Treść opublikowana przez MarianekZg
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.onet.pl/f1/renault-przeprasza-red-bulla,1,3743378,wiadomosc.html czyżby mieli jakieś wyrzuty :mysli:
-
Muzyka w naszych autkach
Cała płytka "Trio" Lipy jest zaje fajna Gdzie te czasy co się słuchało Faith No More lub Alice in Chains, Pearl Jam, Soundgarden dla mnie to też "kosy" ale jakoś tak o innej "ostrości"
-
Spociki Łódzkie
wstajemy bo już wtorek, wtoreczek, wtoruuuunnnniiiiooooo :naughty: dobry dzień lub na dzien dobry
-
Muzyka w naszych autkach
ja dziś przypomniałem sobie o miło było posłuchać tej płytki :good:
-
Spociki Łódzkie
mam to samo zdanie - bardzo dobrze ze się kończy :kox:
-
Spociki Łódzkie
Seba a widziałeś ten filmik :> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57823.735 a dokładnie to ten trzeci z A4 B5
-
Spociki Łódzkie
tak tak filmik z majówki widziałem - był gitez majonez , mówisz że znajomi przemyśleli temat podczas kręcenia - planowali to z premedytacją i dobrze :> ty zapewne znajdziesz jakiś fajny pomysł :gwizdanie: i podlecisz do łodziaków zapewne coś wymodzimy
-
Spociki Łódzkie
:naughty: uchyl rąbka tajemnicy jaką masz wizję :gwizdanie: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
filmiki very daj boże aby udało Ci się zrobić jeszcze lepsze :naughty:
-
Spociki Łódzkie
wszystko się potwierdza "Kobiałki" biorą jednak wszystko dosłownie
-
Spociki Łódzkie
co to to nasze towarzycho to od 18.00 chyba nie ma już prądu nikt nawet nie kliknie jednego "Kapelusza"
-
Spociki Łódzkie
popity - popychacze
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
siodełko [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 16:01_________________________________________________witam po pracuni
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 08:16_________________________________________________i spadam do roboty :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:sick3: :sick3:po sobocie
-
Spociki Łódzkie
tak jak pani zamawiała 17.28 pod szpitalem
-
Muzyka w naszych autkach
ja ostatnio cała płytka Kings of Leon oraz COMA I Rammstein słucham ich wszystkich na zmianę i do znudzenia :evil: [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 14:46_________________________________________________ostatni numerek Comy [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 14:51_________________________________________________a jak mam ciężki dzień to wrzucam płytkę Czesława
-
Spociki Łódzkie
oj to będzie na bogato :drunk: :drunk: :dance: :dance: :drinks: :JC_fan: :banan2: :banan:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:49_________________________________________________misiek miałaś pogadać z Madzią
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kto śpi to śpi, ja bidulka do 1:00 walczyłam z Madzi warkoczykami, a o 5:20 już na nogach i do pracuni [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 09:45_________________________________________________ ale wieczór będzie mój, mam dzisiaj kierowcę :polew: :hahaha: :laghing2: :laghing2: :nabijasie: jeśli już to chyba mamy :nabijasie:- Spociki Łódzkie
:shocked: Kimi ale masz melodie do pisania tak od rana :kox:- Spociki Łódzkie
Kimi będzie dobrze - nie ważne z którego zaczyna tylko na którym skończy - ja bukuje go na 3 lub 4 miejscu- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a mówiłem przyjedź, to nie bo ................... :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:32_________________________________________________czyli co ze spotu d...pa, człowiek ma troszkę czasu w niedzielę to znowu inni nie mają :wallbash: nie pozostaje nic innego jak jutro dać ognia :drunk: :drunk: a w niedzielę odpoczywać :beer1: Dobranoc wszystkim i tobie misiek bo znowu zaczynamy gadać tylko my obudze cie jutro na Kubicę :wink4: - Spociki Łódzkie