Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:54_________________________________________________kiedy impra z okazji 1000 :naughty:
-
Spociki Łódzkie
uuuuuuufffffffff i już po pracy :dance: zaraz będzie jedzonko i :beer1:
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
witam czy mieliście może wrażenie że po wymianie gumowego łącznika o którym mowa pedał hamulca zrobił się bardziej miękki czy tylko mi się wydaje
-
Spociki Łódzkie
Aloha everybody :> ale ten czas zap.....ala - już środa
-
Spociki Łódzkie
a jak człowiek pracuje i jeszcze trochę miłuje to nie czuje jak mu się rymuje :> :>
-
Spociki Łódzkie
końcówka wypowiedzi cię uratowała - :baseball:
-
Spociki Łódzkie
siemanko Tomciu - już sie martwiłem o ciebie, tyle dni po weselisku i nic sie nie odzywałeś :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 21:18_________________________________________________i chriss również
-
Spociki Łódzkie
ty to od razu tak dosłownie - można by zrobić "rezacz party" :naughty: każdy by wyrezał flaszeczkę i było by gitez majonez [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 20:49_________________________________________________ Zgierz to daleko !!!! :doh1: :doh1: :doh1: niestety nie kombinuj - wsiadasz w furacza 3h i jesteś :evil:
-
Spociki Łódzkie
Zgierz to daleko !!!! :doh1: :doh1: :doh1:
-
Spociki Łódzkie
sama :bicz3: :bicz3: zamiast podjechać i walnąć w towarzystwie nieładnie
-
Muzyka w naszych autkach
ja kiedyś słuchałem m.in. tego - kiedyś to jakieś 10/15 wiosen temu
-
Spociki Łódzkie
co tam Pani Basiu, paluszek, brzuszek czy główka ;( Słyszałem ze na większość dolegliwości jedyna, słuszna ŚLIWOWICA ŁĄCKA ;) [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 20:36_________________________________________________ taaaaa... ale wszystko co nas otacza to sex, kasa i polityka ... no i szybkie furacze :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
:mysli: mam do wyboru trzy bramki proponuję bramkę nr 2 - może w końcu zrobisz to prawko :polew:
-
Spociki Łódzkie
B4rt4s :polew: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: gratki za spostrzegawczość i czytanie ze zrozumieniem :good: sam się teraz zastanowiłem nad tym :decayed:
-
Spociki Łódzkie
http://www.maxior.pl/film/147561/Saudis_in_Audis jak by ktoś jeszcze nie widział :polew:
-
Spociki Łódzkie
tak tak a wieczorem "może jutro - taka zmęczona dziś jestem" a spała do 13-tej :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ooooooooo i koleżanka z NK odezwała się abym wpadł do niej na basen :naughty: :tongue4: Ma na imie Mariola Okocim spojrzeniu [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:41_________________________________________________fiu fiu jakoś do listopada będzie co robić :good:
-
Spociki Łódzkie
Szczytuj szczytuj :jerk: :jerk: :jerk:
-
Spociki Łódzkie
pierwszy wierzchołek już mam :naughty:
-
Spociki Łódzkie
:blink: a jak u mnie "zdobywanie szczytów" kończy się przy 35 to co :shocked: :shocked: Dobra spadam - poklikamy w grudniu - jadę w Polskę :polew:
-
Spociki Łódzkie
:doh1: :doh1: :doh1: o f*ck - czyli ja mam czas tylko do listopada :doh1: :doh1: :doh1:
-
Spociki Łódzkie
do usług [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:01_________________________________________________ :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
WIĘCEJ WHISKEY porządna kuracja to tylko w weekend :naughty: :drunk: a najlepiej dać ognia w piątek wieczorem a w sobotę drugi raz poprawka tzw. ogień na ogień - w poniedziałek jeszcze nie będziesz mógł zjeść sniadanka ale po chorobie nie będzie ani śladu :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Seba ale chyba oprócz tych rysek na autku a odnośnie grypy to tylko i wyłącznie trzeba ją przepić :drunk: :drunk: mi pomogło ;)
-
Spociki Łódzkie
ja też ale bez Kachy [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 16:53_________________________________________________jak tam u Państwa był dziś dobry dzień - Kimiego nie pytam bo u niego na pewno (trójkąty, czworokąty itp) :polew: