Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
u taty trochę dłużej - czyli coś takiego http://www.autokrata.pl/artykul/motocykl-z-silnikiem-od-helikoptera-3367/5
-
Spociki Łódzkie
Myślisz, że bym nie chciał ? dla chcącego nic ...... nie zebym cię podpuszczał [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 07:52_________________________________________________mili państwo spadam do roboty Przyjemnego dzionka dla wszystkich :> :> :>
-
Spociki Łódzkie
:hi: : i doszła [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 07:23_________________________________________________Kimi nie zapomnij - jedyna opcja na rejestracji E0 KIMI i będzie gitez majonez :good:[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 07:24_________________________________________________ nie przesadzaj że dopiero JUŻ wtorek :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no właśnie ja już też spadam znowu jutro rano do roboty miłej nocki wszystkim, którzy tu jeszcze dziś zajrzą
-
Spociki Łódzkie
Ania - spoko spoko jeszcze trochę i będziesz wyśpiewywała :gwizdanie: jej nazwę na imprezie :polew:
-
Spociki Łódzkie
mądrze gada :good: dać jej Śliwowicy :thumbup:
-
Spociki Łódzkie
no wiesz co degustatorzy poprostu :polew:
-
Spociki Łódzkie
nam w sumie też :good:
-
Spociki Łódzkie
to ja wam powiem w piatek w piątek, piąteczek, piątunio powiadasz :mysli: :mysli: :polew: nie jest to zły pomysł :naughty:
-
Spociki Łódzkie
no właśnie nie wiemy :no:
-
Spociki Łódzkie
oj faktycznie będzie ciężko
-
Spociki Łódzkie
:wallbash: :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 21:15_________________________________________________Wawa nie zając - nie ucieknie :no: a Śliwowica może się skończyć :naughty: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba, no i jak następny weekend w LDZ czy Wawa
-
Spociki Łódzkie
co nogom???? jednym sie moje 4 litery nie podobały a innym nogi modelką nie jestem ja przepraszam ale to byl komplement ... a co do 4 liter ?? jak sie komus nie podobalo to jest hmmm dziwny co najmniej hmmm z kazdej kobiety da sie wyciagnac piekno pozatym wez sie opanuj :D i przestan B4rt4s hmm trzeba bedzie porozmawaic z dzentelmenelem ;) Seba, ewentualnie jakieś piękno włożyć :wink4: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
co niektórzy już po robocie a po robocie nie gadamy o robocie, po robocie idziemy ......... :dance: :beer1:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim. [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 07:12_________________________________________________ ze trasa Ldz - Wawa jest ciekawą traską, jak nie czas przejazdu (3.45) to dzwonki i łamiące się zawieszenie Dobrze ze za czesto nie latam w tamte strony . Pozdro dla wszystkich którzy nie maja tyle szczescia co ja :good:
-
Spociki Łódzkie
ja również po lulanku ale przed :beer1:
-
Spociki Łódzkie
witka Panie Sebastianie - jak tam zdróweczko
-
Spociki Łódzkie
szkoda ze nikt ze Zgierz nie leci na spocika , napewno bym się zabrał [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:12_________________________________________________J3rzyk było nieźle :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
naprawde miałem ochote przyjechac [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:02_________________________________________________zawsze mozemy zrobić spota na Witosa w Zgierzu :naughty:
-
Spociki Łódzkie
nie mam kierowcy - :beer1: na kacura musiałem wypić
-
Spociki Łódzkie
:co: kiedy ja biegałem z gołym tyłkiem :mysli:
-
Spociki Łódzkie
ja oprócz kacura jestem jeszcze dodatkowo przeziębiony - gardło, głowa, brzusio wszystko boli, bardzunio boli
-
Spociki Łódzkie
cześć Basiu nie mam siły nawet klikać[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:30_________________________________________________wspólczuję osobie która ma gorzej ;( ;(
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:17_________________________________________________ :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:25_________________________________________________zaraz się rozlecę :kox: :kox: :fool: :fool: poco mi to było