Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
zostawmy to w takim niedopowiedzeniu :decayed:
-
Spociki Łódzkie
jak to nie możesz okocim ci nogi zblokował ?????????
-
Spociki Łódzkie
no proszę i Seba doszedł do siebie po szampanie i cieście :polew:
-
Spociki Łódzkie
wiem wiem też będę lukał :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Papapa :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:12_________________________________________________chcę być jutro przez nią zaaresztowany :notworthy: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:13_________________________________________________a cha i niech Ci się "niebieskie lazury" przyśnią [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:14_________________________________________________Kimi a tak w ogóle czy spocimy w tą niedzielę czy nie
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:06_________________________________________________co prawda nie lazur ale nie jest zły :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie ehhh tylko zacznij już szukać
-
Spociki Łódzkie
nawet jeśli nie osiągalne - nigdy nic nie wiadomo, Kimi też się zarzekał że na pewno na wiosnę, że nie wie czy da rade i takie tam , a teraz co kombinuje już jak wyrezać swój nowy nabytek :decayed: :decayed: Nie znasz dnia ani godziny - uwierz mi Kimi coś o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no to strzał .... czy nie osiągalne :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Basia - no to SCREEM :drool: :drool: :drool: A3 1.8T niebieski lazur :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:50_________________________________________________ale by był czad jak bym trafił :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Kimi tak swoją drogą fajnie by było tak sobie od czasu do czasu coś fajnego "wypowiedzieć" :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
A teraz jeździsz czyim? Aha, Szanownego Małzonka? wspólnym O, a co zakupowywujesz dla Się? na razie to tajemnica, ale jak już bedzie to napewno się pochwalę ... ale marka jedyna słuszna Basia no pochwal się - chociaż tak po cichu. :przebiegly: :przebiegly:
-
Spociki Łódzkie
zapewne czarnym A4 B5 w Avancie po Stanie, bo do niego doleciał już RS :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze się zdziwicie jak przejedziemy pod Realem razem ze Stanleyem w nowych furaczach :evil: na pewno nas poznacie E0 IPUS oraz S0 IPUS :naughty: :wink4: [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:35_________________________________________________ yyyyyy, Stan dostał telefon i kazali mu zejść na dól z papierami...... faktycznie masz z tym coś wspólnego? Basiu życie jest nie przewidywalne :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
nie musisz :gwizdanie: kurier już wyjechał a za nim lawetka z nowym rs4 Avant (tak dla sprawdzenia czy mu pasuje) [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:18_________________________________________________przekaż tylko że karta z otwartym limitem na paliwko jest w schoweczku :polew:
-
Spociki Łódzkie
:doh1: :doh1: to ja głupi - w takim razie przekaż Stanowi że został wybrany większością głosów na w-ce Prezesa IPUS i ma pełne prawo do wszystkiego :good: :polew: Jako Prezes ustalam co następuje: 1. Wymiana bezapelacyjnie co roku auta na nowe (model do wyboru) + paliwo free. 2. Dochody miesięczne jakie będzie chciał. 3. Na każdy spot może przyjechać z inną panną i nikt ale to nikt nie ma prawa mu złego słowa powiedzieć. Zatwierdzone dwie minuty temu przez radę nadzorczą. :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
W takim razie zakładam forum inwigilowanych, prześladowanych, uciśnionych, stłamszonych w skrócie IPUS. Automatycznie mianuje się na Prezesa - Basiu chcesz być moim zastępcą :?:
-
Spociki Łódzkie
:shocked: to jest nas więcej :shocked:
-
Spociki Łódzkie
Normalnie chyba się wypiszę z tego interesu :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
Nie wytrzymam :!: :!: :!: Permanentna Inwigilacja :!: :!: :!: Nie wytrzymam :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
dobr spadam do roboty - narka
-
Spociki Łódzkie
:thumbup: :oklaski: :oklaski: :laghing2: :laghing2:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: wiem ale czekałem na twój wywód :polew: :polew: :polew: wiedziałem ze nie zostawisz tego w ten sposób :wink4: :wink4: [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 15:52_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
nie zganiaj na przeglądarke - poprostu za dużo ciasta i szampana
-
Spociki Łódzkie
Kimi :doh1: :doh1: Bacha to jest Basia, a pupa to jest rzyć np. pocałuj mnie w rzyć - chyba :polew: Ale lepiej jak sie wypowie fachowiec - Pani Basiu prosim was