Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
bądźmy w kontakcie :doh1: :doh1: przeca dziś Seba przylatuje - jakieś foty będą to się zgadamy
-
Spociki Łódzkie
twój + pamiętasz o mojej etce ???
-
Spociki Łódzkie
zapowiadałeś że będziesz na Halloween w Łodzi i co d*pa [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 01:15_________________________________________________a tak na ciebie liczyłem shame on you :bicz3: :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
mów do mnie - zrobiłeś wreszcie furacza :good:
-
Spociki Łódzkie
czemu jak nikogo nie ma [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 01:06_________________________________________________człowiek chce troszkę porozmawiać, zagaić, ściemnić, obojetnie co - niektorzy potrzebują kliknąć od czasu do czasu
-
Polecane opony letnie
:notworthy: dzięki Pany :good: już wiem co wybrać - a wybór nie będzie trudny
-
Muzyka w naszych autkach
jak to się stało że nic nie wiedziałem o ich nowym kawałku? :blink: zatrzymałem się na "COMA Symfonicznie", a tu proszę, całkiem niezły utwór, zupełnie inny niż reszta COMY żeby nie było OT słuchałem dzisiaj całego albumiku przynajmniej dwa razy - koksik, koksik[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 00:34_________________________________________________ale nowy Kings of Lion wkręca mi się w głowę strasznie - jutro, wróć dziś zakupię nową płytkę nie ma siły :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Bartek nie życz Basia wie co mówi :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 00:07_________________________________________________przepraszam :gwizdanie: czy ktoś pyknie grzdyla :?: :?:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 00:09_________________________________________________no dobra - widzę że macie dosyć :decayed: Gospodarzu można gasić
-
Spociki Łódzkie
Ty Misiek chyba wypiszemy się z tego forum tu nie dość że nie przyjeżdżają na spoty to jeszcze nawet nie chcą ciachnąć grzdyla online :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jan sebastian .................bach szkoda, że sami
-
Spociki Łódzkie
Oooooooooo fajnie pyknijmy Kacha mówi że może nam potowarzyszyć [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:14_________________________________________________DeeJay odezwij się jak będziesz pykał - puki co my pykniemy teraz [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:18_________________________________________________no to co Pani Kasiu pyk
-
Spociki Łódzkie
ma ktoś .................. nalane bo chciałem się napić w miłym towarzystwie [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:39_________________________________________________Misiek ja pyknę z tobą
-
Spociki Łódzkie
Bartek czy przypadkiem nie opier...lałeś dziś na CB kogoś ok. godz. 11.30 róg Kolumny i Tomaszowskiej (od trupów piękne autaka wyzywałeś ) :polew: :mysli:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:15_________________________________________________ trzeba się było uczyć :gwizdanie: ja tylko po podstawówce ale ostatnio szczęście mam :polew:
-
Spociki Łódzkie
siemka - czyli że dłuższy weekend :naughty: :dance:
-
Spociki Łódzkie
czyli co piiiiąąąąątttttttuuuuunnnniiiiiooooo :dance: było ciężko ale dotrwaliśmy :polew: :good:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
cholera z tą "tartą" to strzeliłem bo nie znałem tego skeczura :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czyli zdrówko wraca
-
Polecane opony letnie
wszystkich. po tym całym czytaniu łeb mnie rozbolał od ilości informacji jakie mój "twardy dysk" przyjął a i tak nie wiem co wybrać Przelatuję w roku ok 45 kkm (łącznie z zimą) potrzebuję jakąś dobrą oponkę na deszcz i słońce ok.300 pln-ów za sztukę. Rozmiar to 205/55/16 - może ktoś z was podrzuciłby jakąś opcję, najlepiej z własnego doświadczenia
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:( nie zawsze jest fajny dzień :no: :thumbdown: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:07_________________________________________________Idę lulać - może jutro będzie lepiej :kwasny:
-
Spociki Łódzkie
też wrócisz o 00.23 ubrudzona smarami :polew: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
tylko dziś zrób swoje autko :polew:
-
Spociki Łódzkie
odnośnie tych leków siostra Kasia musi sięwypowiedzieć :decayed: