Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
dzięki Bogu i już po pracy uuuuuuuuufffffffffffffffff - nie było dziś najgorzej chociaż wycieraczki praktycznie cały dzień nie odpoczywały - masakra pogodowa do jazdy :disgust: :disgust: nasza koleżanka Basi to chyba pracowała w "Randce w Ciemno" :wink4: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:21_________________________________________________Seba czy ja dobrze doczytałem ze będziesz przyciemniał szybki i daszek , o gałeczce z S-ki nie wspomnę - i to wszystko na Kolumny ???? [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:23_________________________________________________ Pacik ty już nie miałeś lepszej fotki do zapodania :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:26_________________________________________________Basia poproszę też profil psychologiczny chyba ze - tak jak Kacha mówi - u mnie się nie da :no: :polew: bo za bardzo skomplikowany :polew:
-
Spociki Łódzkie
Spadam do robutki - miłego dzionka for all :wink4:
-
Spociki Łódzkie
:hi: witam wszystkich. Ale dzisiaj będzie fajny dzień :dance: :drool: :drool: ;) chociaż dzień ponury jak wczoraj. Grunt to dobre nastawienie :) - nie z takimi problemami ludzie dawali sobie radę. Widzę, że weekendy mamy już zaplanowane do 2012r. jak nie piłka to lotki, ping - pong, siatkówka, koszykówka, brydż, w między czasie karty w porcie, no i jeszcze kręgle, wbijcie w terminarz jeszcze fotospot zimowy :naughty: Będzie na bogato :> :> :> :> :>
-
Spociki Łódzkie
SebQ jeszcze nic nie wiadomo, narazie kombinujemy coś z halą ale kiedy, gdzie i o której :no: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:48_________________________________________________mili państwo - ja się odmeldowuję - mam dosyć dzisiejszego dnia, głowa mi pęka, będę dostępny jutro od 6.30 - KONIEC PRZEKAZU
-
Spociki Łódzkie
:good: nie ma problemu ale tak jak mówiłem w tą niedziele nie dam rady, jak coś to następnym razem może jak pogoda dopisze i czas pogoda w sumie nie taka ważna bo jest opcja na hali :naughty:
-
Spociki Łódzkie
ja najprawdopodobniej też jednego lub dwóch :wink4:
-
Spociki Łódzkie
:good: nie ma problemu
-
Spociki Łódzkie
ja podjadę jutro do tej szkoły w zgierzu i też się zapytam
-
Spociki Łódzkie
no i niektórzy by blisko mieli :naughty: :naughty: :dance: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 20:36_________________________________________________Bartek myśląc w Zgierzu masz na myśli oczywiście na halę na borucie :?: :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
ja tylko kolacyjkę młodzieży i :beer1: .........i też już jestem [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 19:35_________________________________________________nie ma to jak piwko regionalne - dziś "Świerze" Piwo z Mazur :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Co tu taka cisza :mysli: no tak - już po dobranocce więc wszyscy siusiu, paciorek i aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Spociki Łódzkie
ja kiedyś wynajmowałem przed kilińskiego po prawej stronie - jadąc od placu wolności ,salka nie była :gwizdanie: najgorsza w tej o której ty mówisz nie byłem
-
Spociki Łódzkie
przy kilińskiego :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
B4rt4s zajmij się wynajęciem sali a na pewno znajdą się chętni - w gale na sali też niezły
-
Spociki Łódzkie
ja już po robocie - ale wcale mi nie lepiej :no:
-
Spociki Łódzkie
pogoda i nastrój ze mi się :sick3: :sick3: :sick3: chce [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:39_________________________________________________Dzień Świra
-
Spociki Łódzkie
wieczorek for all
-
Spociki Łódzkie
Tobi wrzucaj fotę - nie kombinuj ze jak chcecie czy coś
-
Spociki Łódzkie
możesz klepać miejsce dla mnie
-
Spociki Łódzkie
Seba - "stopka" gitez majonez :good:
-
Spociki Łódzkie
zostałem bo myślałem ze trosze poklikam :gwizdanie: i na spokojnie pukne browarek
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja jeszcze nie wiem co ale na pewno będzie to coś ostrego :evil: na drugi dzień zawsze mam smaki na ostre [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________Seba co to za fele które mi doklejałeś na fotce ???- Spociki Łódzkie
:good: :wink4:- Spociki Łódzkie
uff towarzystwo poszło na urodzinki - trochę spokoju, można browarka na spokojnie spić :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:17_________________________________________________Zaraz tam guuupi - po prostu nie skojarzyłeś :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 17:18_________________________________________________ :beer1: eeeehhhhhhhh to co najlepsze chłodny browarek i gorąca kobieta :evil: - Spociki Łódzkie