-
[B5 ADP] Temp. 100*C ?
ok... tylko dokładniej jak mam odpowietrzyć żeby to wszystko śmigało jak należy ?
-
[B5 ADP] Temp. 100*C ?
Witam mam problem ponieważ , zaczeło mnie to niepokoić ... Jeżdżąc samochodem temp. utrzymywała mi sie stale 90*C , tylko po dłuższej trasie zgasiłem auto , zapaliłem i temp. wskazywała 100*C po czym spadała po chwili do normalnej 90*C , i co najlepsze ciepłe ogrzewanie mi nie działa... , sprawdzałem termostat jest sprawny , wie ktoś co to może byc prosze o pomoc...
-
[B5 ADR] Światło STOP nie działa po wymianie klocków
Witam ... co moze byc tego przyczyna wymieniałem klocki hamulcowe z tyłu ... i co sie okazało nie działa mi światlo stopu ... bezpieczniki sprawdzałem ... Prosze o Pomoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jutro wkoncu bede mógł sie zjawić heheh ;d pozdro ;d
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki mały ten świat hehe ;p szału nie ma jak na 1.6 ale narazie starczy ;p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bede wpadne zaluukać ;d
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Elo
decuua4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta