Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TimekPK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TimekPK

  1. A czy można jakoś włączyć w AFN cykliczne ruchy sztangą od łopatek w turbinie tak jak np. w AWX Basic Settings grupa 11?
  2. Witaj, z tego co widać występuje tylko jeden błąd w kanale 35. W bazie kodów kod nr 1366 oznacza "Otwarcie po sygnale zderzenia". Może to oznaczać że auto ma historie powypadkową lub ktoś grzebał przy centralnym zamku/alarmie. Najpierw skasuj błąd i zobacz czy powraca o ile w ogóle da się go skasować. Pozdrawiam
  3. Mi spala w mieście najmniej 7,5; a dojść do 9 litrów to nie jest wielki problem. Jeżdżę po mieście około 15tyś mieszkańców a nie po Warszawie i nie stoję za bardzo w korkach. Więc spalaniem się nie przejmuj.
  4. Dopiero zaczynam zabawę z Vag-iem więc czy możesz mi powiedzieć po czym stwierdzasz że termostat jest do wymiany? Pokazywał temperaturę 81 stopni. I czy tylko wężyk może być odpowiedzialny że turbina przeładowuje i czasami zbija ciśnienie? Wielkie dzięki za pomoc i zainteresowanie, zacznę od sprawdzania wężyków.
  5. Witam, mam do was prośbę o analizę logów auta mojego kumpla. Jest to A4 AFN 110KM. Dodam że auto przyśpiesza dobrze, w pewnym czasie łapie muła i po jakimś czasie znowu jedzie tak jak powinno (nie trzeba wyłączać kluczykiem samochodu). Na logach ewidentnie widać że turbo daje za duże ciśnienie i w związku z tym mam pytanie, co może być przyczyną? Zapieczone łopatki? Czasami zdarza się że auto łapie notlauf i trzeba je od nowa uruchomić. Kolejne pytanie moje brzmi czy można jakoś w vag-u sprawdzić te łopatki? U mnie np w AWX mogę włączyć kanał 11BS i cyklicznie otwiera i zamyka łopatkami. Dołączam logi oraz odczytane błędy. Dynamiczne: 000-001-003 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9968.html 004-008-010 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9963.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9966.html Statyczne: 000-001-003 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9967.html 004-007-013 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9965.html 014-018-023 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9970.html BS: 000 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9971.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9964.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/timekpk_9969.html Błędy silnika: Control Module Part Number: 028 906 021 CE Component and/or Version: 1.9l R4 EDC 00SG 0605 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 3 Faults Found: 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent
  6. Witam, mam pytanie odnośnie EGR duty cycle, mianowicie podczas logowania BS 003 u mnie jest 19,9 przy OFF i 64,5 przy ON. Czy to normalne? Czy powinno być 0% i 100%?
  7. Witam kolegów i koleżanki. Pozdro z Wrocławia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.