Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witka wszystkim Koledzy Bartkowie - jak będziecie myśleć poważnie o ''kapciach" do swoich pięknych wozów to dajcie znać, ja też muszę kupić letniaki na następny sezon więc przy większej ilości że można będzie coś negocjować
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    troszkę za wcześnie na oklaski - w tych jedenastu autka z Audi klub :wink4:
  3. nie masz daleko z Lodzi...wpadnij kiedys na pol dnia to sie pomysli jak już wykombinuję jaką mat czy połysk to dam znać [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:19_________________________________________________poza tym muszę jeszcze ogarnąć relingi tj. zdjęcie relingów i miejsce po nich
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystkich aut to chyba 11 szt.
  5. szkoda że kolega KERCZI nie jest troszkę bliżej Łodzi - chętnie bym też okleił daszek
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sprzęt profilaktycznie można wziąć może siły dołączą potem
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zacioł się :polew: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:22_________________________________________________ trzy razy w lewo :polew: " masz telefon - jak się zgubisz to zadzwoń" :polew: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:29_________________________________________________"zabrał bym panu telefon i dzwonił bym sobie do fajnych d*p"[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:30_________________________________________________UWAGA !!!! OGŁOSZENIE !!!!! Potrzebuję ochotnika do latania dzisiaj za piłką w moim zastępstwie :polew: Chętni na PW.
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    " gdzie Jędruś ??? Puka się !!!!! I owszem ale ładniejsze " :polew:
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    "po grzdylku ??? na grzdylka szkoda życia - jak już walnąć to GRZDYLA !!! Jakże bliska mi jest pańska filozofia panie Tytusie " :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 13:08_________________________________________________A tak w ogóle to :hi:
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mama dzieci płaczą rób zastrzyki a nie tu podglądasz :polew:
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystkim Jutro o 18.00 czy jakoś inaczej - bo nie wiem co robić dziś wieczorem :drunk: :drunk: :drunk: czy :beer1: :beer1: i lulu.[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 13:12_________________________________________________Widziałem dziś przy cmentarzu na Szczecińskiej B8 w Avancie ktoś się przyzna autko na łódzkich numerach
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    We will see - trzeba być przygotowanym na wszystko :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 23:37_________________________________________________Ja spada do wyrka - miłej nocki dla wszystkich , którzy jeszcze zajrzą tu dzisiaj :wink4:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chrissu - ale na pilkę czy tylko na spota :?: :?:
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie ja też próbuje się dowiedzieć ale bez efektu :wallbash:
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SYNU ty już też w kokonie :?: :?: - no nie ma z kim pogadać - LUDZISKA ŚPITAAAAAAAA :wallbash: :wallbash:
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobre, dobre :good: :polew: nie powiem coś bym się napił [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:55_________________________________________________ w spadku dostanie B6 Avant w myszowatym kolorze a teściu postawi z weselnej kasy " to co w stopce " :naughty: :polew: [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:57_________________________________________________chriss - u może ty mnie oświecisz - co w weekend jakiś spocik , piłka, fotospot, mów do mnie bo nie nadążam - wczoraj mnie nie było i troszkę wypadłem z obiegu :kox:
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: :naughty: :drunk:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chciałem ale nie mogłem wytrzymać i musiałem
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good: Już myślałem, że się obraziłeś niby na co :mysli: [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:32_________________________________________________ mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good: a szkoda ;( SYNU jak będziesz miał przyjść to wezmę ze dwa dni urlopu :polew:
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good:
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szkoda że nikt nie ma ochoty ze mną gadać - MIŁEGO ŻYCIA :good: :good:
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak w weekend kiedy spocik ????[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 16:21_________________________________________________Seba do Rawy miałeś czyściutko :wink4: :good:
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko wreszcie piąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąątttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiooooooooo !!!! :dance: czy ktoś mógłby mi streścić te 30 stron :kox:
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co to za "osetti"
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra mili panowie ja już w kokonie - jutro do juterka Zięciuniu - tylko grzecznie mi dziś w nocy :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.