Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta Wiesz, Tomku... Ja mam Avanta - rodzinny, wygodniejszy DeeJay teściu jest od tego :polew: :polew:
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta walcz SYNU walcz :polew:
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek Madzia pyta czy będzie Ewcia w niedziele bo nie wie jak się ubrać :naughty: :?: :?: :?: :polew: :polew:
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SYNU będę pamiętał :good:
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale bedzie nam latwiej sie porozumiec wspolne hobby wyjazdy integracyjne z tesciasmi sliczna zona szfagier super zycie jak w madrycie szwagier chwali cię cały czas - ten Tomek to był fajny :good: :good:
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SebQ Pacik myśli o naszej Madzi :wink4: a ona jeszcze nie ma mężulka
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek don't worry - będziesz miał glajską teściówkę :polew: :polew: :polew:
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    od niedzieli Tomek oficjalnie będzie do mnie mówił Teściu a ja do niego Zieciu :polew: :polew:
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra zagadam żeby była [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:59_________________________________________________Chcę zobaczyć twoją furę w fotkach :polew:
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nikt by mu nie podskoczył na dzielni :polew:
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale na prv do kogo do ciebie do Madzi
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w sumie napisz na PW to zobaczysz :wink4:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek Madzi chyba nie będzie :no:
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cholerka była mowa o pykaniu na orliku w niedzielę ale jak to wszystko wyjdzie nie wiem :no:
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: do przemalowania na czarno aha jak bedziesz mial zyczenie to kupisz ok 5 m foli i sami je przeciemnimy ja przod juz sam bede robil juz wiem jak sie do tego zabrac bedfzie będę pamiętał :good: przecież szybki też będę ciemnił A propos czemu przeciążona - przecież nowy serwer - nie ogarnia :mysli: :mysli:
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: do przemalowania na czarno[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________ Seba ja 6-io ale w tej chwili nie jest to takie pilne - bardziej ściema :naughty:
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba odnośnie twojej gały to ja mam zagwoztkę a co dopiero ty - :wallbash: współczuję :wallbash: Szkoda ze nie było 6-io biegowych, jak by ci nie leżała to bym ją łykną :evil:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pojechałeś jak Erazm z Roterdamu albo Sedes z Bakelitu Co do jednego się zgodzę - nasze życie jest nieprzewidywalne. Z tym, że mnie życie nauczyło, że jest nieprzewidywalne raczej negatywnie, niestety. Może Ty masz inne doświadczenia, jeśli tak - tylko się cieszyć i oby tak dalej. Z drugiej strony, jeśli każdy jest kowalem swojego losu, to ja się kufa na kowala nie nadaję Za co bym się nie wziął - albo spierdolę, albo wyjdzie zupełnie nie tak, jakbym chciał czy się spodziewał. Pomijam rodzinkę, bo tu akurat jakoś tak "na przekór" jest całkiem całkiem można być kowalem a życie i tak zweryfikuje nasze poczynania - Kimi następna taka rozmowa to tylko przy lub :beer1:
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SebQ ale ty masz chyba ciemniejszy środek autka niż ta gała - będzie to pasowało :mysli: chyba ze się mylę A propos moja już ledwo co piszczy :kox:
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mądre słowa Z tą zazdrością to żartowałem, nie mam przecież 5 lat, żeby zazdrościć innym chłopcom w piaskownicy żółtej koparki na baterie Po prostu - jestem już 10 miesięcy bez auta,będę jeszcze 6, i BRAKUJE MI TEGO jak nie wiem co. będziesz jeszcze 6 - nie wiesz tego na 100% , a może coś się wydarzy i za 14 dni już będziesz "lizuniał :tongue4:" swoją A4. Nasze szare życie jest czasem bardzo nie przewidywalne - trust me rano się budzisz i jest coś czego w życiu byś się nie spodziewał :good: Ja cię sunę ale pojechałem filozoficznie :polew: ale coś w tym jest :mysli:
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi nigdy nikomu nie można niczego zazdrościć bo to nie ładnie i nie męsko przyjdzie czas i na ciebie "Cierpliwy Palcem Dół Wykopie" :wink4:
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: to ja głupi nie zajarzyłem
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    słuchaj wszystko ok tylko wspominasz o moich kołach a mi się moje podobają w takiej postaci jak teraz czyli a la chrom a czarne ,te które wkleiłeś pierwsze były - gdybym miał taki model jak ten pierwszy to już bym je przemalowywał i kleił daszek a tak się troszkę przedłuży to wszystko :confused4: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:12_________________________________________________ Nieeee spoko zreszta ja wiesz, że nie całuśna Seba na FB to ty? FB :mysli: :mysli:
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba mów mi co z tą kolumny ???? Chętnie bym podjechał zobaczyć jak robią - będę niedaleko w Sobotę
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba możesz cykać światełko - dziś wszyscy oprócz mnie poszli wcześniej spać lub ewentualnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.