Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piter286

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam wszystkich turbo oddali mi nowe na gwarancji narazie jest wszystko ok jak bedzie pozniej zobaczymy mam jeszcze jedno pytanko ja dojezdzam do swiatel lob skrzyzowania to caly samochod mi sie trzesie przez chwile jak puszcze noge z hamulca to przestaje co to moze byc czy mieliscie jakies takie przypadki
  2. Oddalem turbine do reklamacji bo byla na gwarancji.jak zaloze nowa dam znac.dziekuje wszystkim za porady.pozdrawiam
  3. sprawdzalem pompe kat i dawka paliwa ok i juz mi sie pomysly koncza a co myslicie o wydechu bo kata tez juz nie mam [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 22:00_________________________________________________a co myslicie o wyczyszczeniu kolektora ssacego czy ma to jakis sens [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 22:04_________________________________________________macie moze jakies pomysly co moze byc przyczyna brudzacej sie turbiny z gory dziekuje i pozdrawiam
  4. co moze byc przyczyna ciagle brudzacej sie turbiny myslalem tez nad pompa wtryskowa moze ma za male cisnienie a tak to juz mam wszystko powymieniane [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 14:33_________________________________________________wlasnie chodzi ze nie nawet zrobilem mu mape wtryskow i tez nie pomogla
  5. witam mam problem z audi a4 1.9 TDI 110kM od dluzszego czasu mam problem z turbina co 1.5 miesiaca musze ja wyciagnac i ja wyczyscic i nie wiem czemu zaczelo mnie to juz troche denerwowac i kupilem nowa i po miesiacu bylo to samo wymienilem tez wtryski , zaslepilem egr i jest tak samo pomuzcie bo juz niewiem co robic pozdrawiam wszystkich
  6. ja tez mam taki problem tylko nie wiem jaki ma byc kat wtrysku czy miedzy 50 a 60 czy 60 a 70 i tez brakuje mu mocy
  7. [puck] witam wszystkich *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.