Treść opublikowana przez satikrk
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj B5 w Avancie granatowa KRA leciala Kapelanka dalej kierunek rondo grunwaldzkie, ok 21 30 lub pozniej . Pozdrawiam
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
RAMIĘ WYCIERACZKI TYŁ + PIÓRO Audi Q5 (3109120675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Panowie a co to za wynalazek za niecale 30 pln ktos cos wie jak sie to ma ??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Srebrna B5 w kombi pod McDonald w Olkuszu SK...44R. czekalem az wyjdziesz ale nie doczekalem sie Pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
na parkingu pod Tesco na Kapelance czarne a4 b7 avant KR..HS msuiales szybko wysiasc bo jeszcze widzialem swiatla wlaczone a ja si epakowalem 5 metrow od Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No Panowie dzis Wam chyba nej.... troche styropianu Meteorogramy - meteorograms no i zapowiaaja mrozy na weekend. a tu prognoza na Bukowine rowniez styropianowo i mrozno Meteorogramy - meteorograms Milego wypoczynku i Dobrej Zabawy Wam Zycze
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Niedaleko Coloseum z Aliorem? To ja byłem na szkoleniu Tak dokladnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no Panowie ponosi Was z tymi letnimi oponkami, tu nie tylko znaczenie ma czy jest snieg czy nie ale rowniez temp. mokry asfalt i temp okolice 0 hmmmm .
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj czarny avant b6 na ramkach ul. Milkowksiego stal zaparkowany ????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie to sie nazywa Assistance 13.MAR.2013 B737-800 AIRCRAFT RECOVERY KTW
-
Rezanie drugiego światła przeciwmgielnego
i mozesz wk...ac tych co beda jechac za Toba jak im zapodasz 2 przeciwmgielne to nic tylko nerw zastanawiam sie tylko nad przepisami czy jakos reguluja to, bo z tego co widze to kazdemu siweci tylko lewa strona wiec to tez ma jakis sens.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jest sprawa kto jest chetny i w temacie ogarniecia w moim wozidle Manetki wycieraczek FIS pomoc w zalozeniu i VAG. niestety w czwartek nie dal bym rady podjechac na spot bo bede wracal z Pyrzowic. jestem otwrty na wszelkie propozycje pomocy oczywiscie nic za darmo .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze z innej beczki konbinacyjnej. Jest tak ze nie znam Polaka ktory dorabia sie jakiejs duzej kasy krecac interes bez kretactwa czy wykorzystujac nagminnie luki w prawach niestety ale to nie My jestesmy Be ze krecimy migamy sie od zaplat ale to Panstwo nas stawia w takim polozeniu ze trzeba sobie jakos radzic. Mnie osobiscie szlag trafia ze nie moge normalnie zarobic tyle co na zach a musze placic za rozne dobra tyle samo co na zach. Popieram Was obu a Tobie Kerczi wspolczuje tych ptk, teraz tylko kapelusz na glowe i 50
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podjadę do Ciebie na dniach to obadasz na żywo co i jak;). Minus jaki zauważyłem teraz pod pracą to to że coś mi one parują ale zdecydowanie mocniej świecą w porównaniu do poprzednich ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Poza tym potrzebuje zamek do drzwi od str kierowcy bo mi czujnik w nim szwankuje nie pokazując otwierania drzwi (Łukasz min. dlatego mi podświetlenie w drzwiach ostatnio nie świeciło) oprócz tego auto zamyka się samo :banghead: moze Ci jakos pomoge ale tez mialem problem z drzwiami a dokladniej z dzialaniem roznych rzeczy typy jak lusterko raz zamykanie itp i sie okazalo mialem dupnieta wiazke w drzwiach pognily kable. mozesz na poczatek to ogarnac moze pomoze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety ale bez CB nie wybieraj sie na Olkusz lubia tam stac jak i na wlocie do Olkusza i w samym Olkuszu do tego masz aktywny foto na 309.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisalem Ci ze tak wymyslili Inzynierowie z Audi wiec tak jest poporstu musisz to przyjac do swojej swiadomosci ze tak juz jest pocztaj sobie instrukcje obslugi A4 B6 a widze ze nie chce Ci sie tylko dyskutujesz glupio AUDI A4 B6 2001-2004 [PL] - Instrukcja.pl tu masz link str 28 i dalej masz o komunikatach:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolego kolory nie odpowiadaja za stan w zbiorniku itp tylko jak wyzej ktos napisal za waznos tak juz sobie audi zrobilo i tak jest wejdz sobie na instrukcje A4 tam sa opisane komunikaty na FISie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja polecam Isopropyl alcohol, ale na taki lod, nie wierze zeby jakis odmrazac bedacy w aucie o tej temp byl wstanie ogarnac taka powloke co dzis byla. do szronu i lodziku polecam isoporpyl 100 procent roztworu zreszta jego tez mozna troszke nalac do baku i wytraci wode. jutro jeszcze przetestuje ten swoj specyfik to dam wam znac jak sie spisuje na te lody.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozdrowienia Sati, to chyba z Tobą się mijałem w Dąbrowie na 94 od Olkusza, pogadane na CB :wink: Mio bylo poznac moze nastepnym razem uda sie nam zatrzymac na kawe Pozdrawiam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi Quattro nie wiem czy bylo ale gosc ich ladnie zrobil- [Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj ok 20:00 lub delikatnie przed, Srebrne B7 w sedanie na KMY ul Kobierzynska migalem Ci zebys wjechal pod sklep monopolowy. Pozdrawiam.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zippyshare.com - Do You RemembeR Retro !!!.mp3 Moze kotos sobie przypomni satre dyskotekowe czasy- [Małopolska] Widziany, widziana
no i wszystko jasne no to do nastepnego- [Małopolska] Widziany, widziana
mrugnalem jak zobaczylem w oddali te szatanskie 666 to juz wiadome bylo o co kaman , A z innej beczki w sobote w Galeri Krakowskiej widziany turytsa z poznania w czarnym avancie PO...PA, pozdrowiony i podziekowania z wpuszczenie w kolejke !!!- [Małopolska] Widziany, widziana
Czarny Avant B6 na KMY... ramki klubowe jechal ok 19l ul Zawiłą w kierunku Kobierzyna Skotniki ? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!