Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bądźmy w kontakcie :doh1: :doh1: przeca dziś Seba przylatuje - jakieś foty będą to się zgadamy
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    twój + pamiętasz o mojej etce ???
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapowiadałeś że będziesz na Halloween w Łodzi i co d*pa [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 01:15_________________________________________________a tak na ciebie liczyłem shame on you :bicz3: :bicz3:
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mów do mnie - zrobiłeś wreszcie furacza :good:
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czemu jak nikogo nie ma [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 01:06_________________________________________________człowiek chce troszkę porozmawiać, zagaić, ściemnić, obojetnie co - niektorzy potrzebują kliknąć od czasu do czasu
  6. :notworthy: dzięki Pany :good: już wiem co wybrać - a wybór nie będzie trudny
  7. jak to się stało że nic nie wiedziałem o ich nowym kawałku? :blink: zatrzymałem się na "COMA Symfonicznie", a tu proszę, całkiem niezły utwór, zupełnie inny niż reszta COMY żeby nie było OT słuchałem dzisiaj całego albumiku przynajmniej dwa razy - koksik, koksik[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 00:34_________________________________________________ale nowy Kings of Lion wkręca mi się w głowę strasznie - jutro, wróć dziś zakupię nową płytkę nie ma siły :naughty:
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek nie życz Basia wie co mówi :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 00:07_________________________________________________przepraszam :gwizdanie: czy ktoś pyknie grzdyla :?: :?:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 00:09_________________________________________________no dobra - widzę że macie dosyć :decayed: Gospodarzu można gasić
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ty Misiek chyba wypiszemy się z tego forum tu nie dość że nie przyjeżdżają na spoty to jeszcze nawet nie chcą ciachnąć grzdyla online :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jan sebastian .................bach szkoda, że sami
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oooooooooo fajnie pyknijmy Kacha mówi że może nam potowarzyszyć [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:14_________________________________________________DeeJay odezwij się jak będziesz pykał - puki co my pykniemy teraz [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:18_________________________________________________no to co Pani Kasiu pyk
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ma ktoś .................. nalane bo chciałem się napić w miłym towarzystwie [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:39_________________________________________________Misiek ja pyknę z tobą
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek czy przypadkiem nie opier...lałeś dziś na CB kogoś ok. godz. 11.30 róg Kolumny i Tomaszowskiej (od trupów piękne autaka wyzywałeś ) :polew: :mysli:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:15_________________________________________________ trzeba się było uczyć :gwizdanie: ja tylko po podstawówce ale ostatnio szczęście mam :polew:
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka - czyli że dłuższy weekend :naughty: :dance:
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli co piiiiąąąąątttttttuuuuunnnniiiiiooooo :dance: było ciężko ale dotrwaliśmy :polew: :good:
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    do juterka
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cholera z tą "tartą" to strzeliłem bo nie znałem tego skeczura :polew:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tartą
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli zdrówko wraca
  20. wszystkich. po tym całym czytaniu łeb mnie rozbolał od ilości informacji jakie mój "twardy dysk" przyjął a i tak nie wiem co wybrać Przelatuję w roku ok 45 kkm (łącznie z zimą) potrzebuję jakąś dobrą oponkę na deszcz i słońce ok.300 pln-ów za sztukę. Rozmiar to 205/55/16 - może ktoś z was podrzuciłby jakąś opcję, najlepiej z własnego doświadczenia
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemanko
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :( nie zawsze jest fajny dzień :no: :thumbdown: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:07_________________________________________________Idę lulać - może jutro będzie lepiej :kwasny:
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    też wrócisz o 00.23 ubrudzona smarami :polew: :naughty:
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko dziś zrób swoje autko :polew:
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    odnośnie tych leków siostra Kasia musi sięwypowiedzieć :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.