Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Witka wszystkim Koledzy Bartkowie - jak będziecie myśleć poważnie o ''kapciach" do swoich pięknych wozów to dajcie znać, ja też muszę kupić letniaki na następny sezon więc przy większej ilości że można będzie coś negocjować
-
Spociki Łódzkie
troszkę za wcześnie na oklaski - w tych jedenastu autka z Audi klub :wink4:
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
nie masz daleko z Lodzi...wpadnij kiedys na pol dnia to sie pomysli jak już wykombinuję jaką mat czy połysk to dam znać [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:19_________________________________________________poza tym muszę jeszcze ogarnąć relingi tj. zdjęcie relingów i miejsce po nich
-
Spociki Łódzkie
wszystkich aut to chyba 11 szt.
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
szkoda że kolega KERCZI nie jest troszkę bliżej Łodzi - chętnie bym też okleił daszek
-
Spociki Łódzkie
Sprzęt profilaktycznie można wziąć może siły dołączą potem
-
Spociki Łódzkie
zacioł się :polew: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:22_________________________________________________ trzy razy w lewo :polew: " masz telefon - jak się zgubisz to zadzwoń" :polew: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:29_________________________________________________"zabrał bym panu telefon i dzwonił bym sobie do fajnych d*p"[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:30_________________________________________________UWAGA !!!! OGŁOSZENIE !!!!! Potrzebuję ochotnika do latania dzisiaj za piłką w moim zastępstwie :polew: Chętni na PW.
-
Spociki Łódzkie
" gdzie Jędruś ??? Puka się !!!!! I owszem ale ładniejsze " :polew:
-
Spociki Łódzkie
"po grzdylku ??? na grzdylka szkoda życia - jak już walnąć to GRZDYLA !!! Jakże bliska mi jest pańska filozofia panie Tytusie " :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 13:08_________________________________________________A tak w ogóle to :hi:
-
Spociki Łódzkie
mama dzieci płaczą rób zastrzyki a nie tu podglądasz :polew:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim Jutro o 18.00 czy jakoś inaczej - bo nie wiem co robić dziś wieczorem :drunk: :drunk: :drunk: czy :beer1: :beer1: i lulu.[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 13:12_________________________________________________Widziałem dziś przy cmentarzu na Szczecińskiej B8 w Avancie ktoś się przyzna autko na łódzkich numerach
-
Spociki Łódzkie
We will see - trzeba być przygotowanym na wszystko :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 23:37_________________________________________________Ja spada do wyrka - miłej nocki dla wszystkich , którzy jeszcze zajrzą tu dzisiaj :wink4:
-
Spociki Łódzkie
chrissu - ale na pilkę czy tylko na spota :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
no właśnie ja też próbuje się dowiedzieć ale bez efektu :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
SYNU ty już też w kokonie :?: :?: - no nie ma z kim pogadać - LUDZISKA ŚPITAAAAAAAA :wallbash: :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
Dobre, dobre :good: :polew: nie powiem coś bym się napił [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:55_________________________________________________ w spadku dostanie B6 Avant w myszowatym kolorze a teściu postawi z weselnej kasy " to co w stopce " :naughty: :polew: [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:57_________________________________________________chriss - u może ty mnie oświecisz - co w weekend jakiś spocik , piłka, fotospot, mów do mnie bo nie nadążam - wczoraj mnie nie było i troszkę wypadłem z obiegu :kox:
-
Spociki Łódzkie
:good: :naughty: :drunk:
-
Spociki Łódzkie
chciałem ale nie mogłem wytrzymać i musiałem
-
Spociki Łódzkie
mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good: Już myślałem, że się obraziłeś niby na co :mysli: [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:32_________________________________________________ mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good: a szkoda ;( SYNU jak będziesz miał przyjść to wezmę ze dwa dni urlopu :polew:
-
Spociki Łódzkie
mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good:
-
Spociki Łódzkie
Szkoda że nikt nie ma ochoty ze mną gadać - MIŁEGO ŻYCIA :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
Jak w weekend kiedy spocik ????[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 16:21_________________________________________________Seba do Rawy miałeś czyściutko :wink4: :good:
-
Spociki Łódzkie
Siemanko wreszcie piąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąątttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiooooooooo !!!! :dance: czy ktoś mógłby mi streścić te 30 stron :kox:
-
Spociki Łódzkie
Co to za "osetti"
-
Spociki Łódzkie
dobra mili panowie ja już w kokonie - jutro do juterka Zięciuniu - tylko grzecznie mi dziś w nocy :polew: