Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: ten co gasi i zapala światełko Seba vel rkwon
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ostatnio byliśmy dwa weekendy pod rząd jakoś tak wyszło - Gospodarz przyjechał z Wawy i trochę cykaliśmy sesje :kox:
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie tam jeszcze nie byłem - kiedyś jeździłem trochę pod Tesco na widzewie, ale dawno.
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale rozumiem ze ci się podobało - więc jak będziesz jechał następnym razem daj cynk to polecimy razem
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    miałem też wczoraj jechać ale pomyślałem ze samemu troche głupio i w końcu odpuściłem gdybym wiedział że będziesz to byśmy jakiś "Singapur" zrobili :kox:
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba ty się lepiej nie smiej - walka była ze hoho :polew: Jak tam twój "kurczaczek" doszedł :naughty:
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Basia proponuję "gruszkę księżycową" - mogę podesłać jak sobie życzysz :evil:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 01:25_________________________________________________Kurier już czeka :evil: powiedź tylko słowo
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DIABLO tylko i wyłącznie
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba, jak to się mówi " dusza chciała by do raju ale grzechy nie pozwalają " dziś nie wyda, ale uwierz mi jeszcze was zaskoczę [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:40_________________________________________________tym czasem PYK
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba jak dolecę do Wawy to dam cynka - tym czasem PYK
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak jak mówisz :good: PYK Pamiętaj, że ja jeszcze dziś muszę do Wawy dolecieć
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie inaczej - duży pyk czyli ..... BIG PYKUS :wink4:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam nadzieję, że Robinson padnie :evil: kciuki za Diablo
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    osoby też będą jak będą chcieć, A MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDĄ CHCIEĆ :evil: TYLKO, O KTÓREJ GODZINIE - jutro się dogadamy :good:
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no i pozamiatane juz sie spociliśmy :polew: chyba pozostanie nam czekanie na następny weekend chriss-u, będzie temat to zrobimy tj. spota tylko żeby było kilka osób :cool1:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:52_________________________________________________ nooo temat skonsumowany jeden kurak po bulgarsku drugi po wegiersku tak sie przyprawy nazywaly plus pomidory nadziane serem i ziolami prowansalskimi zajebiascze bylo :slina: :slina: nie powiem - mi też letko pociekła
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba tak sobie myślę - dziś kurczak z rożna z pomidorkami i takie tam, za tydzień mówisz , że wieczór kawalerski - k..wka czy ty się czasem nie żenisz kolego :naughty:
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba czy kurczak upiekł się jak należy :naughty:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pani Kasi już podziękujemy :polew: było fajnie :hi:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:39_________________________________________________ Kochanie dryndnij to pogadamy :polew:
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co ci się kończy :cool1: jak to co myślę to wal do mnie ja jeszcze mam damy radę :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________aaaaaaa browarek :wink4: browarek właśnie słuchaj wsumie jedenastka jeszcze kursuje hehehe zapraszam :good: :wink4: PYRSK - Basi już podziękujemy :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:32_________________________________________________chriss jak będziesz na Kuraku to daj znać - Kochanie zrób jakiś zastrzyk, dzieci będą zadowolone :polew: HALO czy jutro robimy jakiegoś spota :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba daj mi adres fajnych klubów w Wawie - zaraz startuję do was i nie mam pojęcia gdzie potańczyć :evil:
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co ci się kończy :cool1: jak to co myślę to wal do mnie ja jeszcze mam damy radę :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no no Basiu pyku pyku Seba kontakt trzymaj, będzie się działo :evil:
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dach jak najbardziej oklejał jeśli już będę robił , A fele do wymiany na BBS- y, oczywiście w czerni po grzdylu
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobrze że nie ma ich między nami bo chyba nie pozwoliły by nam tak siedzieć
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    każda podpowiedź jest cenna na wagę złota - Seba fele w kolorze grafit :naughty: To co znowu ja zaproponuję - PYK [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 22:41_________________________________________________Pany idę zrobić sobie jakiegoś kurczaka z rożna :naughty: tzn. zupkę "dobze dobze" - żonka w pracy to nic nie poda dobrego :no:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.