Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zostawmy to w takim niedopowiedzeniu :decayed:
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak to nie możesz okocim ci nogi zblokował ?????????
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no proszę i Seba doszedł do siebie po szampanie i cieście :polew:
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiem wiem też będę lukał :naughty:
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Papapa :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:12_________________________________________________chcę być jutro przez nią zaaresztowany :notworthy: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:13_________________________________________________a cha i niech Ci się "niebieskie lazury" przyśnią [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:14_________________________________________________Kimi a tak w ogóle czy spocimy w tą niedzielę czy nie
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:06_________________________________________________co prawda nie lazur ale nie jest zły :gwizdanie:
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ehhh tylko zacznij już szukać
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nawet jeśli nie osiągalne - nigdy nic nie wiadomo, Kimi też się zarzekał że na pewno na wiosnę, że nie wie czy da rade i takie tam , a teraz co kombinuje już jak wyrezać swój nowy nabytek :decayed: :decayed: Nie znasz dnia ani godziny - uwierz mi Kimi coś o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to strzał .... czy nie osiągalne :naughty:
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Basia - no to SCREEM :drool: :drool: :drool: A3 1.8T niebieski lazur :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:50_________________________________________________ale by był czad jak bym trafił :polew: :polew:
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi tak swoją drogą fajnie by było tak sobie od czasu do czasu coś fajnego "wypowiedzieć" :naughty: :naughty:
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A teraz jeździsz czyim? Aha, Szanownego Małzonka? wspólnym O, a co zakupowywujesz dla Się? na razie to tajemnica, ale jak już bedzie to napewno się pochwalę ... ale marka jedyna słuszna Basia no pochwal się - chociaż tak po cichu. :przebiegly: :przebiegly:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapewne czarnym A4 B5 w Avancie po Stanie, bo do niego doleciał już RS :naughty: :naughty:
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeszcze się zdziwicie jak przejedziemy pod Realem razem ze Stanleyem w nowych furaczach :evil: na pewno nas poznacie E0 IPUS oraz S0 IPUS :naughty: :wink4: [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:35_________________________________________________ yyyyyy, Stan dostał telefon i kazali mu zejść na dól z papierami...... faktycznie masz z tym coś wspólnego? Basiu życie jest nie przewidywalne :naughty: :naughty:
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie musisz :gwizdanie: kurier już wyjechał a za nim lawetka z nowym rs4 Avant (tak dla sprawdzenia czy mu pasuje) [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:18_________________________________________________przekaż tylko że karta z otwartym limitem na paliwko jest w schoweczku :polew:
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :doh1: :doh1: to ja głupi - w takim razie przekaż Stanowi że został wybrany większością głosów na w-ce Prezesa IPUS i ma pełne prawo do wszystkiego :good: :polew: Jako Prezes ustalam co następuje: 1. Wymiana bezapelacyjnie co roku auta na nowe (model do wyboru) + paliwo free. 2. Dochody miesięczne jakie będzie chciał. 3. Na każdy spot może przyjechać z inną panną i nikt ale to nikt nie ma prawa mu złego słowa powiedzieć. Zatwierdzone dwie minuty temu przez radę nadzorczą. :naughty: :naughty:
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W takim razie zakładam forum inwigilowanych, prześladowanych, uciśnionych, stłamszonych w skrócie IPUS. Automatycznie mianuje się na Prezesa - Basiu chcesz być moim zastępcą :?:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :shocked: to jest nas więcej :shocked:
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Normalnie chyba się wypiszę z tego interesu :wallbash:
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie wytrzymam :!: :!: :!: Permanentna Inwigilacja :!: :!: :!: Nie wytrzymam :wallbash:
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobr spadam do roboty - narka
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :thumbup: :oklaski: :oklaski: :laghing2: :laghing2:
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: wiem ale czekałem na twój wywód :polew: :polew: :polew: wiedziałem ze nie zostawisz tego w ten sposób :wink4: :wink4: [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 15:52_________________________________________________
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie zganiaj na przeglądarke - poprostu za dużo ciasta i szampana
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi :doh1: :doh1: Bacha to jest Basia, a pupa to jest rzyć np. pocałuj mnie w rzyć - chyba :polew: Ale lepiej jak sie wypowie fachowiec - Pani Basiu prosim was

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.