Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie widzisz, że już zalicytowane? mówisz i masz, już kupione dla ciebie, tylko kiedy je możemy oficjalnie wręczyć :?: :?: a ja nie mogę się niczego doprosić B4rt4a ty chyba masz jakieś względy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Chyba ktoś mnie nie lubi... ;( są też inni :pociesz: [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 09:55_________________________________________________idę też zrobić śniadanko dla siebie i młodzieży :wink4:- Spociki Łódzkie
smacznego i szerokości- Spociki Łódzkie
no no nie tylko Kimi - wszystkim [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 09:40_________________________________________________Zegarki Przestawione :bicz3: :bicz3: żeby później nie było że coś :kox: :naughty:- Spociki Łódzkie
ja już wszystko wypiłem spadam w kokonik , do juterka Jak by co to ja jutro mogę podjechać na spocika ok. 18.00 Miłego pykania pozostającym na placu boju- Spociki Łódzkie
nie śpią nie śpią - po kruku- Spociki Łódzkie
czyli musimy :wallbash: wiedziałem :wallbash:- Spociki Łódzkie
dajcie spokój z tym AA - wszystko jest dla ludzi a my pijemy bo chcemy a nie bo musimy prawda ??? chyba ze się mylę- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
ja też lecę po następnego :beer1:- Spociki Łódzkie
to też niezły termin - kilka autek może podlecieć- Spociki Łódzkie
:good: [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:41_________________________________________________pyku kyku Basia- Spociki Łódzkie
A bo że niby chciałeś już zaraz dzisiaj? nooooooo nie ale jutro wieczorkiem na godzinkę :naughty: :mysli: why not- Spociki Łódzkie
no nie żartuj - za tydzień :shocked: dopiero- Spociki Łódzkie
hehe nie wiem która to, ale walnąć można a tak ogólnie koledzy, koleżanki planujecie jakiegoś spota w najbliższym czasie? chętnie bym do Was podjechał (jeszcze jeden kolega z forum jest chętny ) nie przywiduje w najbliższym czasie jakichś stłuczek itp. więc napewno bym dotarł w hehe nie wiem która to, ale walnąć można a tak ogólnie koledzy, koleżanki planujecie jakiegoś spota w najbliższym czasie? chętnie bym do Was podjechał (jeszcze jeden kolega z forum jest chętny ) nie przywiduje w najbliższym czasie jakichś stłuczek itp. więc napewno bym dotarł no właśnie kiedy jakiś spocik- Spociki Łódzkie
powiedz kiedy - podjadę [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:30_________________________________________________ no wreszcie ja juz czwarte kończe w samotności no to co pyk- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja niewychowany :doh1: :doh1: dobry wieczór wszystkim- Spociki Łódzkie
moja faworytka przeszła dalej w Talencie :dance: :dance: tak bym skromnie zaproponował może po grzdylu :naughty:- Spociki Łódzkie
może i dobrze bo dziś od rana też się leczę :beer1:- Spociki Łódzkie
czyli że nie będzie foto/halloween :no:- Spociki Łódzkie
- YouTube - filmy warte obejrzenia
tych rolek nie da się zahamować - po prostu BMW lepiej sobie poradziło i tyle. Próbowałem na żywo Xdrive w bmw - jest naprawdę niezłe.[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 09:42_________________________________________________ Promowali X drive, więc zj***li wcześniej Audi Jak dla mnie to toszkę dziwne już sie pogubilem jak to ma działac ?? to proste - nawet jak trzy koła ślizgają się (stoją na rolkach) to czwarte koło wyciągnie autko- Spociki Łódzkie
nie ma siły ani chętnych :polew: :drunk: :drunk: dobra ja spaduje w kokon do dzisiaj :> jesteśmy in touch - Spociki Łódzkie