyś/rok Kraft wystarczy na parę latek. A jak o inwigilacji mowa - to moja Szanowna Małżonka konta tu nie ma , więc mogę świntuszyć ile wlezie to ja zostaję przy Lemforderze - 8-10 kkm to co 4 miechy musiał bym wymienić :wallbash: ( ja robię jak narazie ok. 40 kkm)
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja już też jakiś czas - ale naskrobaliście dzisiaj stronek :gwizdanie: :gwizdanie: Kimi troszkę ból z tym "zawiasem" A propos inwigilacji to permanentna ale przez Kachę a nie przeze mnie :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:30_________________________________________________aha odnośnie zawiechy to ja tylko lemforder ( fabrycznie kładzione w BMW )
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziewczynki i chłopczyki spadam do roboty - nie dajcie się dzisiaj :good: :good:
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :banan2: :heat:
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to już wiem do kogo uderzyć jak będę chciał coś takiego zrobić
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pomysł git tylko trzeba był zrobić jeszcze przycisk Start/Stop w konsoli środowej :naughty: gdzieś na forum o tym czytałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.